Tanie Przeprowadzki Warszawa – Najlepsze Ceny

w 5 minut telefonicznie wycenimy Państwa przeprowadzkę
(+48) 530 838 007

Ceny, Cennik przeprowadzek Warszawa

 • Ekonomicznie (najtaniej)
  (usługa bez pakowania i zabezpieczania)
  40 zł/osobę, min. 3h
 • Standardowo
  (bez pakowania, z zabezpieczeniem folią stretch i folią bąbelkową)
  50 zł/osobę, min. 3h
 • Kompleksowo
  (z pakowaniem do kartonów i zabezpieczeniem folią stretch i folią bąbelkową)
  60 zł/osobę, min. 3h
 • Powierzchnia ładunkowa 19 m3: 50 zł/godz.
 • Powierzchnia ładunkowa 38 m3: 100 zł/godz.
 • Powierzchnia ładunkowa 57 m3: 150 zł/godz.

Uprzejmie informujemy, ceny przeprowadzek w niedziele lub w święta wzrastają o +50%.

Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji Regulaminu przeprowadzek

Czym się różnią typy przeprowadzek?

rodzaje przeprowadzek

Przeprowadzki - informacje ogólne

Wyjazd poza granicę Warszawy – stawka 2.50 zł za km.

Dostarczamy kartony i materiały pakowe przed przeprowadzką. KUP KARTONY

Przeprowadzki z naszą firmą są ubezpieczone do 200 000 PLN,

Przedstawione wyżej ceny są kwotami netto (nie zawierają 23% podatku VAT).

Podane ceny mogą ulec zmianie.

Opłata za rezygnację:

Uprzejmie informujemy, że w przypadku anulowania zlecenia tego samego dnia, Klient jest zobowiązany zapłacić 300zł opłaty rezygnacyjnej. Minimalny koszt przeprowadzki to 360zł, 300 zł pokrywa koszt pracowników, samochodu oraz amortyzacji. Z powodu Państwa rezygnacji, musieliśmy odwołać innych klientów przez co straciliśmy możliwość zarobku gdzie indziej. Prosimy o przemyślane rezerwacje terminów przeprowadzek.

Poznaj referencje od firm, które nam zaufały

Przeprowadzki Warszawa - najczęsciej zadawane pytania

Mamy na to kilka sposobów:

 • Spakowanie we własnym zakresie rzeczy osobistych. Książki i szkło powinno znaleść się w kratonach czy też pojemnikach plastikowych. Ubrania zaś najlepiej spakować do specjalnego „kartonu szafa” lub też skorzystać z tańszej opcji w workach foliowych.
 • Zabezpieczyć meble folią stretch, bąbelkową lub kocem. Należy lecz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Meble powinny być całkowicie opróżnione z drobnych przedmiotów. Półki ze środka należy wyjąć, by podczas przenoszenia nie latały w środku mebla. W przypadku szklanej witryny czy też telewizora najlepiej użyć folię bąbelkową a dopiero następnie folię streczową.
 • Przygotować miejsce dla auta przeprowadzkowego, by mogło się dostać jak najbliżej miejsca wynoszonych rzeczy. Wpłynie to na czas, co za tym idzie na cenę.
 • Spakowanie rzeczy osobistych oraz przygotowanie mebli do transportu pozwalają na skorzystanie z wariantu przeprowadzki ekonomicznej (najtańszej).

Usługi kierowane są w głównej mierze do klientów na terenie Warszawy oraz pobliskich okolic. Wykonujemy również przeprowadzki z każdego miasta w Polsce do Warszawy i odwrotnie. Przeprowadzki międzynarodowe również wchodzą w skład naszej oferty.

Oczywiście, że tak. W pakiecie kompleksowym pudła klapowe mają Państwo w cenie przeprowadzki oraz inne potrzebne materiały takie jak taśmy, worki, folie. Jeżeli jednak chcą Państwo spakować się samodzielnie, zanim przyjedzie ekipa do przeprowadzki to dostarczamy pudełka wcześniej. Dostawa jest dodatkowo płatna. Wymiary oraz ceny naszych kartonów do przeprowadzki można sprawdzić w zakładce „sklep przeprowadzkowy” z głównego menu.

Przeprowadzki, przeprowadzka Warszawa – opinie klientów

Katarzyna, Warszawa: Rekomenduję firmę SUPERPRZEPROWADZKA, jako kompetentny podmiot do wykonywania usług przeprowadzkowych. Wspołpraca z nimi to była czysta przyjemność. Meble dojechały w nienaruszonym stanie a cała przeprowadzka była w dobrym humorze. Ekipa z doświadczeniem w rozsądnych cenach. Polecam serdecznie

Adam, Pruszków: Sporo czasu poświeciłem na znalezienie idealnego domu w Pruszkowie, gdyż miałem już dosyć miejskiego zgiełku. Jak już to mi się udało, marzyłem aby moje rzeczy znalazły się w nowym miejscu po pstryknięciu palcy. Trafiłem w internecie na firmę SUPERPRZEPROWADZKA, i kierując się rekomendacjami innych osób, zdecydowałem się z nich skorzystać. Z przyjemnością przyglądałem się, jak ekipa pracowników ostrożnie obchodzi się z moimi meblami. Wszystko przebiegło szybko i trwało kilka godzin, a ja nie wydałem bóg wie ile. Należą się gratulacje dla tych Panów. Gorąco Polecam!

Jadwiga, Milanówek: Mam już swoje lata i przeprowadzka dla ludzi w moim wieku jest bardzo problematyczna. Z racji choroby i niezdolności fizycznej musiałam zdecydować się na wynajęcie firmy przeprowadzkowej. Sąsiadka, która niedawno wprowadziła się na moje piętro poleciła mi firmę z, która Ona się przeprowadzała. Współpraca z firmą SUPERPRZEPROWADZKA to była czysta przyjemność. Doświadczona ekipa pod moim nadzorem, pomogła mi spakować kartony, walizki i worki. Nim się obejrzałam rzeczy były już w nowym domu. Przeprowadzki dla Seniorów polecam tylko z Super Przeprowadzką.

Aleksandra, Warszawa: Często zmieniam miejsce zamieszkania, a z firmy SUPERPRZEPROWADZKA korzystam już 4 raz. Jestem bardzo zadowolona z każdej usługi, o czym świadczy wielokrotna współpraca. Polecam każdemu, kto boi się przeprowadzki z firmą, lub stresuje się przeprowadzką. Fachowcy z SUPERPRZEPROWADZEK szybko i skutecznie zmienią wasze zdanie. Dobry kontakt, doświadczenie a wszystko w rozsądnych cenach. Przeprowadzkę w wykonaniu Super Przeprowadzek oceniam na 5+.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca. Odpowiemy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko