Transport mebli – najniższe ceny w Warszawie​

Transport mebli na terenie Warszawy to koszt jedynie 250zł – w cenie jest zabezpieczenie, zniesienie, transport i wniesienie z ustawieniem w miejscu docelowym. Firma przeprowadzkowa zajmuje się przewozem pralek, lodówek, zmywarek, kuchenek gazowych, telewizorów, kin domowych lub innych sprzętów gospodarstwa domowego. 

Na wyposażeniu każdego samochodu są elektronarzędzia i zestaw kluczy do ewentualnego montażu lub demontażu. Do usprawnienia całego procesu posiadamy wózki meblowe, ślizgi, platformy na kartony czy wózki specjalistyczne.

Transport mebli z wniesieniem

Oferujemy transport mebli ze sklepów meblowych: IKEA, BRW, AGATA MEBLE razem z  usługą montażu.
Transport sprzętu RTV i AGD ze sklepów: MEDIA EXPERT, RTV EURO AGD, NEONET, SATURN itd.

Bezpieczny transport mebli Warszawa

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który nie może pozwolić sobie na pomyłki, lecz nie możemy tego wykluczyć. W celu pełnego zabezpieczenia posiadamy polisę ubezpieczeniową na przewóz mienia do kwoty 200 000 PLN. 

Ubezpieczenie obejmuje ewentualne pokrycie roszczeń z tytułu uszkodzenia mienia, co w połączeniu z nasza ostrożnością i doświadczeniem zapewnia bezpieczne i skuteczne usługi transportu mebli.

Oferta transportu dla producentów mebli

Swoją ofertę kierujemy również do wszelkiego rodzaju firm meblowych, które nie mają swojej floty dostawców i chcą skorzystać z naszej pomocy. 

Salony meblowe, salony z łózkami, sklepy RTV, AGD, składy budowlane, sklepy z armaturą łazienkową i inne. Nasi pracownicy to doświadczeni montażyści mebli z najlepszymi narzędziami, osoby z uprawnieniami do podłączenia kuchenki gazowej, zmywaki, pralki. Zadzwoń do nas i zapytaj się o szczegóły.

Zabezpieczenie mebli Warszawa

Przed każdym przeniesieniem mebla zabezpieczamy go folią bąbelkową lub kocem transportowym po czym ściskamy wszystko folią stretch. Dzięki temu drzwiczki nie otwierają się przy przechyleniu oraz najważniejsze, sprzęt jest bezpieczny od wszelkiego rodzaju obtarć, zadrapań czy narażeniu na wilgoć. W takiej postaci, podczas przewozu samochodem transportowym, mebel będzie dobrze układać się wraz z innymi rzeczami i bez obaw dojedzie do celu.

Zabezpieczenie mebla to również umiejętne przenoszenie pod określonym kątem. Np. w przypadku lodówki jest to bardzo ważne w innym przypadku możemy uszkodzić sprzęt. Również ważnym aspektem jest bezpieczeństwo osób, które go podnoszą. Przy sprzętach gabarytowych warto użyć pasów do noszenia i wózka, który ułatwi całe zadanie.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o rodzajach przeprowadzek znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko