Przeprowadzki Warszawa - Cennik

w 5 minut telefonicznie wycenimy Państwa przeprowadzkę (+48) 530 838 007

firma przeprowadzkowa - Zobacz cenNIK

 • NIE pobieramy opłat za kilometry na terenie Warszawy,
 • BEZ opłat za podstawienie samochodu na terenie Warszawy,
 • Dostarczamy kartony i materiały pakowe przed przeprowadzką. KUP KARTONY,
 • Wystawiamy na życzenie fakturę VAT,

 • Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!
 • Przeprowadzki z naszą firmą są ubezpieczone do 200 000 PLN,

rodzaje przeprowadzek z naszą firmą

KOMPLEKSOWO
PRACOWNIK 60zł/H

+

Samochód 19m3:
40 zł / godz.

- Pakowanie mienia
- Kartony i materiały w cenie
- Zabezpieczenie mebli / mienia
- Montaż i demontaż

STANDARDOWO
PRACOWNIK 50zł/H

+

Samochód 19m3:
40 zł / godz.

- Zabezpieczenie mebli / mienia
- Montaż i demontaż
- Wnoszenie oraz wynoszenie

EKONOMICZNIE
PRACOWNIK 40zł/H

+

Samochód 19m3:
40 zł / godz.

- Transport
- Wnoszenie oraz wynoszenie

rodzaje przeprowadzek

informacje ogólne

Istnieje możliwość zwiększenia powierzchni transportowej:

 • Samochód z powierzchnią ładunkową 19 m3: 40 zł/godz.
 • 2 Samochody z łączną powierzchnią 38 m3: 80 zł/godz.
 • 3 Samochody z łączną powierzchnią 57 m3: 120 zł/godz.

Minimalny koszt wynajęcia ekipy jest na 3 godziny. 

Wyjazd poza granicę Warszawy – stawka od 2.00 zł do 2.50 zł za km.

Dla tych z Państwa, którzy chcą zamówić przeprowadzkę na niedziele lub w święta, uprzejmie informujemy, że wszystkie ceny zmieniają się o +50%.

Przedstawione wyżej ceny są kwotami netto (nie zawierają 23% podatku VAT).

Podane ceny mogą ulec zmianie.

Opłata za rezygnację:

Uprzejmie informujemy, że w przypadku anulowania zlecenia tego samego dnia, Klient jest zobowiązany zapłacić 300zł opłaty rezygnacyjnej. Minimalny koszt przeprowadzki to 360zł, 300 zł pokrywa koszt pracowników, samochodu oraz amortyzacji. Z powodu Państwa rezygnacji, musieliśmy odwołać innych klientów przez co straciliśmy możliwość zarobku gdzie indziej. Prosimy o przemyślane rezerwacje terminów przeprowadzek.

poznaj referencje firm, które nam zaufały

PRZEPROWADZKI warszawa - najczęsciej zadawane pytania

Mamy na to kilka sposobów:

 • Spakowanie we własnym zakresie rzeczy osobistych. Książki i szkło powinno znaleść się w kratonach czy też pojemnikach plastikowych. Ubrania zaś najlepiej spakować do specjalnego “kartonu szafa” lub też skorzystać z tańszej opcji w workach foliowych.
 • Zabezpieczyć meble folią stretch, bąbelkową lub kocem. Należy lecz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Meble powinny być całkowicie opróżnione z drobnych przedmiotów. Półki ze środka należy wyjąć, by podczas przenoszenia nie latały w środku mebla. W przypadku szklanej witryny czy też telewizora najlepiej użyć folię bąbelkową a dopiero następnie folię streczową.
 • Przygotować miejsce dla auta przeprowadzkowego, by mogło się dostać jak najbliżej miejsca wynoszonych rzeczy. Wpłynie to na czas, co za tym idzie na cenę.
 • Spakowanie rzeczy osobistych oraz przygotowanie mebli do transportu pozwalają na skorzystanie z wariantu przeprowadzki ekonomicznej (najtańszej).

Usługi kierowane są w głównej mierze do klientów na terenie Warszawy oraz pobliskich okolic. Wykonujemy również przeprowadzki z każdego miasta w Polsce do Warszawy i odwrotnie. Przeprowadzki międzynarodowe również wchodzą w skład naszej oferty.

Oczywiście, że tak. W pakiecie kompleksowym pudła klapowe mają Państwo w cenie przeprowadzki oraz inne potrzebne materiały takie jak taśmy, worki, folie. Jeżeli jednak chcą Państwo spakować się samodzielnie, zanim przyjedzie ekipa do przeprowadzki to dostarczamy pudełka wcześniej. Dostawa jest dodatkowo płatna. Wymiary oraz ceny naszych kartonów do przeprowadzki można sprawdzić w zakładce “sklep przeprowadzkowy” z głównego menu.

PRZEPROWADZKI, przeprowadzka WARSZAWA – OPINIE KLIENTÓW

Katarzyna, Warszawa: Rekomenduję firmę SUPERPRZEPROWADZKA, jako kompetentny podmiot do wykonywania usług przeprowadzkowych. Wspołpraca z nimi to była czysta przyjemność. Meble dojechały w nienaruszonym stanie a cała przeprowadzka była w dobrym humorze. Ekipa z doświadczeniem w rozsądnych cenach. Polecam serdecznie

Adam, Pruszków: Sporo czasu poświeciłem na znalezienie idealnego domu w Pruszkowie, gdyż miałem już dosyć miejskiego zgiełku. Jak już to mi się udało, marzyłem aby moje rzeczy znalazły się w nowym miejscu po pstryknięciu palcy. Trafiłem w internecie na firmę SUPERPRZEPROWADZKA, i kierując się rekomendacjami innych osób, zdecydowałem się z nich skorzystać. Z przyjemnością przyglądałem się, jak ekipa pracowników ostrożnie obchodzi się z moimi meblami. Wszystko przebiegło szybko i trwało kilka godzin, a ja nie wydałem bóg wie ile. Należą się gratulacje dla tych Panów. Gorąco Polecam!

Jadwiga, Milanówek: Mam już swoje lata i przeprowadzka dla ludzi w moim wieku jest bardzo problematyczna. Z racji choroby i niezdolności fizycznej musiałam zdecydować się na wynajęcie firmy przeprowadzkowej. Sąsiadka, która niedawno wprowadziła się na moje piętro poleciła mi firmę z, która Ona się przeprowadzała. Współpraca z firmą SUPERPRZEPROWADZKA to była czysta przyjemność. Doświadczona ekipa pod moim nadzorem, pomogła mi spakować kartony, walizki i worki. Nim się obejrzałam rzeczy były już w nowym domu. Przeprowadzki dla Seniorów polecam tylko z Super Przeprowadzką.

Aleksandra, Warszawa: Często zmieniam miejsce zamieszkania, a z firmy SUPERPRZEPROWADZKA korzystam już 4 raz. Jestem bardzo zadowolona z każdej usługi, o czym świadczy wielokrotna współpraca. Polecam każdemu, kto boi się przeprowadzki z firmą, lub stresuje się przeprowadzką. Fachowcy z SUPERPRZEPROWADZEK szybko i skutecznie zmienią wasze zdanie. Dobry kontakt, doświadczenie a wszystko w rozsądnych cenach. Przeprowadzkę w wykonaniu Super Przeprowadzek oceniam na 5+.