Transport i przewóz antyków Warszawa

Człowiek przyzwyczaja się do rzeczy, które w jego życiu są od wielu lat lub niosą wartość sentymentalną. Antyki to wszelkiego rodzaju dzieła sztuki, obrazy, rzeźby, plakaty, przedmioty codziennego użytku, zabytkowe meble, figurki itp.

Zdajemy sobie sprawę jak ważne i drogocenne są dla Państwa te rzeczy, dlatego zapewniamy pełne bezpieczeństwo na czas transportu. Zabezpieczenie odpowiednimi materiałami w sposób delikatny i skrupulatny to obowiązkowy etap każdego transportu rzeczy delikatnych. Ponadto nasza firma transportowa posiada odpowiednie ubezpieczenie na każdorazowy przewóz mienia  w transporcie krajowym, międzymiastowym czy zagranicznym. 

Transport obrazów i dzieł sztuki- bezpieczny transport

Antyki to przedmioty delikatne wymagające odpowiednio wprawnej ręki przy ich przenoszeniu. Powierzenie swojego skarbu w ręce osoby trzeciej na pewno jest stresujące w obawie uszkodzenia rzeczy. Super Przeprowadzka posiada odpowiednie sposoby na bezpieczny przewóz antyków i dzieł sztuki. 

Zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi, kartonem falistym, styropianem lub specjalnymi wypełniaczami jeżeli przenoszona rzecz ma być w kartonie. Dajemy gwarancje, że towar dotrze we wskazane miejsce szybko i bezpieczenie.

Przewóz zabytków Warszawa

Załadunek towaru na samochód
Pakowanie do kartonów zabytkowej broni
Antyczne sztalugi przed zabezpieczeniem
zabezpieczanie do transportu warszawa
Pakowanie figurek z kości słoniowej
transport antyków warszawa cena
Antyczna boazeria sufitowa - Transport międzynarodowy
transport antyków warszawa
Odbiór boazeri z magazynu - Wiedeń
Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko