Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport i przewóz pianin i fortepianów Warszawa – najniższy cennik

Transport i przewóz pianin i fortepianów

Zajmujemy się transportem pianin, fortepianów i klawesynów. Każdy transport niesie za sobą nowe wyzwania, na które jesteśmy zawsze przygotowani. Wykonujemy transport na terenie Warszawy i okolic, a także na terenie Polski. Używamy metod sprawdzonych do bezpiecznego transportu pianin, odpowiednio zabezpieczamy instrument oraz posiadamy ubezpieczenie przewozu.

Do transportu pianin w Warszawie niezbędny jest samochód transportowy, nasze są wyposażone w windy załadowcze o udźwigu 750kg oraz belki na burtach powierzchni transportowej do przymocowania pasem zaciskowym, tak by instrument nie miał prawa się przemieścić. Najlepsza firma oferująca transport pianin (Warszawa) zachęca do zapoznania się z poniższą ofertą.

Zobacz zdjęcia z transportu pianina w Warszawie!

Transport pianina - Jakich metod używamy?

Nasze sposoby transportu pianin na terenie Warszawy są pewne i sprawdzone. Używamy specjalistycznej podkładki pod pianino, by nie stało bezpośrednio na ziemi podczas przenoszenia, którą przypinamy pasem zaciskowym. Pianino oczywiście dokładnie zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi oraz folią stretch przed ewentualnym zarysowaniem lub uszkodzeniem.

Czytaj więcej

Jeżeli te 2 etapy wykonamy, możemy zabrać się za transport pianina. Posiadamy również wózki transportowe, platformy, jokery czy ślizgi. W przypadku ewentualnego demontażu np. balustrady lub innego elementu utrudniającego transport posiadamy odpowiednie narzędzia, wkrętarki. Po wykonanej usłudze ustawiamy instrument na swoim miejscu, sprzątamy oraz podklejamy filce, jeżeli klient ma takie życzenie. Bezpieczeństwo ponad wszystko. Przenoszenie gabarytu o wadze ponad 100kg, to nie są żarty. Odpowiednia ilość osób oraz siła fizyczna do takiej usługi jest niezbędna. Ponadto dobrze mieć odpowiedni sprzęt taki jak ślizgi, wózki transportowe, pasy do noszenia oraz materiały zabezpieczające podczas przewozu pianin i fortepianów. 

Wysoce bezpieczny transport pianin – Warszawa

Zdajemy sobie sprawę, że mimo swoich gabarytów instrumenty, takie jak pianina czy fortepiany są niezwykle delikatne. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by je dokładnie zabezpieczyć, a każdy realizowany przez nas transport jest objęty ubezpieczeniem OC. Dzięki temu możemy dać Państwu najwyższą gwarancję bezpieczeństwa. Jednocześnie zapewniamy, że dysponujemy odpowiednią wiedzą na temat tego, jak obchodzić się z tego typu ładunkiem – posiadamy duże doświadczenie w transporcie antyków. Przewóz pianin w Warszawie przebiega zawsze w sposób zaplanowany, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego klienta.

Transport fortepianów, Warszawa – zabezpieczymy każdy element

Przewóz fortepianów w Warszawie to wymagające przedsięwzięcie, które staje się dużo łatwiejsze, jeśli zadbamy o odpowiednie zabezpieczenie każdego elementu instrumentu. Dzięki temu unikamy ryzyka różnorodnych uszkodzeń mechanicznych – od obicia do zarysowania. W tym celu dysponujemy wysokiej jakości akcesoriami, obejmującymi kartony, taśmy, folie stretch i bąbelkowe. Używamy ich z rozwagą, zwracając uwagę na indywidualne uwarunkowania instrumentu oraz przewidując możliwe niepożądane sytuacje. W kwestii transportu pianin w Warszawie nie muszą się Państwo o nic martwić!

Dlaczego warto nam zaufać w kwestii przewozu pianin? Warszawa

W naszej pracy podejmujemy się wielu wymagających zadań, a jednym z nich jest oczywiście przewóz fortepianów w Warszawie, do którego przygotowujemy się z największą starannością. Dysponujemy w tym celu pojazdem przystosowanym do transportu ładunków o bardzo dużym gabarycie, odpowiednimi materiałami zabezpieczającymi oraz wiedzą i doświadczeniem, które są gwarancją powodzenia tego przedsięwzięcia. Usługę kończymy, ustawiając instrument na swoim miejscu, a na życzenie klienta również sprzątamy i podklejamy filce. Transport fortepianów w Warszawie to więc usługa kompleksowa, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania!

Transport pianina Cennik

Każda usługa jest wyceniana indywidualnie, ponieważ jest to usługa niestandardowa i każda bardzo się od siebie różni. Cena za przewóz pianina w Warszawie zależy od wagi konkretnego instrumentu.


Transport pianin w Warszawie (do 190kg) z parteru na parter to koszt 600zł. Cena zmienia się w przypadku ewentualnych schodów lub dodatkowych stopni wymagających podniesienia sprzętu.

 • Wysoki parter/ półpiętro – 50 zł/piętro
 • Znoszenie – 100 zł/piętro
 • Wnoszenie – 150 zł/piętro
 • Znoszenie w pionie – 250 zł/piętro
 • Wnoszenie w pionie- 300 zł/piętro

Cena za przewóz pianin (powyżej 190kg) z parteru na parter to koszt 900zł. Jeżeli mamy do pokonania schody, cena zwiększa się proporcjonalnie:


 • Wysoki parter/ półpiętro – 100 zł/piętro
 • Znoszenie – 200 zł/piętro
 • Wnoszenie – 300 zł/piętro
 • Znoszenie w pionie – 350 zł/piętro
 • Wnoszenie w pionie- 450 zł/piętro

Transport Fortepianu Cennik

Fortepian lub klawesyn z parteru na parter to koszt 1400 zł, w przypadku ewentualnych schodów:

 

 

 • Wysoki parter/ półpiętro – 200 zł/piętro
 • Znoszenie – 250 zł/piętro
 • Wnoszenie – 350 zł/piętro

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online