Przeprowadzki międzymiastowe

Przeprowadzki krajowe Warszawa

Nasza firma zajmuję się transportem i przeprowadzkami krajowymi z Warszawy do każdego miasta w Polsce oraz z każdego miasta w Polsce do Warszawy i okolic.

 

  • Przeprowadzki Warszawa Kraków
  • Przeprowadzki Warszawa Gańsk
  • Przeprowadzki Warszawa Poznań
  • Przeprowadzki Warszawa Wrocław
  • Przeprowadzki Warszawa Szczecin
  • Przeprowadzki Warszawa Łódź
  • Przeprowadzki Warszawa Bydgoszcz

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

z pakowaniem i zabezpieczeniem folią
bez pakowania, z zabezpieczeniem folią
usługa bez pakowania i zabezpieczania

Tanie przeprowadzki międzymiastowe Warszawa

Posiadamy odpowiednią flotę pojazdów do wykonywania przeprowadzek krajowych inaczej międzymiastowych. Nasze pojazdy to samochody typu bus do 3,5t oraz auta ciężarowe, wyposażone w windy załadowcze do 750kg udźwigu. Jesteśmy w stanie zorganizować potrzebną liczbę osób do wykonania usługi między miastami Polski, nawet w przypadku dużych operacji.

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Każdy samochód posiada na wyposażeniu materiały pakowe, narzędzia montażowe oraz sprzęt do usprawnienia procesu transportowego.

Wykonujemy transport mebli ale również wszelkich gabarytów typu: pianino, fortepian, sejf, komora laminarna, ploter, szafa pancerna, szafa rakowa, łóżko rehabilitacyjne, piec, inkubator, itp.

Czytaj dalej…

 

 

Przeprowadzki międzymiastowe – dlaczego my?

Nasza firma oferuje profesjonalne przeprowadzki między miastami. Co nas wyróżnia? Na pewno fakt, że do swoich obowiązków podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Wszelkie przedmioty transportujemy w sposób bezpieczny, aby dotarły do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie. Posiadamy duże doświadczenie, dysponujemy nowoczesną flotą i zawsze dbamy o powierzony towar. Na życzenie klientów odpowiednio zabezpieczamy przewożone przedmioty przy użyciu koców transportowych oraz folii stretch i bąbelkowej. Ponadto wykonywane przez nas przeprowadzki międzymiastowe są ubezpieczone.

 

Co jeszcze przemawia za tym, aby wybrać naszą firmę? Z pewnością ceny naszych usług. Oferujemy tanie przeprowadzki międzymiastowe dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, instytucji państwowych oraz biur. Nasze usługi są niedrogie, jednak zapewniamy, że zawsze są utrzymane na najwyższym poziomie.

 

Przeprowadzki między miastami – opinie

Nasza usługa przeprowadzek międzymiastowych cieszy się bardzo dużą popularnością i świetnymi opiniami. Klienci potwierdzają, że nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, a usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Zaznaczają oni również, że nasz zespół bardzo angażuje się w powierzone zadania i dokłada wszelkich starań, aby wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezpiecznie. Klienci cenią nas także za terminowość i podejście do zleceń. Otrzymujemy bardzo dużo pozytywnych opinii na temat cen naszej usługi przeprowadzek między miastami i wysokiej kultury pracy.

 

Bardzo cieszymy się, że klienci tak chętnie korzystają z naszej oferty i polecają nas swoim bliskim i znajomym. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań, aby nasze usługi były utrzymane nieustannie na tak wysokim lub wyższym poziomie. W razie pytań dotyczących naszej oferty przeprowadzek międzymiastowych zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy dokładne informacje o naszej ofercie, odpowiemy na pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online