Transport, przewóz, wnoszenie komody

Przeprowadzasz się do nowego mieszkania i chcesz zabrać ze sobą swoja komodę? Nie wiesz jak bezpiecznie przewieźć ją bez żadnego uszczerbku?  Martwisz się, że transport mebla Cię przerośnie. Fachowa firma transportowa rozwieje Twoje wszystkie obawy i sprawi, że myśl o przewozie komody stanie się przyjemnością. 

Przygotowanie komody do transportu

 Jeśli chcesz, aby Twoja komoda dotarła do nowego domu bez uszkodzeń, należy zadbać o poprawne zabezpieczenie gabarytu. Niezbędna będzie folia stretch, folia bąbelkowa oraz koce transportowe, dzięki tym materiałom przewóz obejdzie się bez żadnych komplikacji. Należy  pamiętać, aby przed przenoszeniem komody wyjąc z niej cala zawartość oraz usunąć półki, tak by mebel był pusty. Następnie można rozpocząć staranne owijanie komody zalecanymi artykułami. W przypadku gdy, mebel okaże się mieć duże rozmiary i nie przejdzie w całości przez drzwi, zalecamy będzie demontaż na elementy, co w dużej mierze uprości znoszenie i wnoszenie. Takie części również należy dokładnie zabezpieczyć i przygotować do transportu.

Wnoszenie i znoszenie komody

 Komody są meblami o zróżnicowanej wielkości, niektóre z nich są gabarytami o większych rozmiarach , a inne drobniejsze o standardowej wadze. Przy obu typach mebla należy pamiętać o tym, ze wnoszenie i znoszenie komody wymaga sporej siły, aby zapobiec niechcianym uszkodzeniom. Wyprostowane plecy, odpowiedni chwyt oraz ustawienie sprawi, ze nasze ciało nie ucierpi przy wnoszeniu i znoszeniu komody. Gdy nie jesteśmy pewni czy damy sobie rade na własna rękę z takim wyzwaniem, wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie doświadczonej firmy przeprowadzkowej.

Specjalne auto transportowe

 Samochód osobowy to zdecydowanie za małe auto na przewoź Twojej komody. Najlepiej sprawdzi się pojazd większych gabarytów, który jest przystosowany do transportu mebli. Duży rozmiar ułatwia odpowiednie ustawnie rzeczy i zabezpieczenie jej pasami transportowymi, co da nam pewność, ze nasza komoda nie zostanie uszkodzona podczas przewozu. 

 

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online

Scroll to Top