Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Składanie i montaż mebli Warszawa

Jesteśmy firma przeprowadzkową, ale składanie i montaż mebli mamy we krwi. Bardzo często zdarza się sytuacja, że trzeba rozkręcić mebel, który nie przejdzie w całości lub skręcić nowy mebel w paczkach. Na szczęście składanie mebli w Warszawie weszło nam już w krew i wykonanie takiego zadania nie jest problemem. W rzeczywistości z przyjemnością podejmujemy się nowych wyzwań, pomagając tym samym klientom w codziennych zadaniach.

Montaż mebli w Warszawie i nie tylko - czym się zajmujemy?

Nasza branża jest specyficzna, ponieważ oprócz samych przeprowadzek często pojawia się konieczność wykonania drobnych prac pokrewnych. Z tego względu do oferty wprowadziliśmy również takiego propozycje, jak składanie mebli. Cennik w Warszawie przedstawia się bardzo różnorodnie, dlatego też szczegóły dotyczące cen ustalamy indywidualnie przy każdej współpracy.

Składanie i Montaż mebli - Cennik

Klienci po raz pierwszy korzystający z naszych usług często mają wiele pytań dotyczących składania mebli. Cennik w Warszawie obliczany jest na podstawie pewnych wskazań, dlatego końcowy koszt to indywidualna kwestia.

Składanie mebli wyceniamy na podstawie stawki godzinowej oraz dodatkowo płatnych usług, takich jak: wykonanie zakupów w sklepie meblowym, transport, wnoszenie, montaż.

Składanie i montaż:

 • 75 zł/godz za 1 pracownika (min. czas wynajęcia 2h)
 • 150 zł/godz za 2 pracowników (min. czas wynajęcia 2h)

Transport + kompletowanie zamówienia + montaż:

 • 170 zł/godz za 2 pracowników + samochód (min. czas wynajęcia 3h)
 • 230 zł/godz za 3 pracowników + samochód (min. czas wynajęcia 3h)

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Skręcamy meble zgodnie z zaleceniami producenta
 • Zabezpieczamy miejsce w, którym wykonujemy zlecenie
 • Rozstawiamy meble w odpowiednich pomieszczeniach
 • Regulujemy drzwiczki oraz zawiasy
 • Posiadamy dodatkowe elementy montażowe kleje, kołki, śruby, filce
 • Sprzątamy po wykonanej usłudze

Montaż mebli, Warszawa - Jakie meble skręcamy?

 • Składanie i montaż mebli kuchennych
 • Składanie szafy
 • Składanie szafki RTV
 • Składanie komody
 • Składanie szafki nocnej
 • Składanie łóżka
 • Składanie łóżka piętrowego
 • Składanie stołu
 • Składanie regału
 • Składanie witryny
 • Składanie biurek
 • Składanie mebli biurowych
 • Składanie stołu konferencyjnego
 • Składanie regałów magazynowych

Pomocne składanie mebli - Warszawa

Wiemy, jak duże jest zapotrzebowanie na wykonywanie drobnych prac porządkowych związanych z przeprowadzką, dlatego pozostajemy bardzo elastyczni w zakresie wykonywanych zadań. Dzięki temu usługa montażu mebli w Warszawie jest tak popularna. Praktycznie każde przenosiny mieszkania, domu czy biura wiążą się z demontażem szafy trzydrzwiowej, łóżka małżeńskiego, stołu, czy np. nóżek w kanapie bo inaczej nie przechodzi przez futrynę. W przypadku biur, rozkręcanie biurek, ścianek działowych, szaf wnękowych. W trakcie tych działań, zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, by świadczyć usługi składania i montażu mebli.

Składanie mebli w Warszawie - wszechstronne możliwości

Samodzielnie prowadzony proces montażu mebli w Warszawie nie zawsze jest prosty, dlatego dobrze jest skorzystać z pomocy osób bardziej doświadczonych w tym temacie. Zajmujemy się skręcaniem mebli takich producentów jak: Ikea, Black Red White, Forte, Arte-m, Taranko, Bodzio, Agata Meble, Abra, Vox, SypialniaPlus, Jysk oraz wszystkie inne meble do samodzielnego montażu.

