Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzka kompleksowa

Częściowa pomoc podczas przeprowadzki nie zawsze okazuje się wystarczająca, szczególnie jeśli rzeczy do przewiezienia jest bardzo dużo. W takich sytuacjach dużo lepiej jest skorzystać z usługi przeprowadzki kompleksowej, dającej dużo więcej możliwości. Kompleksowa usługa to najwyższa opcja z naszej oferty. W jej skład wchodzi pakowanie rzeczy do kartonów, zabezpieczenie mebli, oraz transport z wniesieniem. 

 

Kompleksowe przeprowadzki niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na to, jak wieloetapowe jest to przedsięwzięcie. Wykonywanie wszystkich wymienionych wcześniej zadań samodzielnie byłoby bardzo czasochłonne oraz męczące. Gdy przeprowadzka musi zmieścić się w pewnych określonych ramach czasowych, dużo bezpieczniejszą opcją jest skorzystanie z przeprowadzki kompleksowej.

Czytaj więcej

Zalety kompleksowych przeprowadzek

Każda przeprowadzka jest dużym wyzwaniem, niezależnie od tego, ile przedmiotów, sprzętów czy mebli trzeba przenieść. Osobom niezwiązanym z profesjonalną przeprowadzką kompleksową bardzo trudno jest opracować skuteczny plan działania, który znacznie usprawni cały proces. Na szczęście wszystkie zadania możemy wykonać za klienta decydującego się na skorzystanie z usługi. Wybierając przeprowadzkę kompleksową nie musimy się martwić w co się spakujemy, jak mamy to zrobić lub skąd wziąć pudła przeprowadzkowe. Wszystkie zadania związane z pakowaniem, zabezpieczaniem czy noszeniem przejmuję firma przeprowadzkowa. W cenie usługi kompleksowej są kartony oraz inne potrzebne materiały do przeprowadzek. Zajmując się zawodowo kompleksowymi przeprowadzkami doskonale poznaliśmy ten proces od środka, jednocześnie będąc w stanie zaproponować klientom optymalny sposób jego przeprowadzenia. We współpracy zawsze stawiamy na pełen profesjonalizm, wykonując swoje obowiązki w sposób dokładny i bezpieczny.

Jak wygląda przeprowadzka kompleksowa?

Kompleksowe przeprowadzki są niezwykle często wybieranym wariantem usługi, ponieważ w ich ramach zajmujemy się każdym etapem prac. Klienci mogą więc przestać martwić się o to, w jaki sposób przebiegnie cała przeprowadzka. Planowanie przewiezienia rzeczy osobistych również leży po naszej stronie. Zatem jak dokładnie wygląda przeprowadzka kompleksowa krok po kroku? W pierwszym etapie spakujemy Państwa rzeczy osobiste, zawartość kuchni oraz reszte pomieszczeń. Pudełka z rzeczami przygotowywane podczas kompleksowych przeprowadzek są opisane pokojem, z którego pochodzą lub rzeczami, które się w nich znajdują. Następnie przystąpimy do ewentualnego demontażu mebli i ich zabezpieczenia do transportu. Kolejnym zadaniem jest zniesienie oraz ułożenie mebli i kartonów w samochodzie. W nowm domu zajmiemy się rozmieszczeniem mebli po pokojach, według wcześniej ustalonego schematu. Te które będą tego wymagały zostaną skręcone czy też przykręcone do ścian. W ramach kompleksowych przeprowadzek rzeczy osobiste na życzenie klienta również mogą zostać wypakowane z kartonów.

Końcowy etap prac – kompleksowe przeprowadzki

Przewiezienie wszystkich spakowanych rzeczy na nowe miejsce to nie koniec całej przeprowadzki kompleksowej.

Jakie są zalety przeprowadzki kompleksowej?

 1. Oszczędność czasu na organizację przeprowadzki
 2. Kartony oraz materiały zabezpieczające w cenie
 3. Demontaż i montaż mebli
 4. Brak ukrytych kosztów
 5. Przeprowadzka w krótkim czasie

Karton szafa na ubrania - komfortowe rozwiązanie

Przy przeprowadzce kompleksowej, ekipa może być wyposażona w karton szafa na ubrania. To doskonałe rozwiązanie do przewozu odzieży. Specjalnie zaprojektowany karton, który zapewnia bezpieczne i wygodne przechowywanie ubrań. Karton szafa jest wykonany z mocnej tektury, która zapewnia ochronę przed wilgocią oraz brudem. Dużą zaletą kartonu szafa, jest brak potrzeby ponownego prasowania ubrań. Również istotnym faktem jest to, że karton został w całości wyprodukowany z EKOlogicznych surowców.

 

Takie rozwiąznie najlepiej sprawdzi się przy pakowaniu:

 • Koszul
 • Marynarek
 • Garsonek
 • Sukienek
 • Spódnic
 • Płaszczy

Przeprowadzki kompleksowe - Zobacz jak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzamy Twoje rzeczy

Zobacz inne rodzaje przeprowadzek