Darmowa wycena przeprowadzki w Warszawie - Wyślij do nas zapytanie:

Wypełnij formularz wyceny przeprowadzki, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 530 838 007 chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do sprawdzenia naszego cenniku, tam sprawdzimy jaki pakiet będzie dla nas najlepszy oraz dowiemy się jak wyceniamy usługi. Poniżej znajdują się nasze pakiety przeprowadzkowe:

Wybierz pakiet przeprowadzkowy:

Pakiet SUPER

Pakiet najbardziej wygodny. Usługa pakowania drobiazgów, ubrań do kartonów i worków. Po prostu kompleksowa usługa od początku do końca. W cenie wszystkie materiały oraz pełny transport.

Pakiet STANDARD

Najczęściej wybierana opcja. Klient sam pakuje się do kartonów, my zabezpieczamy meble, w razie potrzeby demontujemy i montujemy. Zniesienie - wniesienie - ustawienie - rozpakowanie mebli​

Pakiet EKONOMICZNY

Obejmuje sam transport z zniesieniem oraz wniesieniem mienia. Najczęściej jest to transport samych kartonów lub mebli nie wymagających dodatkowego zabezpieczenia np. meble ogrodowe, huśtawka ogrodowa itp.

* Wszystkie podane ceny są za 3h pracy

Więcej o naszych pakietach przeprowadzkowych znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko

Skontaktuj się z nami: