Transport i przewóz antyków Warszawa

Człowiek przyzwyczaja się do rzeczy, które w jego życiu są od wielu lat lub niosą wartość sentymentalną. Antyki to wszelkiego rodzaju dzieła sztuki, obrazy, rzeźby, plakaty, przedmioty codziennego użytku, zabytkowe meble , zegar z kukułką naszego pradziadka lub zabytkowa toaletka babci.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne i drogocenne są dla Państwa te rzeczy dlatego zapewniamy bezpieczny i pewny transport. Zabezpieczenie odpowiednimi materiałami w sposób delikatny i skrupulatny to obowiązkowy etap każdego transportu rzeczy delikatnych. Ponadto nasza firma transportowa posiada odpowiednie ubezpieczenie mienia na przewóz rzeczy w transporcie krajowym, międzymiastowym czy zagranicznym. 

transport antyków

Transport antyków - Bezpieczny transport

Antyki to przedmioty delikatne wymagające odpowiednio wprawnej ręki przy ich przenoszeniu. Powierzenie swojego skarbu w ręce osoby trzeciej na pewno jest ciężkie i stresujące w obawie uszkodzenia rzeczy. Firma transportowa posiada odpowiednie sposoby na bezpieczny przewóz antyków i dzieł sztuki. 

Zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi, kartonem falistym, styropianem lub specjalnymi wypełniaczami jeżeli przenoszona rzecz ma być w kartonie. 100% bezpieczeństwa i pewności a wszystko w rozsądnych cenach.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o rodzajach przeprowadzek znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko