Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki Wawer

Przeprowadzki Wawer – najniższy cennik

Przeprowadzka najczęściej kojarzy się z ogromną ilością kartonów, godzinami spędzonymi na kompletowaniu naszych rzeczy i problemami natury logistycznej. Energia, jaką musimy poświęcić na samo znalezienie nowego mieszkania i dopełnienie formalności nierzadko jest już dużym przeciążeniem, naruszającym dotychczasową codzienność. Z tego powodu tak ważne jest odpowiednie rozplanowanie przeprowadzki Wawer. W kilku poniższych punktach zawarte są przydatne wskazówki jak przejść przez ten proces na terenie dzielnicy Wawer, a także każdym innym miejscu.

Zobacz jak pracujemy!

6 sposobów na zorganizowanie przeprowadzki Wawer

  1. Rozpoczęcie przeprowadzki z wyprzedzeniem

Nie jest tajemnicą, że przeprowadzka jest przedsięwzięciem czasochłonnym, dlatego nie warto odkładać jej na ostatnią chwilę. Jeśli chcemy połączyć ją z codziennymi obowiązkami, dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie tego procesu na ok. tydzień lub dwa tygodnie przed wyprowadzką.

 

  1. Materiały do pakowania

Pudła, worki czy taśmy klejące to rzeczy niezbędne podczas pakowania. Wszystko to zamówić można w internecie lub zakupić w stacjonarnych sklepach budowlanych. Przy niewielkim nakładzie czasu kartony możemy również zorganizować bez dodatkowych kosztów. W sklepach mogą zalegać one w dużej ilości, szczególnie w większych marketach. Warto zapytać pracowników o ich dostępność np. podczas codziennych zakupów.

 

  1. Pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy

Zanim zaczniemy się pakować przydatnym pomysłem będzie zwrócenie uwagi na to czy z niektórymi rzeczami zdołamy się pożegnać. Mogą to być np. nienoszone już ubrania, stare meble i wszelkie inne przedmioty, dla których nie znajdujemy zastosowania. Pozwoli to na oszczędność miejsca podczas przewozu. Jeżeli znajdziemy takie w dobrym stanie, oddanie ich organizacjom zajmującym się pomocą potrzebującym, będzie dodatkowym atutem takiego rozwiązania.

 

  1. Podpisywanie kartonów

Podczas pakowania warto pamiętać o podpisywaniu każdego kartonu rodzajem przedmiotów, jakie się w nim znajdują lub pomieszczeniem, z jakiego zostały zabrane. Ułatwi to późniejsze rozpakowywanie.

 

  1. Bezpieczny transport

Przewóz naszych rzeczy jest jednym z ważniejszych etapów przeprowadzki. Na tym etapie najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firm przeprowadzkowych działających w dzielnicy Wawer. Zyskujemy wtedy pewność, że zostaną przetransportowane bez żadnych uszczerbków.

 

  1. Ustawienie kartonów w odpowiednim pomieszczeniu podczas rozpakowywania

Po przewiezieniu rzeczy możemy poprosić pracowników firmy przeprowadzkowej, aby ustawiali poszczególne kartony w odpowiadających im pomieszczeniach. Będzie to dużym ułatwieniem podczas planowania rozmieszczenia wszystkich przedmiotów w danym pomieszczeniu.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online