Transport, przewóz, wnoszenie drukarek, ksero i urządzeń wielofunkcyjnych

Przeprowadzka biura to nie lada wyzwanie. Do przewiezienia wiele szaf, regałów, biurek, krzeseł oraz stołów. Nie możemy zapomnieć o rzeczach jakimi są drukarki, ksera i inne urządzenia wielofunkcyjne, bez których tak biuro nie miałoby prawa funkcjonować. Są to sprzęty niezbędne do komunikacji, drukowania czy kopiowania wszelkich dokumentów. Niektóre z nich mogą być bardzo kosztowne, co zdecydowanie podnosi ich wartość podczas transportu. Aby uniknąć wszelkich uszkodzeń należy zwracać uwagę na każdy aspekt.

Transport urządzeń wielofunkcyjnych

Transport urządzeń wielofunkcyjnych musi przebiegać w sprzyjających warunkach, warto stosować się do zaleceń producenta. Każdy z tych sprzętów ma podobny kształt oraz rozmiar, więc obowiązują te same zasady podczas transportu. Biurowe urządzenia w większości przypadkach są sporych gabarytów. Ich waga nie jest mała, masywne elementy nie ułatwiają przewozu. Mało kto poradzi sobie z takim wyzwaniem na własną rękę. Dlatego też dużym uproszczeniem będzie zatrudnienie  profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która zaopatrzona jest we specjalne materiały do zabezpieczenia, posiada auta dostawcze z windami, które bez problemu przewiozą wielofunkcyjne urządzenia.

Zabezpieczenie sprzętów do transportu

W czasie przenoszenia i transportowania urządzenia wielofunkcyjnego ich ułożenie powinno być poziome, tak by go nie przechylać. Złe ustawienie mogłoby doprowadzić do wycieku tuszu. Przed transportem sprzętu należy ustawić go w pozycji wyjściowej, następnie odłączyć przewód zasilający. Nie można zapomnieć o wyjęciu papieru z podajnika arkuszy. Zabezpieczenie uchwytu na tusz jest równie ważne, nie można pominąć tej czynności. Gdy posiadamy oryginalne pudełko po zakupionym urządzeniu to nie musimy martwić się o inne zabezpieczenie, jeśli jednak nie posiadamy takiego pudła drukarkę, ksero można  zabezpieczyć folia stretch, folią bąbelkową bądź kocami transportowymi. Takie materiały posiadają doświadczone firmy przeprowadzkowe, które na co dzień wykonują przewozy takich urządzeń.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca. Odpowiemy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko