Przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki zagraniczne i międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe, są bardziej skomplikowanym zadaniem, niż te zlecenia lokalne. Każda usługa jest indywidualnie wyceniana przez naszych fachowców, z uwagą na każdy szczegół. Brane pod uwagę są takie aspekty jak, odległość, czas, ilość osób lub pojazdów niezbędnych do realizacji usługi. Przez kilka lat naszej działalności wykonaliśmy wiele podróży po Europie, więc mamy duże doświadczenie w tym temacie. Skontaktuj się z nami, a zespół odpowiedzialny za kwestie logistyczne dokładnie zaplanuje wydajną i bezpieczną trasę. W rezultacie twoje rzeczy dotrą, bezpiecznie i terminowo w wyznaczone miejsce docelowe. 

Nasza flota pojazdów:

– Samochody dostawcze do 3.5t (od 18m3 do 22m3)
– Samochody ciężarowe powyżej 3.5t

Nasze auta przed każdą wyprawą w długą trasę, przechodzą szczegółowe badania techniczne. Samochody mają przystosowaną przestrzeń ładunkową do przewozu mebli i mienia. Dzięki czemu można przypiąć je pasem, by nie przemieszczały się po pace pojazdu. My za to jesteśmy spokojni o państwa dobytek, i mamy pewność że samochody bez problemu poradzą sobie z trasą.

Materiały jakich używamy:

– Kartony do przeprowadzki
– Folia bąbelkowa
– Folia stretch
– Papier pakowy
– Taśmy klejące
– Koce transportowe
– Worki o pojemności 240l 

Sprzęt do pracy:

– Pasy do noszenia
– Wózki transportowe
– Zestaw narzędzi
– Wkrętarki i elektronarzędzia

Dokładne zabezpieczenie rzeczy przy przeprowadzkach długodystansowych to jest podstawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak przygotować towar do transportu. Każda rzecz jest skrupulatnie owinięta miękkim materiałem pakowym, cały czas szkolimy pracowników z najnowszych trendów zabezpieczeń i pakowania. Przeprowadzka międzynarodowa posiada odpowiednie ubezpieczenie transportu z uwagi na bezpieczeństwo państwa rzeczy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie przeprowadzek międzynarodowych i zagranicznych.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online

Scroll to Top