Transport i przewóz pianin i fortepianów – najniższy cennik

Zajmujemy się transportem pianin, fortepianów i klawesynów. Każdy transport niesie za sobą nowe wyzwania, na które jesteśmy zawsze przygotowani. Wykonujemy transport na terenie Warszawy i okolic, a także na terenie Polski. 

Używamy metod sprawdzonych do bezpiecznego transportu pianin i fortepianów, odpowiednio zabezpieczamy instrument oraz posiadamy ubezpieczenie przewozu. 

Do transportu pianin niezbędny jest samochód transportowy, nasze są wyposażone w windy załadowcze o udźwigu 750kg oraz belki na burtach powierzchni transportowej do przymocowania pasem zaciskowym, tak by instrument nie miał prawa się przemieścić.

transport fortepianu

Transport pianina Cennik

Każda usługa jest wyceniana indywidualnie, ponieważ jest to usługa niestandardowa i każda bardzo się od siebie różni. Cena za przewóz pianina w Warszawie zależy od wagi konkretnego instrumentu.

Transport pianin w Warszawie (do 190kg) z parteru na parter to koszt 350zł. Cena zmienia się w przypadku ewentualnych schodów lub dodatkowych stopni wymagających podniesienia sprzętu.

 • Wysoki parter/ półpiętro – 50 zł/piętro
 • Znoszenie – 50 zł/piętro
 • Wnoszenie – 60 zł/piętro
 • Znoszenie w pionie – 100 zł/piętro
 • Wnoszenie w pionie- 120 zł/piętro

Cena za przewóz pianin (powyżej 190kg) z parteru na parter to koszt 400zł. Jeżeli mamy do pokonania schody, cena zwiększa się proporcjonalnie:

 • Wysoki parter/ półpiętro – 50 zł/piętro
 • Znoszenie – 60 zł/piętro
 • Wnoszenie – 70 zł/piętro
 • Znoszenie w pionie – 120 zł/piętro
 • Wnoszenie w pionie- 140 zł/piętro

Transport Fortepianu Cennik

Fortepian lub klawesyn z parteru na parter to koszt 600 zł, w przypadku ewentualnych schodów:

 • Wysoki parter/ półpiętro – 75 zł/piętro
 • Znoszenie – 90 zł/piętro
 • Wnoszenie – 100 zł/piętro
transport pianin

Transport pianina - Jakich metod używamy?

Nasze sposoby transportu pianin są pewne i sprawdzone. Używamy specjalistycznej podkładki pod pianino, by nie stało bezpośrednio na ziemi podczas przenoszenia, którą przypinamy pasem zaciskowym. Pianino oczywiście dokładnie zabezpieczamy folią bąbelkową, kocami transportowymi oraz folią stretch przed ewentualnym zarysowaniem lub uszkodzeniem.

Jeżeli te 2 etapy wykonamy, możemy zabrać się za transport pianina. Posiadamy również wózki transportowe, platformy, jokery czy ślizgi. W przypadku ewentualnego demontażu np. balustrady lub innego elementu utrudniającego transport posiadamy odpowiednie narzędzia, wkrętarki. Po wykonanej usłudze, ustawiamy instrument na swoim miejscu, sprzątamy oraz podklejamy filce, jeżeli klient ma takie życzenie.

Bezpieczeństwo ponad wszystko. Przenoszenie gabarytu o wadze ponad 100kg, to nie są żarty. Odpowiednia ilość osób oraz siła fizyczna do takiej usługi jest niezbędna. Ponadto dobrze mieć odpowiedni sprzęt taki jak ślizgi, wózki transportowe, pasy do noszenia oraz materiały zabezpieczające.

transport pianin Warszawa
transport pianin
Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko