Przeprowadzki dla studentów

Studia to wymagający, ale także ciekawy okres w życiu. To moment, w którym wyfruwamy z rodzinnego gniazda i wkraczamy w dorosłe życie. Zwykle to dopiero wtedy zaczynamy kolekcjonować swoje rzeczy, dlatego podczas przeprowadzki jest ich względnie niewiele. Nie wyklucza to jednak tego, że w nowym lokum potrzebne jest tam to niezbędne minimum zapewniające odpowiednie funkcjonowanie jak np. łóżko czy szafa. 

Podczas studiów konieczne mogą się okazać również takie meble jak biurko, tworzące nam strefę do nauki. Zabezpieczanie czy transport mebli nie jest prostym zadaniem, dlatego na tym etapie warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. W Warszawie działa wiele firm przeprowadzkowych, oferujących swoje usługi w przystępnych cenach. Nawet na kieszeń studenta. 

Przeprowadzki dla studenta upoważniają do zniżki 10% na przeprowadzki:

  • SUPER
  • STANDARD
  • EKONOMICZNEJ

Zniżka obowiązuje studentów z aktualną legitymacją studencką, którzy nie ukończyli 27 roku życia, przeprowadzających się z lub do Warszawy, oraz studentom przeprowadzających się na terenie Warszawy i okolic.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o naszych pakietach przeprowadzkowych znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko