Wynajem magazynów Warszawa

Przeprowadzka to wieloetapowy i czasochłonny proces, który bardzo często generuje trudności na płaszczyźnie organizacyjnej. Jedną z największych trudności stanowi przewóz obiektów z punktu A do punktu B. Transport wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ładunków przed uszkodzeniem, a także skrupulatnej segregacji i organizacji przewożonych produktów. Nowa przestrzeń mieszkalna/biurowa powinna być zagospodarowana w taki sposób, aby przedmioty i meble z poprzedniego lokum nadal mogły być z powodzeniem użytkowane. Niekiedy zdarzają się jednak sytuacje, w których szybki i bezpośredni transport towarów nie jest możliwy. W takich przypadkach coraz więcej konsumentów decyduje się na wynajem magazynów.

Czytaj dalej

Kiedy warto postawić na wynajem powierzchni magazynowej?

Bezpośredni transport towarów z punktu A do punktu B nie zawsze jest możliwy. Niekiedy dochodzi do sytuacji, w której nowe lokum nie jest jeszcze w pełni przystosowane do przeprowadzki, a dotychczasowe mieszkanie/powierzchnia firmowa wymaga już opuszczenia. W tej sytuacji wynajem powierzchni magazynowej może okazać się sprawdzonym i bezpiecznym rozwiązaniem na określony czas. Jednym z główniejszych powodów wynajmu magazynów jest jednak chęć posiadania dostępu do dodatkowej przestrzeni, w której możliwa będzie skrupulatna i dokładna segregacja towarów. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia cieszą się również dużym zainteresowaniem wśród właścicieli przedsiębiorstw. Wynajem magazynów często jest korzystniejszy finansowo aniżeli inwestowanie w większe (pod kątem metrażowym) lokum firmowe.

Powierzchnia magazynowa na wynajem – oferta

Wynajem magazynów to detalicznie opracowana oferta, z której mogą skorzystać zarówno firmy, jak i klienci prywatni (np. na czas przeprowadzki czy remontu). Dostęp do dodatkowej przestrzeni zapewnia wygodny dostęp do przenoszonych towarów i bardzo często wpływa na skrócenie procesów związanych z przeprowadzką i organizacją towarów przeznaczonych do transportu z punktu A do punktu B. Nasz partner TopBox oferuje profesjonalne usługi w zakresie wynajmu powierzchni magazynowej. Przedsiębiorstwo dba o najwyższą jakość usług, oferując klientom stały dostęp do magazynu (24/7), monitoring i kilkupoziomowy system kontroli dostępu, a także szeroką ofertę różnych metraży magazynów.

Wynajem powierzchni magazynowej – cena

W przypadku wynajmu powierzchni magazynowej cena różni się w zależności od okresu najmu, a także metrażu magazynu. Top Box dba jednak o najlepszy stosunek ceny do jakości i kompleksowe zabezpieczenie magazynów przed kradzieżą, wilgocią czy pożarem. Powierzchnie magazynowe spełniają wszelkie wymagania i normy. W ramach współpracy biznesowej z przedsiębiorstwem, istnieje możliwość skorzystania z naszego rabatu na pierwszy miesiąc przechowywania.

Wynajem magazynów Warszawa

Szukasz miejsca, gdzie Twoje rzeczy spędzą wymarzone wakacje na czas remontu czy przeprowadzki? A może po prostu brakuje Ci dodatkowej powierzchni na rzeczy, na które nie ma miejsca w mieszkaniu czy w miejscu pracy?


Z hasłem „SUPER PRZEPROWADZKA”

otrzymasz rabat w wysokości 5%
na pierwszy miesiąc przechowywania rzeczy

w magazynie samoobsługowym Top Box.
zadzwoń 800 800 007 lub sprawdź szczegóły na www.topbox.com.pl

Wynajem magazynów we współpracy z Top Box

Decydując się na współpracę z firmą Top Box, zadbaliśmy o weryfikację jakości realizowanych przez nią usług wynajmu powierzchni magazynowej. Zdajemy sobie sprawę, że dla klientów wynajmujących magazyny, najważniejsze jest bezpieczeństwo towarów oraz możliwość stałego dostępu do pomieszczenia. Przedsiębiorstwo Top Box stworzyło specjalną aplikację, za pomocą której można zarządzać dostępem do wynajmowanego magazynu. Firma gwarantuje monitoring i szereg systemów zabezpieczających. Okres trwania najmu, a także wielkość powierzchni magazynowej determinują ostateczną cenę usługi. Warto zaznaczyć, że Top Box realizuje zarówno krótkookresowe umowy, jak i na czas nieokreślony.

 

Nasz partner Top Box wychodzi naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom i oferuje wygodne powierzchnie magazynowe:

  • – Duży zakres rozmiarów do wyboru z możliwością zmiany podczas trwania umowy.
  • – Elastyczny okres najmu – od 7 dni do czasu nieokreślonego
  • – Dostęp do pomieszczenia 24/7
  • – Stała temperatura oraz wilgotność
  • – Ubezpieczenie przechowywanych rzeczy
  • – Wózki transportowe, aby szybko i bezpieczne rozładować oraz załadować swoje rzeczy.
  • – Monitoring i 3-poziomowy system kontroli dostępu
  • – Wygodna aplikacja mobilna do zarządzania dostępem i płatnościami

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu:
800 800 007
modlinska@topbox.com.pl
ul. Tarasowa 1 03-183 Warszawa
topbox.com.pl

Ciesz się wygodnym i bezpiecznym przechowywaniem z nami:
w domu żyj, a w Top Box przechowuj!

Scroll to Top