Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki Śródmieście

Firma przeprowadzkowa Śródmieście – najniższy cennik

W dobie natłoku obowiązków i ciągłego zabiegania zmiana miejsca zamieszkania może okazać się niemałym wyzwaniem. Szczególnie gdy nie możemy pozwolić sobie na odłożenie codziennych zajęć takich jak praca, studia czy też dodatkowe zobowiązania. Kwestie organizacyjne związane z procesem przeprowadzki Śródmieście Centrum zmącają spokój w głowie każdemu, kto musi zmierzyć się z tym na własną rękę.

Zobacz jak pracujemy!

Usługa przeprowadzki Śródmieście

Na szczęście nie ma potrzeby dźwigania tego ciężaru samodzielnie.  Doświadczona firma przeprowadzkowa z chęcią przejmie go na swoje barki. Nie trzeba martwić się o odpowiednie pakowanie, bezpieczny transport lub wnoszenie do nowego lokum mienia podatnego na uszkodzenia. 


Fachowe podejście pracowników, należyty sprzęt dobrany do przenoszonych materiałów, zaoszczędzony czas (przeprowadzki z firmą Superprzeprowadzka Marcin Perkowski realizowane są w ciągu jednego dnia) oraz konkurencyjne ceny są przepisem na udaną zmianę mieszkania. Wartością dodatnią firmy jest to że posiadają swoje materiały pakowe takie jak: Kartony różnych rozmiarów, folie, taśmy, worki, papier do pakowania szkła i porcelany. Materiały są w cenie pakietu kompleksowego, który cieszy się największym powodzeniem wśród klientów.

Przewóz fortepianów i antyków

Mówiąc o transporcie nie możemy zapominać o przedmiotach mających szczególną wartość dla właścicieli. Do nich należą różnego rodzaju antyki, obrazy czy też instrumenty. Dla firm przeprowadzkowych mają one ogromne znaczenie podczas planowania przeprowadzki Śródmieście centrum. 

 

Jeśli w ich skład wchodzi na przykład fortepian stosowane są dopasowane metody przenoszenia oraz przewozu. Głównym założeniem w takim przypadku jest posłużenie się specjalną podkładką pod fortepian, tak aby podczas przenoszenia go do pojazdu nie miał bezpośredniego kontaktu z podłożem. 

 

Dodatkowo podkładka przypinana jest pasem zaciskowym uniemożliwiającym poruszanie się obiektu. Istotnym aspektem jest również przygotowanie drogi do samochodu podczas przenoszenia. Wówczas pracownicy, dzięki odpowiednim narzędziom, przygotowani są na czynności związane z demontażem elementów budowlanych jak np. balustrada. Rozwiązania te zapewnią skuteczny i bezawaryjny transport wartościowych przedmiotów z dbałością o każdy szczegół z nim związany.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online