Przeprowadzki Zielonka

Firma przeprowadzkowa Zielonka – najniższy cennik

W Zielonce działa wiele firm przeprowadzkowych oferujących swoje usługi w obrębie aglomeracji warszawskiej lub między dalej położonymi miastami. To stale rozwijająca się branża, stale poszerzająca swoje usługi i dostosowująca je do różnego typu klientów. Aktualnie znaleźć możemy oferty zarówno skierowane do osób indywidualnych jak i do firm, magazynów czy bibliotek. Szeroka gama usług świadczonych przez jedną firmę może być dla nas również wyznacznikiem jakości i doświadczenia. Firmy przygotowane na różne rodzaje przeprowadzek z dużym prawdopodobieństwem są w posiadaniu odpowiedniego i profesjonalnego sprzętu.

Przeprowadzki dla osób indywidualnych w Zielonce

W przypadku standardowych przeprowadzek mieszkaniowych w Zielonce znajdziemy szeroki zakres usług. Od samego transportu przez przewóz obiektów wielkogabarytowych po kompleksowe przeprowadzki.

Usługa transportu obejmuje wyłącznie zniesienie, przewóz oraz wniesienie mienia bez zabezpieczenia mebli. W tym przypadku wszelkie czynności związane z pakowaniem i przygotowywaniem rzeczy do transportu spadają na osobę przeprowadzającą się. Jest możliwa również wersja rozszerzona takiej usługi, która dodatkowo obejmuje zabezpieczenie mienia przed transportem.

Kompleksowe przeprowadzki Zielonka to najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób, które chcą zrzucić ze swoich barków ciężar pakowania, przenoszenia rzeczy czy nawet rozpakowania. Wybierając taką opcję firma przeprowadzkowa zajmuje się całym procesem przeniesienia nas do nowego domu. Możemy liczyć na zapewnienie kartonów, folii bąbelkowych, worków itp., następnie spakowania mienia, przetransportowania i na końcu rozpakowania wszystkich rzeczy w nowym domu.

W ofercie znajdziemy również transport bardziej niestandardowych przedmiotów i urządzeń jak np. pianina, fortepiany czy antyki. Jest to oddzielna usługa, ponieważ tego typu obiekty wymagają zastosowania innego rodzaju metod oraz specjalnego zabezpieczenia.

Przeprowadzki dla firm Zielonka

Na terenie Zielonki nie zabraknie także miejsca dla firm. Możemy tu liczyć na kompleksowe przeniesienie siedziby przedsiębiorstwa lub zawężoną usługę obejmującą transport spakowanych rzeczy (materiały do pakowania dostarczane są przez firmę przeprowadzkową). W skład przedmiotów do przeniesienia mogą wchodzić zarówno biurka, szafy przechowalnicze, fotele jak i szafy pancerne, sejfy czy delikatne urządzenia serwerowe.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko