Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport sejfów Warszawa

Transport sejfów, kas i szaf pancernych

Przeniesienie i transport sejfu lub kasy pancernej to nie małe wyzwanie, ponieważ ładunek tego rodzaju ze względu na wagę i rozmiary gabarytowe wymaga szczególnego zaangażowania i specjalnych metod. Zdajemy sobie sprawę z jakim zadaniem trzeba się zmierzyć podczas transportu sejfów i kas i szaf pancernych, dlatego wychodzimy do Państwa z oferta profesjonalnych usług. Świadczymy usługi transportu przedmiotów ciężkich od wielu lat, dzięki temu zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz wiemy jakiego sprzętu trzeba użyć by wszystko przebiegło po myśli.

 

Korzystając z naszej pomocy mają Państwo gwarancję, że każda kasa pancerna bądź sejf, bez względu na gabaryty zostanie przetransportowana w docelowe miejsce. 

Transport i przewóz sejfów, kas i szaf pancernych - Zaplecze techniczne

W transporcie przedmiotów ciężkich ważne jest doświadczenie oraz odpowiednia ilość pracowników, ale bez odpowiedniego zaplecza technicznego może być ciężko. Posiadamy wszystkie niezbędne wózki, podkładki, ślizgi, materiały do zabezpieczeń oraz samochody dostawcze dostosowane do przewozu gabarytów. Samochody wyposażone są w windy ładunkowe do 750kg oraz w uchwyty do przypięcia towaru na pace, dzięki czemu, nic nie ma prawa się uszkodzić. Kadra pracowników naszej firmy wielokrotnie pomyślnie realizowała transport kas pancernych, sejfów oraz innych nietypowych ładunków.

Powierzając nam transport mogą być Państwo spokojni o swoje mienie. Ładunek jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu a wybrana trasa jest najbardziej optymalna. Dopilnujemy, aby ruchomość dotarła do celu bezpiecznie i zgodnie z określonym wcześniej terminem realizacji.

Czytaj więcej…

Warszawa – transport sejfów wykonany w pełni profesjonalnie

Jesteśmy fachowcami, którzy dokładnie wiedzą od czego zacząć swoją pracę, aby była ona w pełni dobrze wykonana. Tuż przed wzięciem się za jakiekolwiek wożenie ciężkich przedmiotów należy wykonać dogłębną analizę, a także opracować dokładny plan działania. Nie jesteśmy za porywaniem się z motyką na słońce, ponieważ nie przynosi to oczekiwanych efektów, a jednak nasza firma stawia na to, aby wszystkie zlecenia były wykonywane terminowo, precyzyjnie i solidnie, nie ponosząc żadnych strat. Trzeba przyznać, że przewóz sejfów (Warszawa) nie należy do zadań najprostszych, ponieważ mamy do czynienia z naprawdę ciężkim i niebezpiecznym ładunkiem, z tego powodu każdy podjęty krok powinien być przemyślany. Upadek tak ciężkiego ładunku mógłby skończyć się uszczerbkiem na zdrowiu naszych pracowników, na co nie możemy sobie pod żadnym pozorem pozwolić.

Przewóz sejfów, Warszawa – fachowa usługa

Aby całe zadanie zostało prawidłowo wykonane niezbędne są do tego odpowiednie samochody, które nie ugną się pod ciężarem sejfów. Specjaliści posiadają specjalne pojazdy, dostosowane do przewożenia ładunków o tak dużych masach, z jakimi można mieć do czynienia podczas przyjmowania zleceń transportu ładunków wielkogabarytowych. Jednakże największym problemem, nie jest samo przewiezienie samochodem, ale dostarczenie przedmiotu do samochodu. W tym okazują się być niezbędne liny transportowe, kilka osób, a nawet i wózki służące do przewożenia ciężkich ładunków. Również potrzebne mogą okazać się podnośniki hydrauliczne, a wszystkie prace trzeba szczególnie zabezpieczyć. Na całe szczęście nasza firma jest wyposażona we wszystkie niezbędne narzędzia, więc takie zadanie nie będzie dla nas żadnym większym problemem. Zadbamy o odpowiedni i profesjonalny transport sejfów. Warszawa jest miastem, w którym wykonujemy swoje usługi, więc nieważne, w jakie miejsce po nas zadzwonisz – my się zjawimy!

Transport sejfów – Warszawa, dlaczego warto nam zaufać

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a także renomą na rynku. Wyróżniamy się prawidłowym wykonaniem każdego zlecenia, terminowością, a także i konkurencyjnymi cenami. Wszystkie nasze prace odbywają się w przyjemnej atmosferze, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc sobie do serca jego oczekiwania względem nas. Nie pozwalamy sobie na żadne opóźnienia zleceń i bardzo stawiamy na wykonywanie ich w terminie. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy przygotowani na wiele sytuacji i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami, aby zlecić nam transport swoich ładunków!

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online