Przeprowadzki Konstancin-Jeziorna

W związku ze zmianą mieszkania często napotykamy na swojej drodze większe i mniejsze przeszkody. Jedną z nich może być przetransportowanie przedmiotów lub sprzętów o dużych rozmiarach. Meble, lodówka czy pralka to rzeczy, które z jednej strony są ciężkie i toporne, a z drugiej na tyle delikatne, że nawet mały błąd popełniony podczas przenoszenia może doprowadzić je do trwałego uszkodzenia. Siła własnych rąk czasami nie wystarcza. Kiedy okazuje się, że klatka schodowa jest zbyt wąska, aby bezpiecznie przenieść dany obiekt lub zwyczajnie nie mieści się on w drzwiach, powstaje niemały kłopot.

Firma od przeprowadzek Konstancin-Jeziorna – najniższy cennik

Takie sytuacje są dosyć często spotykane i na całe szczęście powstały metody ułatwiające te zadania. Metody te są stosowane podczas usługi przeprowadzki Konstancin-Jeziorna. Poza zdobyta wiedzą, korzystają one z przystosowanego sprzętu transportowego. Są to np. ślizgi, wózki transportowe czy też pasy do noszenia gabarytów. Zapewniają one bezpieczeństwo zarówno mienia, jak i pracowników. W przypadku utrudnionej drogi poprzez klatkę schodową lub drzwi, pracownicy dysponują narzędziami montażowymi pozwalającymi na chwilową modyfikację przestrzeni np. demontaż balustrady. Zanim jednak mienie zostanie przeniesione do samochodu dostawczego, jest odpowiednio przygotowywane do transportu. Pokrywane jest materiałami zabezpieczającymi jak koce transportowe, folie i taśmy. Stosowanie dobrej jakości materiałów pomaga w bezpiecznym przewozie wszelkiego rodzaju obiektów.

Transport gabarytów i antyków

Zdarza się, że niektóre przedmioty mają dla swoich właścicieli szczególną wartość i jednocześnie są wyjątkowo problematyczne w transporcie. Do tego grona zaliczyć możemy antyki, fortepiany lub kosztowny sprzęt wielkogabarytowy. Na terenie Konstancin-Jeziornej swoje doświadczenie w tego typu usługach oferuje firma przeprowadzkowa. Pracownicy zwracają szczególną uwagę, aby podczas transportu nie doszło do nawet najmniejszych uszkodzeń. Troska o tak drogocenne mienie jest w tym przypadku priorytetem. W obrębie miasta Konstancin-Jeziorna działa kilku usługodawców. Warto zatem przejrzeć oferty i wybrać najbardziej doświadczoną firmę. Nie będziemy musieli wtedy martwić się o powierzenie cennych dla nas przedmiotów i pamiątek.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko