Transport, przewóz, wnoszenie sejfów, kas i szaf pancernych

Przeniesienie i transport sejfu lub kasy pancernej to nie małe wyzwanie, ponieważ ładunek tego rodzaju ze względu na wagę i rozmiary gabarytowe wymaga szczególnego zaangażowania i specjalnych metod. Zdajemy sobie sprawę z jakim zadaniem trzeba się zmierzyć podczas transportu sejfów i kas i szaf pancernych, dlatego wychodzimy do Państwa z oferta profesjonalnych usług. Świadczymy usługi transportu przedmiotów ciężkich od wielu lat, dzięki temu zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz wiemy jakiego sprzętu trzeba użyć by wszystko przebiegło po myśli.

Korzystając z naszej pomocy mają Państwo gwarancję, że każda kasa pancerna bądź sejf, bez względu na gabaryty zostanie przetransportowana w docelowe miejsce. 

Transport i przewóz sejfów, kas i szaf pancernych - Zaplecze techniczne

W transporcie przedmiotów ciężkich ważne jest doświadczenie oraz odpowiednia ilość pracowników, ale bez odpowiedniego zaplecza technicznego może być ciężko. Posiadamy wszystkie niezbędne wózki, podkładki, ślizgi, materiały do zabezpieczeń oraz samochody dostawcze dostosowane do przewozu gabarytów. Samochody wyposażone są w windy ładunkowe do 750kg oraz w uchwyty do przypięcia towaru na pace, dzięki czemu, nic nie ma prawa się uszkodzić. Kadra pracowników naszej firmy wielokrotnie pomyślnie realizowała transport kas pancernych, sejfów oraz innych nietypowych ładunków.

 

Powierzając nam transport mogą być Państwo spokojni o swoje mienie. Ładunek jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu a wybrana trasa jest najbardziej optymalna. Dopilnujemy, aby ruchomość dotarła do celu bezpiecznie i zgodnie z określonym wcześniej terminem realizacji.

transport sejfów warszawa
transport sejfów pancernych
Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko