Transport i przewóz antyków Warszawa

Transport i przewóz antyków

Człowiek przyzwyczaja się do rzeczy, które w jego życiu są od wielu lat lub niosą wartość sentymentalną. Antyki to wszelkiego rodzaju dzieła sztuki, obrazy, rzeźby, plakaty, przedmioty codziennego użytku, zabytkowe meble, figurki itp.

 

Zdajemy sobie sprawę jak ważne i drogocenne są dla Państwa te rzeczy, dlatego zapewniamy pełne bezpieczeństwo na czas transportu. Zabezpieczenie odpowiednimi materiałami w sposób delikatny i skrupulatny to obowiązkowy etap każdego transportu rzeczy delikatnych. Ponadto nasza firma transportowa posiada odpowiednie ubezpieczenie na każdorazowy przewóz mienia  w transporcie krajowym, międzymiastowym czy zagranicznym. 

Pakowanie do kartonów zabytkowej broni

Zobacz zdjęcia z przewozu zabytków w Warszawie!

Transport obrazów i dzieł sztuki- bezpieczny transport

Antyki to przedmioty delikatne wymagające odpowiednio wprawnej ręki przy ich przenoszeniu. Powierzenie swojego skarbu w ręce osoby trzeciej na pewno jest stresujące w obawie uszkodzenia rzeczy. Super Przeprowadzka posiada odpowiednie sposoby na bezpieczny przewóz antyków i dzieł sztuki. 

 

Zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi, kartonem falistym, styropianem lub specjalnymi wypełniaczami jeżeli przenoszona rzecz ma być w kartonie. Dajemy gwarancje, że towar dotrze we wskazane miejsce szybko i bezpieczenie.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online