Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport, przewóz, wnoszenie szafy

Szafy są meblami, które przez swoją duża objętość sprawiają trudności podczas przeprowadzki. Największe wyzwanie stawiane jest przez szafy narożne, trzydrzwiowe czy te, które osiągają ponadprzeciętne wysokości. Najczęściej okazuje się, że nie ma możliwości przewozu szafy w całości i konieczny okazuje się demontaż. Do rozkręcania gabarytu potrzebne są specjalne narzędzia, które ułatwią nam całe zadanie i skrócą czas pracy. Przewóz szafy w elementach jest również konieczny w przypadku, gdy klatka schodowa jest wąska bądź przeprowadzka zostaje realizowana z wysokiego pietra na wysokie piętro. Nie zastosowanie tej czynności wiąże się z utrudnieniami w ciągu transportowym, co może być przyczyną niepowodzenia podczas transportu szafy.

Jak bezpiecznie przewieźć szafę?

Aby przygotować szafę do przewozu należy ją rozkręcić, trzeba pamiętać że tą czynność wykonuje się w pozycji leżącej. Cała praca powinna przebiegać stopniowo w wyznaczonych etapach. Demontaż należy zacząć od zdemontowania drzwiczek, półek oraz szuflad. Kolejnym krokiem jest odkręcenie góry oraz dołu szafy, nie zapominając o nóżkach. Przy rozkładaniu szafy na elementy przyda się osoba do pomocy, która pomoże nam w przytrzymywaniu części mebla. Po rozkręceniu całej konstrukcji warto znaczyć każdy z fragmentów, by ułatwić sobie montaż mebla. Tak przygotowane elementy szafy należy odpowiednio zabezpieczyć folią stretch czy folią bąbelkowa dla bezpieczeństwa podczas transportu na samochodzie.

Gdy szafa przewożona jest w całości, najlepiej owinąć gabaryt folia stretch, która ma na celu zapobiec otwieraniu się drzwiczek i szuflad podczas przenoszenia. Mogło by to spowodować wyłamanie ich lub uszkodzenia klatki w ciągach komunikacyjnych. Zostaje nam etap zniesienia, transportu i wniesienia mebla. Przewóz to najprostsza cześć z tych trzech czynności. Największą trudność sprawia sam ciężar i wielkość szafy, którą trzeba ostrzenie i z wielką dokładnością znieść i wnieść po schodach. Przy znoszeniu osoba idąca przodem powinna podtrzymywać mebel, natomiast osoba idąca tyłem powinna trzymać go od spodu, tak by szafa była w pozycji pionowej. W przypadku wnoszenia zmieniamy kolejność wykonywanych czynności.
Czytaj więcej..

Transport szaf — najlepsza jakość usług

Transport szafy powinien przede wszystkim odbywać się w całkowicie profesjonalny i bezpieczny sposób. Bardzo ważne jest, aby cała operacja została przeprowadzona pod okiem doświadczonych pracowników, dla których transport szafy nie będzie stanowił większego wyzwania. Przewóz szaf jest delikatną operacją, bowiem nawet najmniejszy błąd może zakończyć się katastrofą. Całe szczęście nasi pracownicy zadbają o to, aby każdy mebel był odpowiednio zabezpieczony oraz przetrwał całą podróż nieuszkodzony.Jak można sprawić, aby przewóz szaf oraz ich wnoszenie odbyło się w całkowicie bezpieczny sposób? Przede wszystkim umożliwiają to profesjonalne narzędzia. Dzięki nim można bez trudu rozkręcić nawet największy mebel, a następnie skręcić go na miejscu przeznaczenia. Ponadto nasza firma dysponuje specjalnie przystosowanymi pojazdami. Zastosowane w nich rozwiązania w postaci pasów oraz innych udogodnień sprawiają, że przewóz szafy jest tak bezpieczny, jak nigdzie indziej.

Bezpieczny przewóz szaf — postaw na doświadczenie

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę? Transport szaf to dla nas chleb powszedni. Nasi pracownicy w ciągu wielu lat ze skutkiem zrealizowali wiele zleceń. Nie ważne, czy jest to mała szafa, czy też wielki, trzydrzwiowy mebel, możemy zagwarantować, że dzięki dużemu doświadczeniu oraz wiedzy naszych pracowników przewóz szafy odbędzie się bez większych problemów. Nowoczesne narzędzia oraz duża flota pojazdów sprawiają, że niejeden klient postanowił już skorzystać z naszych usług.

Przewóz szaf — dlaczego my?

Na przestrzeni ostatnich lat z usług naszej firmy zdecydowało się skorzystać wielu klientów. Realizowany przez nas przewóz szaf cieszy się bardzo dużą popularnością, a świetna jakość usług potwierdzają liczne opinie. Użytkownicy zwracają uwagę głównie na stosowane przez nas środki bezpieczeństwa oraz doświadczenie naszych pracowników. Ponadto konkurencyjna i bardzo atrakcyjna cena naszych usług z pewnością przekona nawet najbardziej niezdecydowanych klientów.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online