Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport i przewóz antyków Warszawa

Transport i przewóz antyków

Człowiek przyzwyczaja się do rzeczy, które w jego życiu są od wielu lat lub niosą wartość sentymentalną. Antyki to wszelkiego rodzaju dzieła sztuki, obrazy, rzeźby, plakaty, przedmioty codziennego użytku, zabytkowe meble, figurki itp. Czasami zdarza się tak, że konieczna jest zmiana miejsca zamieszkania i w tym momencie pojawia się pytanie, w jaki sposób przetransportować antyki, które posiadają wartość sentymentalną w taki sposób, aby żaden z nich nie uległ uszkodzeniu i dojechał w miejsce docelowe bez żadnego szwanku. Oczywiście można postarać się samodzielnie o zorganizowanie takiego transportu, ale w wielu przypadkach nie jest to proste zadanie, dlatego warto znaleźć firmę, która od wielu lat zajmuje się takimi rzeczami, jak transport antyków. Warszawa jest dużym miastem, a oferta naszej firmy przygotowana została w taki sposób, aby każdy z klientów był w pełni zadowolony świadczonymi przez nas usługami.

 

Zdajemy sobie sprawę jak ważne i drogocenne są dla Państwa te rzeczy, dlatego zapewniamy pełne bezpieczeństwo na czas transportu. Zabezpieczenie odpowiednimi materiałami w sposób delikatny i skrupulatny to obowiązkowy etap każdego transportu rzeczy delikatnych. Ponadto nasza firma transportowa posiada odpowiednie ubezpieczenie na każdorazowy przewóz mienia  w transporcie krajowym, międzymiastowym czy zagranicznym. Do każdej usługi świadczonej dla naszych klientów podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby cały proces transportu przebiegał w pełni profesjonalnie i bezpiecznie. Przewóz antyków Warszawa to oferta skierowana do osób, które nie mają możliwości na zorganizowanie takiego przedsięwzięcia samodzielnie. Wiele lat doświadczenia i wiele zorganizowanych przewozów tego typu pozwala nam na organizację transportu w pełni bezpiecznie, uwzględniając w tym zarówno załadunek, jak i rozładunek, gdy znajdziemy się w miejscu docelowym.

Pakowanie do kartonów zabytkowej broni

Zobacz zdjęcia z przewozu zabytków w Warszawie!

Transport obrazów i dzieł sztuki- bezpieczny transport

Antyki to przedmioty delikatne wymagające odpowiednio wprawnej ręki przy ich przenoszeniu. Powierzenie swojego skarbu w ręce osoby trzeciej na pewno jest stresujące w obawie uszkodzenia rzeczy. Super Przeprowadzka posiada odpowiednie sposoby na bezpieczny przewóz antyków i dzieł sztuki. 

Zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi, kartonem falistym, styropianem lub specjalnymi wypełniaczami jeżeli przenoszona rzecz ma być w kartonie. Dajemy gwarancje, że towar dotrze we wskazane miejsce szybko i bezpiecznie.

 

Zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi, kartonem falistym, styropianem lub specjalnymi wypełniaczami jeżeli przenoszona rzecz ma być w kartonie. Dajemy gwarancję, że towar dotrze we wskazane miejsce szybko i bezpiecznie. Świadczymy usługi na terenie miasta Warszawa przewóz antyków to coś, z czym obcujemy każdego dnia, dlatego zdobywane przez poprzednie lata doświadczenie to gwarancja jakości i bezpieczeństwa dla wszystkich naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że wiele antyków posiada dużą wartość nie tylko finansową, ale przede wszystkim sentymentalną i wiele z nich jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań do tego, aby jakość naszych przewozów była jak najlepsza. Do przewozu antyków wykorzystujemy wysokiej jakości zabezpieczenia, a wykwalifikowana kadra gwarantuje szybki i skuteczny załadunek, a także delikatny rozładunek. Każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z usług naszej firmy, może być spokojny i mieć pewność, że wykwalifikowana kadra pracowników posiada odpowiednie umiejętności manualne umożliwiające zorganizowanie szybkiego i bezpiecznego przewozu.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online