Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki restauracji, barów

Przeprowadzka lokalu gastronomicznego to spore wyzwanie, wymagające sporych nakładów pracy i dużej ilości czasu. Bezpieczne przetransportowanie urządzeń kuchennych, mebli i innych elementów wyposażenia do nowego lokalu to trudne zadanie, szczególnie dla osób, które nie dysponują większym pojazdem. Na szczęście przeprowadzkę baru czy restauracji można zlecić specjalistom! Nasz zespół oferuje profesjonalne przeprowadzki lokali gastronomicznych w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Profesjonalne usługi przeprowadzki baru - Warszawa

Przeprowadzki restauracji i barów najczęściej wiążą się z bardzo dużym stresem. Właściciele lokali obawiają się, że podczas transportu wyposażenie może ulec uszkodzeniom, co wiązałoby się ze sporymi wydatkami. Ponadto, aby zorganizować przeprowadzkę baru czy restauracji, trzeba zaopatrzyć się w duży pojazd, w którym bez problemu pomieszczą się meble, sprzęty kuchenne i inne elementy wyposażenia o większych gabarytach. Dodatkowo, aby samodzielnie zorganizować przeprowadzkę, trzeba zainwestować w materiały przeznaczone do zabezpieczania przewożonych towarów. Jeśli nie chcesz lub nie jesteś w stanie przeznaczyć tak wiele czasu na organizowanie przeprowadzki baru czy restauracji, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług.


Dzięki nam zapomnisz o stresie związanym z przenoszeniem swojego lokalu! Zajmiemy się Twoją przeprowadzką restauracji kompleksowo. Dokładnie zabezpieczymy elementy przeznaczone do transportu i zadbamy o to, aby dowieźć wyposażenie do wyznaczonego miejsca w nienaruszonym stanie. W razie jakiegokolwiek wypadku, masz pewność, że nie pozostaniesz stratny, ponieważ gwarantujemy ubezpieczenie mienia na czas przeprowadzki. Podczas wykonywania usług wykorzystujemy nowoczesne i praktyczne sprzęty, takie jak pasy do noszenia, ślizgi czy wózki. Akcesoria te znacznie przyspieszają i usprawniają naszą pracę.

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

z pakowaniem i zabezpieczeniem folią
bez pakowania, z zabezpieczeniem folią
usługa bez pakowania i zabezpieczania

Przeprowadzki barów (Warszawa) - dlaczego my?

Dlaczego to właśnie nam warto zlecić przeprowadzkę restauracji czy baru? Ponieważ jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, świadczących usługi na najwyższym poziomie. Działamy kompleksowo i zapewniamy klientom realne wsparcie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z najwyższą starannością. Działamy szybko, sprawnie i dokładnie. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy zadowolenie klientów stawiają na pierwszym miejscu. Ponadto dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, dzięki której jesteśmy w stanie bezpiecznie przewieźć wyposażenie z punktu A do punktu B.

 

Co jeszcze nas wyróżnia? Z pewnością fakt, iż jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się dopasować do klienta, aby spełnić jego oczekiwania. Chętnie odpowiadamy na pytania zleceniodawców i rozwiewamy wszelkie niejasne kwestie. Nasza oferta profesjonalnych przeprowadzek barów i restauracji jest bardzo atrakcyjna. Wykonujemy usługi w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i wybraniem pakietu przeprowadzkowego dopasowanego do swoich potrzeb. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzki barów i restauracji (Warszawa) - cena

Klienci często zadają nam pytanie: “Ile kosztuje przeprowadzka restauracji lub baru?”. Jednak nie jesteśmy w stanie wskazać jednoznacznej odpowiedzi. Cena zależy od pewnych czynników, m.in. od tego, czy w ramach usług będziemy pakować rzeczy i zabezpieczać meble. Ponadto uzależniona jest ona od terminu i powierzchni transportowej. Jeśli chcesz uzyskać wycenę przeprowadzki baru czy restauracji, to przejdź do zakładki “Formularz wyceny”. Dzięki zawartym w nim informacjom będziemy w stanie sporządzić kosztorys. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online