Referencje firm, które z nami współpracowały

Opinie osób, dla których wykonywaliśmy Montaż Mebli w Warszawie

Doskonała
Na podstawie 111 opinii
Magdalena Kwiatkowska
Magdalena Kwiatkowska
2023-09-03
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Panowie są koneserami dobrej kawy ( najlepiej z cukrem), ale nie pogardzą mlekiem owsianym 😉 Pracują szybko i dokładnie. Posiadają zdolność szybkiego składania pudełek. Nie zdziwiłabym się jakby to oni byli powodem, że Hanka wpadła w kartony 😉
Артур Неляпин
Артур Неляпин
2023-09-01
Пацаны сделали все по красоте, перевезли все в целости и сохранности! Рекомендую!
Aleksander Salomon-Perzyński
Aleksander Salomon-Perzyński
2023-09-01
Świetna i niezawodna ekipa.
Julia Sosnowska
Julia Sosnowska
2023-08-30
Polecam. Szybko przewieźli 2 lodówki. Bardzo mila obsługa
Piotr Brulikis
Piotr Brulikis
2023-08-30
Polecam serdecznie firmę Super Przeprowadzka. Bardzo dobry kontakt, przepływ informacji. Ekipa bardzo komunikatywna, sprawnie działająca. Bez zastrzeżeń, firma godna polecenia.
Beniamin Tochtermann
Beniamin Tochtermann
2023-08-29
Bardzo sprawna usługa, pomoc godna polecenie ze względu na niezwykła dbałość o przewożone mienie. Gorąco polecam
Andriy SNIMER
Andriy SNIMER
2023-08-22
Polecam. Po za Warszawe z tonami rzeczami dali sobie radę na 5 gwiazdek. Wysportowani chłopaki znają swoją sprawę.
Małgorzata Dominiak
Małgorzata Dominiak
2023-08-17
Dziękuję . Było ciężko ale Panowie dali radę. Bardzo mili i serdeczni

Narzędzia i sprzęt do montażu mebli w Warszawie

Montowanie i skręcanie mebli polega na złożeniu ich z elementów i odpowiednim zamocowaniu, tak by mogły stanowić użyteczną całość. Zazwyczaj po otwarciu paczek z meblami, trafimy na odpowiednie klucze imbusowe, śrubokręty czy kleje. Ale o młotek, wiertarkę czy wkrętarkę zwykle musimy zadbać sami. My posiadamy wszystkie potrzebne elektronarzędzia, poziomice, miarki, młotki, wiertarki, żeby Państwo nie musieli się o to martwić.

Zwykle każdy typ niezbędnych śrubek, nakrętek czy kołków jest pakowany razem w paczce, lecz zdarzają się przypadki, że czegoś brakuje. Nasi pracownicy są wyposażeni w uniwersalne dodatki śruby, kołki, nakrętki, które mogą się przydać.

Przez to składanie mebli w Warszawie praktycznie nigdy nie jest w stanie zaskoczyć. Zawsze znajdzie się wyjście, dzięki któremu można doprowadzić usługę do końca.

Szybki i bezproblemowy montaż mebli – Warszawa

Wiemy, jak problematyczny potrafi być montaż mebli. W Warszawie współpracowaliśmy z wieloma klientami, którzy mieli za sobą nieudane próby składania – wystarczy pominięcie jednego elementu, a konstrukcja przestaje być funkcjonalną całością. Dla osób, które nie posiadają doświadczenia w tym zakresie jest to także proces, który zabiera wiele czasu, a ten jest niezwykle cenny w czasie przeprowadzki. W związku z tym składanie mebli w Warszawie może się wiązać z bardzo dużą frustracją – niepotrzebnie! Niezależnie od ich rodzaju jesteśmy do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie, nie zapominając o żadnym kroku.

Czytaj więcej

Warszawa, składanie mebli – jak działamy?

Nasza firma świadczy szeroki zakres profesjonalnych usług związanych z przeprowadzkami na terenie Warszawy – montaż mebli również do nich należy. Choć możemy się pochwalić sprawnością działania, nie zapominamy przy tym o niezbędnej precyzji. To dzięki niej wszelkie regały, szafki, łóżka, biurka i komody prezentują się estetycznie, są stabilne, a ich stan jest nienaruszony. Wszelkie kołki i śruby są zawsze dokręcone do końca, a wszystkie elementy znajdują się na właściwym miejscu – czuwają nad tym nasze wysokiej jakości, sprawne narzędzia, a także nasza uważność i zaangażowanie. W Warszawie składanie mebli przeprowadzamy zawsze tak, aby efekt był dla Państwa satysfakcjonujący!

Warszawa, montaż mebli – nasze doświadczenie przekłada się na jakość wykonania

Jeżeli chodzi o składanie mebli w Warszawie, warto zauważyć, że często największą trudnością dla wielu osób jest to, że różni producenci stosują odmienne rozwiązania, co utrudnia sprawny i bezproblemowy montaż, nawet jeśli już wcześniej miały one do czynienia z takim zadaniem. Nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie – podejmowaliśmy się montażu mebli w Warszawie już dziesiątki razy, dzięki czemu wiemy, czego się spodziewać po wyrobach konkretnych producentów. Nasza wiedza techniczna pozwala nam ponadto podejmować się takiego zadania nawet bez instrukcji, wciąż odnosząc sukces.

Montaż mebli w Warszawie – zawsze staniemy na wysokości zadania!

Dzięki dużemu doświadczeniu i obszernej wiedzy technicznej z powodzeniem radzimy sobie ze składaniem mebli w Warszawie niezależnie od ich stylu. Potrafimy zadbać nawet o te najbardziej ozdobne, zachowując je w idealnym stanie, a jednocześnie sprawnie wywiązując się z realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu oraz adresem e-mail!

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online