Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki archiwum

Przenoszenie archiwum w inne miejsce to niezwykle poważne wyzwanie logistyczne. Zachodzi bowiem konieczność zabezpieczenia wielu niezwykle cennych i ważnych dokumentów, co zajmuje jednak dość dużo czasu. Ponadto należy mieć również pewność, że przenoszone archiwum nie dostanie się w niepowołane ręce. Na szczęście istnieją sposoby, za pomocą których można odpowiednio zabezpieczyć i następnie przetransportować całe archiwum. Jednym z nich jest skorzystanie z naszej firmy przeprowadzkowej, która sprawnie upora się z tym zadaniem.

Usługa przeprowadzek archiwum — jak się przygotować?

Przeprowadzka archiwum to niezwykle trudne zadanie. Dlatego też należy odpowiednio się do niego przygotować. Pierwszą rzeczą, o jaką należy zadbać, jest odpowiednie pogrupowanie wszystkich dokumentów. Można zrobić to na wiele sposobów. Archiwa można posegregować pod względem tematyki, daty czy też alfabetycznie. Niezależnie od tego, jaki sposób zostanie wybrany, każda partia przygotowana do transportu musi zostać odpowiednio opisana.

 

 

Bardzo ważne jest, aby zamieścić odpowiednią informację, która pozwoli szybko dotrzeć do danego dokumentu bez konieczności otwierania wszystkich opakowań. Dzięki temu proces wypakowywania archiwum oraz ponownego układania go na półkach z pewnością przebiegnie dużo szybciej i sprawniej. Kiedy archiwum jest już spakowane, należy przewieźć je w odpowiedni sposób. Jak skutecznie to zrobić? Najlepszym rozwiązaniem będzie nasza doświadczona firma przeprowadzkowa.

Przeprowadzki archiwum Warszawa — przede wszystkim bezpieczeństwo

Archiwum firmy czy instytucji zawiera zwykle bardzo istotne dane. Dlatego też bardzo ważne jest, aby odpowiednio zabezpieczyć je podczas transportu. Jednym z największych zagrożeń dla papierowego archiwum jest wilgoć oraz zabrudzenia. Dlatego też nasi wykwalifikowani pracownicy w odpowiedni sposób zabezpieczą je przed tymi czynnikami. W tym celu dysponujemy profesjonalnymi kartonami archiwizacyjnymi. Jest to z pewnością jeden z najbardziej skutecznych sposobów na zabezpieczenie archiwum przed wilgocią. Ponadto takie pojemniki można zabezpieczyć specjalnymi plombami, co sprawi, że dokumenty będą zabezpieczone w najbardziej optymalny sposób.Poza tym archiwum może być również spakowane w zwykłe kartony. W takiej sytuacji nasi pracownicy dodatkowo owiną je stretchem, co dodatkowo zabezpieczy pudełka przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć gwarancję, że archiwum dotrze na miejsce docelowe nienaruszone oraz nieuszkodzone.
Czytaj więcej

Przeprowadzki archiwum — ochrona wrażliwych dokumentów

Kolejnym zagrożeniem podczas transportu jest utrata wrażliwych dokumentów, zawierające na przykład dane firmy czy pracowników. Decydując się na nasze usługi, klienci zyskują gwarancję najwyższego bezpieczeństwa. Transport archiwum odbywa się za pomocą zaplombowanego, specjalistycznego taboru, który dodatkowo na bieżąco jest monitorowany systemem GPS. Ponadto pracownicy nie dysponują żadnym sprzętem pozwalającym na kopiowanie dokumentów. Klient zyskuje więc pewność, że powierzone nam akta są całkowicie bezpieczne.

Usługa przeprowadzek archiwum — postaw na profesjonalistów

Nasza firma przeprowadzkowa to przede wszystkim doświadczeni pracownicy, dysponujący odpowiednimi umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem. Nasi kierowcy zawsze dostarczą archiwum na czas, z kolei pojazdy, jakimi dysponujemy, na bieżąco przechodzą kontrole techniczne. Daje to naszym klientom gwarancję, że archiwum bezpiecznie trafi do miejsca docelowego.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online