Opinie i referencje

Na podstawie 91 opinii
Piotr
Piotr
2022-10-24
Ogólnie mogę polecić. Miło i sprawnie. Odejmuję jednak gwiazdkę za brak przewiezienia paru kartonów, które nie zmieściły się w samochodzie (dla mnie będzie to teraz dodatkowy koszt) oraz za skręcenie kanapy na opak po dostarczeniu.
Joanna Skoczkowska
Joanna Skoczkowska
2022-09-23
Super doswiadczenie. Zostalam spakowana i przeprowadzona bardzo sprawnie i z usmiechem na ustach (mimo trzeciego pietra bez windy:) Moge tylko polecic.
Macieju Juliu
Macieju Juliu
2022-09-19
Już drugi raz przeprowadzaliśmy się z SuperPrzeprowadzkami. Gorąco polecam! Zero problemów, bardzo szybka praca, świetne pakowanie mebli i wnoszenie. Fajna, pozytywna atmosfera i bardzo przyjazne podejście.
Ania O
Ania O
2022-08-17
Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, terminowo i nadzwyczaj kulturalnie. Współpraca z Panami to czysta przyjemność. Bardzo polecam.
G K
G K
2022-08-16
Pełen profesjonalizm ! Przeprowadzka z tą ekipą to czysta przyjemność. Polecam i pozdrawiam serdecznie ! Dzięki za dzisiejszą robotę!
o dystopiach
o dystopiach
2022-07-24
Punktualnie, słownie i solidnie. Firmie niegroźne są kilometry i piętra bez windy. Uprzejmym panom serdecznie dziękuję, a wahającym się zainteresowanym polecam.
Piotr Latała
Piotr Latała
2022-07-07
Sprawnie, punktualnie i uczciwy stosunek ceny do jakości! Piotr

Opinie i referencje – Firmy od przeprowadzek Warszawa

Przeprowadzki i transport to dziedziny, w których jesteśmy specjalistami. Możemy się tak nazywać, ponieważ zaufało nam już tysiące zadowolonych klientów, a o bezpiecznym przewozie mebli, sprzętów grających, AGD i antyków wiemy prawie wszystko! 


Dużą część zleceń zawdzięczamy poleceniom od osób, które już skorzystały z naszych usług. Oznacza to, że świetnie wywiązaliśmy się z naszego zadania, czyli szybkiego i bezpiecznego transportu rzeczy.

Referencje od naszych klientów firmowych

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online