Przeprowadzki sklepów

Planujesz przeprowadzkę sklepu w Warszawie? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Jesteśmy zespołem fachowców, którzy od długiego czasu zajmują się organizowaniem przeprowadzek. Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń. Wszystkie z nich zostały zakończone sukcesem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Warszawa - przeprowadzki sklepów organizowane przez fachowców

Przeprowadzka sklepu to niezwykle trudne zadanie, które może zająć bardzo dużo czasu. Aby ją przeprowadzić bez problemu, trzeba zaopatrzyć się w samochód o dużej ładowności, którym będzie można przewieźć meble sklepowe i inne elementy wyposażenia o większych gabarytach. Ponadto organizując przeprowadzkę, należy zastanowić się, jak odpowiednio zabezpieczyć transportowane przedmioty, aby ochronić je przed uszkodzeniem. Niestety zajmując się przeprowadzką sklepu samodzielnie, trzeba liczyć się ze stratami. Jeśli przewożone rzeczy ulegną usterkom, to będziesz zmuszony do ich naprawy lub wymiany i tym samym do sporych wydatków. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, gdy przeprowadzkę sklepu w Warszawie zlecasz profesjonalnej firmie. W tym przypadku nie musisz martwić się stratami, gdyż Twoje mienie objęte jest ubezpieczeniem. W razie wypadku i uszkodzenia transportowanych przedmiotów otrzymasz pieniądze od firmy ubezpieczeniowej. Jednak zlecając przeprowadzkę sklepu w Warszawie nam, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby wszelkie elementy wyposażenia dotarły do wskazanego miejsca w nienaruszonym stanie. Zadbamy o ich prawidłowe zabezpieczenie i przewieziemy je pojazdem odpowiednio przystosowanym do tego zadania. Dzięki nam zapomnisz o zmartwieniach wynikających z przeprowadzki. Zajmiemy się całym procesem kompleksowo!

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

z pakowaniem i zabezpieczeniem folią
bez pakowania, z zabezpieczeniem folią
usługa bez pakowania i zabezpieczania

Usługi przeprowadzki sklepów (Warszawa) - dlaczego my?

Samodzielna organizacja przeprowadzki sklepu w Warszawie to spore wyzwanie, dlatego tak wiele osób korzysta z naszych usług. Decydując się na współpracę z naszym zespołem, masz pewność, że przeprowadzka przebiegnie szybko i bezproblemowo. W ramach usług możemy zająć się wyniesiem wszystkich rzeczy ze sklepu, zapakowaniem wszelkich przedmiotów, zabezpieczeniem mebli, transportem i wniesieniem elementów wyposażenia do nowej siedziby. Zapewniamy, iż odpowiednio zadbamy o Twoje mienie, aby dotarło do miejsca docelowego w całości, bez uszkodzeń. Dzięki długiemu doświadczeniu wiemy, jak skutecznie zorganizować przeprowadzkę sklepu, żeby przebiegła możliwie jak najszybciej i bez utrudnień.

 

Co jeszcze nas wyróżnia? Na pewno fakt, iż do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a zadowolenie klientów traktujemy jako priorytet. Ponadto nie boimy się wyzwań. Podejmujemy się przeprowadzek nie tylko małych, rodzinnych sklepów, ale również tych o sporym metrażu. Dodatkowo nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Wykonujemy profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach.

Przeprowadzki sklepów (Warszawa) - opinie

Nasze usługi przeprowadzki sklepów w Warszawie cieszą się bardzo dużą popularnością i świetnymi opiniami. Z naszej oferty korzystają właściciele usługi przeprowadzki sklepów niewielkich sklepów osiedlowych, jak i dużych, wielkopowierzchniowych. Klienci cenią nas przede wszystkim za terminowość, zaangażowanie w zlecenia i podejście do wykonywanych obowiązków. Podkreślają oni, że działamy profesjonalnie i sprawnie, a ponadto zapewniamy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Ponadto chętnie polecają nas swoim znajomym i z przyjemnością do nas wracają.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online

Scroll to Top