Przeprowadzka kompleksowa

Kompleksowa usługa to najwyższa opcja z naszej oferty. W jej skład wchodzi pakowanie rzeczy do kartonów, zabezpieczenie mebli, oraz transport z wniesieniem. Wybierając przeprowadzkę kompleksową nie musimy się martwić w co się spakujemy, jak mamy to zrobić lub skąd wziąć pudła przeprowadzkowe. Wszystkie zadania związane z pakowaniem, zabezpieczaniem czy noszeniem przejmuję firma przeprowadzkowa. W cenie usługi kompleksowej są kartony oraz inne potrzebne materiały do przeprowadzek.

Jak wygląda?

W pierwszym etapie spakujemy Państwa rzeczy osobiste, zawartość kuchni oraz reszte pomieszczeń. Pudełka z rzeczami są opisane pokojem, z którego pochodzą lub rzeczami, które się w nich znajdują. Następnie przystąpimy do ewentualnego demontażu mebli i ich zabezpieczenia do transportu. Kolejnym zadaniem jest zniesienie oraz ułożenie mebli i kartonów w samochodzie. W nowym domu zajmiemy się rozmieszczeniem mebli po pokojach, według wcześniej ustalonego schematu. Te które będą tego wymagały zostaną skręcone czy też przykręcone do ścian. Rzeczy osobiste na życzenie klienta również mogą zostać wypakowane z kartonów.

 

Po wykonaniu przeprowadzki zdejmujemy folię z mebli, podklejamy filce, regulujemy drzwiczki meblowe. Jesteśmy też w stanie wykonać drobne prace porządkowe po wcześniejszym ustaleniu.

Jakie są zalety przeprowadzki kompleksowej?

  1. Oszczędność czasu na organizację przeprowadzki
  2. Kartony oraz materiały zabezpieczające w cenie
  3. Demontaż i montaż mebli
  4. Brak ukrytych kosztów
  5. Przeprowadzka w krótkim czasie

Zobacz jak wygląda przeprowadzka kompleksowa

Jak pakujemy Państwa rzeczy do przeprowadzki?

Zobacz inne rodzaje przeprowadzek

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online