Składanie i montaż mebli Warszawa

Składanie i montaż mebli

Jesteśmy firma przeprowadzkową, ale składanie i montaż mebli mamy we krwi. Bardzo często zdarza się sytuacja, że trzeba rozkręcić mebel, który nie przejdzie w całości lub skręcić nowy mebel w paczkach.

 

Praktycznie każde przenosiny mieszkania, domu czy biura wiążą się z demontażem szafy trzydrzwiowej, łóżka małżeńskiego, stołu, czy np. nóżek w kanapie bo inaczej nie przechodzi przez futrynę. W przypadku biur, rozkręcanie biurek, ścianek działowych, szaf wnękowych. W trakcie tych działań, zdobyliśmy potrzebne doświadczenie, by świadczyć usługi składania i montażu mebli.

 

Zajmujemy się skręcaniem mebli takich producentów jak: Ikea, Black Red White, Forte, Arte-m, Taranko, Bodzio, Agata Meble, Abra, Vox, SypialniaPlus, Jysk oraz wszystkie inne meble do samodzielnego montażu.

Jakie meble skręcamy?

 • – Składanie i montaż mebli kuchennych
 • – Składanie szafy
 • – Składanie szafki RTV
 • – Składanie komody
 • – Składanie szafki nocnej
 • – Składanie łóżka
 • – Montaż łóżka piętrowego
 • – Składanie stołu
 • – Składanie regału
 • – Składanie witryny
 • – Składanie biurek
 • – Składanie i montaż mebli biurowych
 • – Składanie stołu konferencyjnego
 • – Składanie regałów magazynowych
 • – i wiele innych nie wymienionych

Składanie i montaż mebli - Cennik

Składanie mebli wyceniamy na podstawie stawki godzinowej oraz dodatkowo płatnych usług, takich jak: wykonanie zakupów w sklepie meblowym, transport, wnoszenie, montaż.

 

Składanie i montaż:
od 50zł/h za 1 pracownika (min. czas wynajęcia 3h)
Transport + kompletowanie zamówienia + montaż:
od 140zł/h za 2 pracowników + samochód (min. czas wynajęcia 3h)

 • – Zabezpieczamy miejsce w, którym wykonujemy zlecenie
 • – Rozstawiamy meble w odpowiednich pomieszczeniach
 • – Regulujemy drzwiczki oraz zawiasy
 • – Posiadamy kołki, śruby, filce
 • – Sprzątamy po wykonanej usłudze

Referencje firm, które z nami współpracowały

Narzędzia i sprzęt do montażu

Montowanie i skręcanie mebli polega na złożeniu ich z elementów i odpowiednim zamocowaniu, tak by mogły stanowić użyteczną całość. Zazwyczaj po otwarciu paczek z meblami, trafimy na odpowiednie klucze imbusowe, śrubokręty czy kleje. Ale o młotek, wiertarkę czy wkrętarkę zwykle musimy zadbać sami. My posiadamy wszystkie potrzebne elektronarzędzia, poziomice, miarki, młotki, wiertarki, żeby Państwo nie musieli się o to martwić.

 

Zwykle każdy typ niezbędnych śrubek, nakrętek czy kołków jest pakowany razem w paczce, lecz zdarzają się przypadki, że czegoś brakuje. Nasi pracownicy są wyposażeni w uniwersalne dodatki śruby, kołki, nakrętki, które mogą się przydać.

Szybki i bezproblemowy montaż mebli – Warszawa

Wiemy, jak problematyczny potrafi być montaż mebli. W Warszawie współpracowaliśmy z wieloma klientami, którzy mieli za sobą nieudane próby składania – wystarczy pominięcie jednego elementu, a konstrukcja przestaje być funkcjonalną całością. Dla osób, które nie posiadają doświadczenia w tym zakresie jest to także proces, który zabiera wiele czasu, a ten jest niezwykle cenny w czasie przeprowadzki. W związku z tym składanie mebli w Warszawie może się wiązać z bardzo dużą frustracją – niepotrzebnie! Niezależnie od ich rodzaju jesteśmy do Państwa dyspozycji. Działamy sprawnie, nie zapominając o żadnym kroku.

Czytaj więcej

Warszawa, składanie mebli – jak działamy?

Nasza firma świadczy szeroki zakres profesjonalnych usług związanych z przeprowadzkami na terenie Warszawy – montaż mebli również do nich należy. Choć możemy się pochwalić sprawnością działania, nie zapominamy przy tym o niezbędnej precyzji. To dzięki niej wszelkie regały, szafki, łóżka, biurka i komody prezentują się estetycznie, są stabilne, a ich stan jest nienaruszony. Wszelkie kołki i śruby są zawsze dokręcone do końca, a wszystkie elementy znajdują się na właściwym miejscu – czuwają nad tym nasze wysokiej jakości, sprawne narzędzia, a także nasza uważność i zaangażowanie. W Warszawie składanie mebli przeprowadzamy zawsze tak, aby efekt był dla Państwa satysfakcjonujący!

Warszawa, montaż mebli – nasze doświadczenie przekłada się na jakość wykonania

Jeżeli chodzi o składanie mebli w Warszawie, warto zauważyć, że często największą trudnością dla wielu osób jest to, że różni producenci stosują odmienne rozwiązania, co utrudnia sprawny i bezproblemowy montaż, nawet jeśli już wcześniej miały one do czynienia z takim zadaniem. Nasza ekipa ma wieloletnie doświadczenie w tym zakresie – podejmowaliśmy się montażu mebli w Warszawie już dziesiątki razy, dzięki czemu wiemy, czego się spodziewać po wyrobach konkretnych producentów. Nasza wiedza techniczna pozwala nam ponadto podejmować się takiego zadania nawet bez instrukcji, wciąż odnosząc sukces.

Montaż mebli w Warszawie – zawsze staniemy na wysokości zadania!

Dzięki dużemu doświadczeniu i obszernej wiedzy technicznej z powodzeniem radzimy sobie ze składaniem mebli w Warszawie niezależnie od ich stylu. Potrafimy zadbać nawet o te najbardziej ozdobne, zachowując je w idealnym stanie, a jednocześnie sprawnie wywiązując się z realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu oraz adresem e-mail!

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online