Transport sejfów Warszawa

Transport sejfów, kas i szaf pancernych

Przeniesienie i transport sejfu lub kasy pancernej to nie małe wyzwanie, ponieważ ładunek tego rodzaju ze względu na wagę i rozmiary gabarytowe wymaga szczególnego zaangażowania i specjalnych metod. Zdajemy sobie sprawę z jakim zadaniem trzeba się zmierzyć podczas transportu sejfów i kas i szaf pancernych, dlatego wychodzimy do Państwa z oferta profesjonalnych usług. Świadczymy usługi transportu przedmiotów ciężkich od wielu lat, dzięki temu zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz wiemy jakiego sprzętu trzeba użyć by wszystko przebiegło po myśli.

 

Korzystając z naszej pomocy mają Państwo gwarancję, że każda kasa pancerna bądź sejf, bez względu na gabaryty zostanie przetransportowana w docelowe miejsce. 

Transport i przewóz sejfów, kas i szaf pancernych - Zaplecze techniczne

W transporcie przedmiotów ciężkich ważne jest doświadczenie oraz odpowiednia ilość pracowników, ale bez odpowiedniego zaplecza technicznego może być ciężko. Posiadamy wszystkie niezbędne wózki, podkładki, ślizgi, materiały do zabezpieczeń oraz samochody dostawcze dostosowane do przewozu gabarytów. Samochody wyposażone są w windy ładunkowe do 750kg oraz w uchwyty do przypięcia towaru na pace, dzięki czemu, nic nie ma prawa się uszkodzić. Kadra pracowników naszej firmy wielokrotnie pomyślnie realizowała transport kas pancernych, sejfów oraz innych nietypowych ładunków.

Powierzając nam transport mogą być Państwo spokojni o swoje mienie. Ładunek jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu a wybrana trasa jest najbardziej optymalna. Dopilnujemy, aby ruchomość dotarła do celu bezpiecznie i zgodnie z określonym wcześniej terminem realizacji.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online