Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Eksmisje komornicze Warszawa

Eksmisje komornicze

Usługi transportowe jakie świadczymy to również zlecenia w zakresie eksmisji komorniczych.

 

Eksmisje Komornicze kojarzą się dla wielu z Nas, z życiową tragedią człowieka. Wyrokiem Sądu trzeba natychmiast opuścić lokal mieszkalny. Polskie prawo jednak, zabrania eksmisji lokatora na bruk, lecz przepisy ułatwiają pozbycie się, mieszkańców, którzy nie mają prawa do zajmowanego miejsca.

 

Przed rozpoczęciem procedury Eksmisji Komorniczej, wyrok Sądu musi być prawomocny. W innym przypadku wykonanie eksmisji jest bezprawne i może skończyć się problemami.

 

Wiemy z doświadczenia, że nie jest to przyjemna przeprowadzka. W każdej chwili może dojść do nieprzyjemnych sytuacji, często towarzyszy eksmisji ból, płacz, lament, niekiedy eksmitowany potrafi zachowywać się w sposób agresywny. W takich momentach trzeba zachować zimną krew i spokój, wiele takich sytuacji sprawiło, że potrafimy być odporni na stres z tym związany. 

Koszt eksmisji komorniczej - Cennik

My jako firma posiadająca odpowiednie doświadczenie w transporcie i przeprowadzkach, braliśmy udział w wielu eksmisjach przeprowadzonych dla komorników sądowych.

 

Posiadamy materiały do spakowania rzeczy eksmitowanego oraz sprzęt do pomocy przy tak nietypowej usłudze. Koszt Eksmisji Komorniczej to wydatek rzędu 700 złotych. Niestety, ale na tych kosztach się nie skończy. Pozostałymi kosztami jest dodatkowa usługa pakowania rzeczy do kartonów i przewóz rzeczy z mieszkania.

 

Wszystko zależy od wielkości eksmitowanego lokalu oraz ilości rzeczy. Wtedy koszt może być w granicach 1000zł. Ważna jest również odległość pomiędzy punktami. Jeżeli jest odległa o dużą ilość kilometrów, stawka wzrośnie.

Eksmisje komornicze - Bez ślusarza się nie obejdzie

Kiedy dojdzie już do eksmisji, komornik mając wyrok Sądu wykona ją w obecności policji, firmy przeprowadzkowej oraz ślusarza, który otworzy zamknięte drzwi. Taka usługa może kosztować również do 1000zł. Wszystko oczywiście zależy, od ilości zamków znajdujących się w drzwiach. Zanim dojdzie do eksmisji, komornik wzywa dłużnika do dobrowolnego opuszczenia lokalu w wyznaczonym terminie. Jeżeli tak się nie stanie i eksmitowany stawia opór, trzeba podjąć odpowiednie kroki związane z Eksmisją.

 

Eksmisja komornicza jest mało sympatyczną sprawą o której nie raz się przekonaliśmy, ale tego typu działania nie są dla Nas straszne i bez problemu się ich podejmujemy na terenie Warszawy i Okolic.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online