Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport, przewóz, wnoszenie biurka

Biurko to mebel, który swoje zastosowanie znajdzie w wielu przestrzeniach. Taki mebel znajdziemy w pokoju prezesa, gabinecie lekarskim, pokoiku dziecka bądź w szkolnej sali. W każdym miejscu potrzebny jest inny typ biurka, o innych wymiarach czy kształcie. Jak przetransportować tak niezębny mebel w dane miejsce bez komplikacji i trudności? Warto skorzystać z fachowej pomocy firmy przeprowadzkowej, która zajmie się transportem biurka.

Jak przygotować biurko do transportu?

Biurka mogą różnic się od siebie wielkością lub rozmiarem. Każde z nich może mieć inne zastosowanie i służyć do zupełnie odrębnych czynności. Dlatego ważne jest to, aby dobrać odpowiedni sposób przygotowania biurka do transportu, w zależności od jego typu. Małe, lekkie biurka można spokojnie przewozić w całości bez konieczności rozkręcania go na części. W tym przypadku trzeba skrupulatnie zabezpieczyć cala powierzchnie mebla folia stretch oraz kocami transportowymi. Należy pamiętać , ze każde biurko przed transportem musi zostać opróżnione. Natomiast, gdy mebel okaże się być ciężki i duży konieczny będzie demontaż na części, co zdecydowanie ułatwi prace. Po rozkręceniu biurka na elementy, niezębnym krokiem będzie zabezpieczanie ich dokładnie folia stretch oraz kocami. Warto ułatwić sobie ponowne stracenie mebla poprzez wcześniejsze podpisanie każdego z fragmentów, tak aby montaż poszedł szybko i sprawnie.

Wnoszenie biurek

Te większe gabarytowo biurka łatwiej będzie przewieźć samochodem dostawczym niż osobowym. Takie auta maja dużą powierzchnie umożliwiająca swobodne ustawienie mebla, bez konieczności upychania. Gdy nie posiadamy takiego pojazdu, warto zatrudnić profesjonalna firmę transportową bądź przeprowadzkową, wtedy nie musimy się martwic o materiały do zabezpieczenia czy odpowiedni samochód.

Biurka najlepiej wnosić i znosić w dwie osoby, tak aby trzymać mebel po obu stronach, dzięki czemu ciężar rozłożony zostaje po środku. Podczas przewozu biurka należy uważać na futryny w drzwiach i ostrożnie poszurać się w ciągu komunikacyjnym. Wnoszenie biurka najlepiej zlecić firmie transportowej, która z zaangażowaniem potraktuje każde zlecenie.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online