Przeprowadzki Targówek

Przeprowadzki Targówek – najniższy cennik

Wiele osób, które decydują się na zmianę mieszkania w obrębie Targówka lub poza, staje przed wyborem zatrudnienia profesjonalnej firmy a organizacją przeprowadzki o własnych siłach. Kiedy wybierzemy drugą opcję mogą pojawić się liczne wątpliwości – czy uda nam się zrobić wszystko na czas, od czego właściwie zacząć i czego potrzebujemy. Niejednokrotnie okazuje się, że są one zasadne i nie wszystko jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Bardziej obiecujące jest więc skorzystanie usługi przeprowadzki Targówek.

Korzyści z wynajmu firmy przeprowadzkowej na Targówku

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem rozwiązanie na terenie Targówka wynika z jego kluczowych zalet:

  • DOWOLNY TERMIN – Najczęściej praca na etat obejmuje okres od poniedziałku do piątku, dlatego zorganizowanie czasu w tygodniu pracującym nie dla każdego jest osiągalne. Wiele firm przeprowadzkowych wyszło naprzeciw oczekiwaniom klientów i obecnie zapewnia realizację swoich usług również w weekendy. Daje to możliwość osobom, których czeka zmiana mieszkania na uporządkowanie spraw z tym związanych, nie ingerując w codzienne obowiązki.
  • KOMPLEKSOWE PAKIETY USŁUG – Korzystanie z ofert firm przeprowadzkowych kojarzy się głównie z transportem naszych rzeczy z jednego punktu do drugiego. Aktualnie zakres ten jest znacznie poszerzony – oczywiście, w zależności od preferencji osoby zlecającej. Poza przewozem, sektor usług obejmuje także pakowanie oraz rozpakowywanie. Używane do tego są wszelkie potrzebne materiały takie jak kartony, worki oraz taśmy.
  • ZABEZPIECZENIE MIENIA – Każdorazowo przedmioty są odpowiednio zabezpieczane, tak aby uniknąć nawet najmniejszych uszkodzeń. W celach zabezpieczających firmy korzystają z najbardziej sprawdzonych produktów jak folie stretch, filce, folie bąbelkowe czy też koce transportowe. W przypadku przedmiotów o większych rozmiarach (fortepiany, meble, lodówki itp.) szczególnie kładzie się nacisk na ich bezpieczny przewóz oraz przeniesienie do i z samochodu. Stosowane są do tego odpowiednie narzędzia jak np. pasy i wózki transportowe.

Przeprowadzka z pozoru nie należy do najprostszych zadań, jednak korzystając z możliwości, jakie daje Targówek, okaże się ona bezproblemowa.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko