Transport i przewóz mebli – najniższe ceny w Warszawie​

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że konieczność przewozu mebli w Warszawie bądź jakimkolwiek innym mieście nie musi wiązać się jedynie z chęcią zmiany miejsca zamieszkania. Często zdarza się tak, że ktoś chce tylko przetransportować pojedynczy egzemplarz z jednego punktu do drugiego, na przykład do innego mieszkania, na działkę czy z domu znajomych. W takim przypadku właściciel mebla lub sprzętu musi szukać większego auta do pożyczenia, wynająć przyczepę lub poprosić o pomoc kogoś z kręgu bliskich lub przyjaciół.

Inny powód stanowi kupno nowego sprzętu. To dość powszechnie występująca sytuacja, że nie każdy posiada samochód o odpowiednich rozmiarach, aby móc swobodnie wykonać transport mebli w Warszawie. Co prawda, często zdarza się, że sklepy meblowe lub ze sprzętem RTV&AGD mają w swojej ofercie usługę przewozu zakupionego towaru. Jednak zazwyczaj obarczona jest ona dodatkowym kosztem, który nie wynosi mało. Ponadto często pracownicy sklepu nie oferują dostawy na terenie całego kraju, a w jakimś konkretnym obszarze. To sprawia, że jedyne opłacalne rozwiązanie stanowi zatrudnienie osobnej firmy, która specjalizuje się w transporcie mebli. W Warszawie właśnie z tych względów służymy naszą profesjonalną pomocą. Najlepsza firma oferująca przewóz mebli w Warszawie zaprasza do zapoznania się z poniższą ofertą.

Transport i przewóz mebli Warszawa

Transport mebli (Warszawa) kosztuje już od 250zł. W cenie każdej usługi jest zabezpieczenie mebla, zniesienie, transport oraz wniesienie z ustawieniem w miejscu docelowym. Firma Super Przeprowadzki zajmuje się przewozem wszystkich mebli gospodarstwa domowego czy sprzętów RTV&AGD.

Na wyposażeniu każdego samochodu są elektronarzędzia i zestaw kluczy do ewentualnego montażu lub demontażu. Do usprawnienia całego procesu posiadamy wózki meblowe, ślizgi, platformy na kartony czy wózki specjalistyczne.

Transport mebli Warszawa

Referencje firm, które z nami współpracowały

Transport mebli z wniesieniem Warszawa

Oferujemy transport mebli w Warszawie ze sklepów meblowych razem z wniesieniem i montażem: IKEA, BRW, AGATA MEBLE.
Transport sprzętu RTV i AGD ze sklepów: MEDIA EXPERT, RTV EURO AGD, NEONET, SATURN itd.

Wykonujemy usługi transportowe:

Transport mebli, Warszawa - tanio i solidnie

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który doskonale wie, jak obchodzić się z różnego rodzaju sprzętami. Dzięki temu oferowana usługa obejmująca transport mebli w Warszawie w tani, sprawny i bezpieczny sposób może zostać zrealizowana w przypadku właściwie każdego obiektu o większych gabarytach. Dzieje się tak za sprawą nie tylko naszego fachowego podejścia do każdego zlecenia, doświadczenia, sporej wiedzy oraz troski o przewożone obiekty. Wysoka jakość świadczonych usług utrzymywana jest również za sprawą odpowiedniego sprzętu do zabezpieczania dobytku naszych klientów, a także odpowiedniej wielkości samochodów. Oferujemy najwyższej jakości transport mebli (Warszawa). Tanio i bezpiecznie przewiezione meble to nasz priorytet.  Dzięki temu osoby korzystające z proponowanej oferty obejmującej przewóz mebli w Warszawie mogą mieć absolutną pewność, że wszystko, co zostaje oddane w nasze profesjonalne ręce, zostanie bezpiecznie i w całości dostarczone w docelowe miejsce.

Transport mebli Warszawa

Nasze usługi wykonujemy na terenie każdej dzielnicy Warszawy:

 

 • transport mebli bemowo
 • transport mebli białołęka
 • transport mebli bielany
 • transport mebli mokotów
 • transport mebli ochota
 • transport mebli praga północ
 • transport mebli praga południe
 • transport mebli sródmieście
 • transport mebli tarchomin
 • transport mebli targówek
 • transport mebli ursus
 • transport mebli ursynów
 • transport mebli wawer
 • transport mebli wesoła
 • transport mebli wilanów
 • transport mebli włochy
 • transport mebli wola
 • transport mebli żoliborz

Oferta transportu dla producentów mebli Warszawa

Swoją ofertę kierujemy również do wszelkiego rodzaju firm meblowych, które nie mają swojej floty dostawców i chcą skorzystać z naszej pomocy podczas przewozu mebli w Warszawie. 

Salony meblowe, salony z łózkami, sklepy RTV, AGD, składy budowlane, sklepy z armaturą łazienkową i inne. Nasi pracownicy to doświadczeni montażyści mebli z najlepszymi narzędziami, osoby z uprawnieniami do podłączenia kuchenki gazowej, zmywaki, pralki. Zadzwoń do nas i zapytaj się o szczegóły.

Przewóz mebli Warszawa - transport mebli z wnoszeniem

Przed każdym przeniesieniem mebla zabezpieczamy go folią bąbelkową lub kocem transportowym po czym ściskamy wszystko folią stretch. Dzięki temu drzwiczki nie otwierają się przy przechyleniu oraz najważniejsze, sprzęt jest bezpieczny od wszelkiego rodzaju obtarć, zadrapań czy narażeniu na wilgoć. W takiej postaci, podczas przewozu samochodem transportowym, mebel będzie dobrze układać się wraz z innymi rzeczami i bez obaw dojedzie do celu.

 

Zabezpieczenie mebla to również umiejętne przenoszenie pod określonym kątem. Np. w przypadku lodówki jest to bardzo ważne w innym przypadku możemy uszkodzić sprzęt. Również ważnym aspektem jest bezpieczeństwo osób, które go podnoszą. Przy sprzętach gabarytowych warto użyć pasów do noszenia i wózka, który ułatwi całe zadanie.

Transport mebli, Warszawa - warto postawić na fachowy zespół

W przypadku zainteresowania naszą ofertą transportu mebli z wnoszeniem serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu oraz adresem e-mail w zakładce “Kontakt”. W miarę możliwości odpowiadamy jak najszybciej na zgłoszenia czy pytania, które pojawiają się w związku z usługą przewozu mebli w Warszawie.


Chcemy, aby klient nie miał wątpliwości co do pozostawienia w naszych rękach posiadanego dobytku, dlatego z chęcią rozwiewamy wszelkie wątpliwości oraz opowiadamy, w jaki sposób przebiega cały proces transportu mebli. W Warszawie tanio i solidnie świadczymy tę usługę – dzięki temu wykonywana przez nas praca spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony osób decydujących się na postawienie na naszą firmę. To sprawia, że właściciele sprzętu mogą być spokojni o przewóz mebli w Warszawie, a my zyskujemy kolejnych zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online

Scroll to Top