Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport, przewóz, wnoszenie narożnika

Każdy z nas w swoim salonie chciałby mieć piękny narożnik, na którym, wspólnie zasiądzie cała rodzina. Niestety spośród wielu typów lóżek, narożnik może sprawić nam najwięcej trudności podczas transportu. Dla niedoświadczonych osób przewoź może skończyć się uszkodzeniem mebla z powodu dużego rozmiaru. Dlatego najlepiej uniknąć takiej sytuacji i poprosić o pomoc profesjonalna firmę transportowa, dla której tego typu zadanie nie sprawi trudności. Fachowcy wiedza w jaki sposób rozłożyć narożnik na części, a następnie złożyć.

Zabezpieczenie narożnika na czas przewozu

Istnieje wiele rodzajów i typów narożników. Niektórzy preferują meble nowoczesne inni klasyczne, skórzane czy materiałowe. Dla doświadczonej firmy transportowej nie ma znaczenia z czego wykonany jest dany narożnik, każdy należy zabezpieczyć w odpowiedni sposób, aby uniknąć otarć, zadrapań oraz zarysowań. Fachowcy do takiego zadania używają kocy transportowych oraz foli stretch, co pozwala na bezpieczne i sprawne przetransportowanie narożnika. Należy również pamiętać, że istnieją przypadki, w których narożnik należy rozmontować, ta czynność nie powiedzie się bez specjalnych narzędzi. Przy przewozie tak dużego mebla liczy się każdy detal, zagrożenie stanowią liczne futryny, ostre zakręty czy wąska klatka schodowa. W takiej sytuacji ważne jest logistyczne podejście.

Transport narożnika Warszawa

Duży rozmiar narożnika uniemożliwia jego przewoź zwykłym samochodem osobowym. Do tego zadania najlepiej sprawdzi się auto dostawcze, które pomieści wszystkie elementy mebla i pozwoli na swobodne ustawienie. Taki pojazd posiada również możliwość przypięcia narożnika specjalnymi pasami do burty pojazdu, aby unieruchomić mebel przy przewozie. To rozwianie daje nam pewność, ze elementy nie będą obijały się podczas drogi.

Firmy przeprowadzkowe Warszawa - wnoszenie

Firmy przeprowadzkowe jak i transportowe wyposażone są we wszystkie potrzebne do przewozu narożnika elektronarzędzia, materiały zabezpieczające oraz przystosowane do transportu auta dostawcze. Wynajęcie profesjonalnej ekipy daje nam gwarancje, że nasz mebel podczas przeprowadzki nie zostanie uszkodzony i bezpiecznie znajdzie się w nowym salonie.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online