Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki Łomianki

Firma przeprowadzkowa Łomianki – najniższy cennik

Podczas zmiany mieszkania zazwyczaj korzysta się ze sprawdzonych sposobów takich jak wynajem firmy do przeprowadzki Łomianki. Firmy dostosowują swoje usługi do potrzeb i możliwości klientów. Z tego powodu w ofertach na terenie Łomianek nie znajdziemy wyłącznie kompleksowych przeprowadzek, które obejmują wszystkie czynności związane z przeprowadzką, ale również pakiety usług dostosowane do zasobów finansowych czy też preferencji osób przeprowadzających się w Łomiankach. Do takich pakietów zaliczyć możemy sam transport mienia. Jak jednak poradzić sobie z trudami pakowania naszych rzeczy, aby po zjawieniu się firmy przeprowadzkowej były gotowe do przewozu?

Zobacz jak pracujemy!

Spakowanie mieszkania we własnym zakresie

  1. Pierwszą rzeczą, o jaką musimy się zatroszczyć to organizacja kartonów, taśm klejących, worków i innych materiałów niezbędnych do zabezpieczenia przedmiotów. Cały „niezbędnik” zakupić możemy w dowolnym sklepie budowlanym. Jeśli jednak chcemy zaoszczędzić na kupnie kartonów, możemy poprosić w sklepie spożywczym o niepotrzebne już pudła.
  2. Gazety będą wspaniałym zastępcą w zamian za papier pakowy. Pakując szklane lub porcelanowe naczynia dobrym pomysłem będzie owinięcie ich w gazety. Zabezpieczy to przed porysowaniem lub potłuczeniem.
  3. Podczas pakowania warto podzielić mieszkanie na strefy, z których będą zabierane rzeczy (najwygodniej podzielić je w zależności od pomieszczeń tj. kuchnia, sypialnia itp.)
  4. Rozplanowanie przedmiotów w pudłach w zależności od wagi będzie dobrym pomysłem. Przykładowo, kiedy w kartonie będą znajdowały się tylko książki, późniejsze przeniesienie go okaże się znacznie trudniejsze. Dobrze zatem spakować kilka cięższych oraz kilka lżejszych przedmiotów.
  5. Podpisywanie kartonów wspomnianymi wcześniej strefami będzie ogromnym ułatwieniem podczas rozpakowywania lub szukania czegoś. Pudła mogą zostać użyte ponownie, dlatego wystarczy nakleić niewielki fragment taśmy i tam umieścić napis, aby później móc swobodnie zmienić nazwę pomieszczenia.
  6. Przed przystąpieniem do pakowania warto posegregować rzeczy na te, które chcemy zatrzymać i te, które nie są już potrzebne. Takie rozwiązanie zaoszczędzi dużo miejsca oraz czasu podczas rozpakowywania.

Przeprowadzki w Łomiankach mogą zostać wykonane w całości przez firmę przeprowadzkową, kiedy jednak chcemy mieć większą kontrolę nad procesem pakowania, warto skorzystać z powyższych wskazówek. 

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online