Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport, przewóz, wnoszenie zmywarki

Zmywarka to sprzęt ułatwiający życie codzienne każdej rodziny. Jest to jedno z najważniejszych urządzeń AGD, którego nie może zabraknąć w mieszkaniu, domu czy biurze. Podczas planowanej przeprowadzki przewóz zmywarki musi być poprzedzony odpowiednim i dokładnym zabezpieczeniem, aby uniknąć uszkodzenia. Transport tego typu rzeczy nie należy do prostych, opiera się on na identycznych zasadach co przewoź pralki lub lodówki. Mogą istnieć małe różnice przy zabezpieczaniu czy kolejności wykonywanych działań ze względu na inna użytkowność danego sprzętu.

Jak przygotować zmywarkę do transportu?

Transport zmywarki wymaga podstawowych umiejętności i zasad przewozu sprzętu AGD, gdy tak owej nie posiadasz warto zaczerpnąć wiedzy od profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Dzięki wskazówkom, zabezpieczenie zmywarki nie będzie stanowiło problemu. Firma transportowa, również pomoże w przewozie sprzętu w dane miejsce bez żadnych kompilacji.

 

  1. Pierwszy krok to opróżnienie zmywarki ze wszystkich znajdujących się w niej rzeczy, aby podczas transportu sprzęt był pusty.
  2. Następnie należy zadbać o zabezpieczaniu odpływów i wszelkich kabli, które znajdują się z tylu.
  3. Cała zmywarkę należy starannie owinąć folią bąbelkowa, folia stretch a następnie kocami transportowymi.
  4. Zmywarkę przenosić trzeba w pozycji pionowej, takie ustawienie zapobiega wyciekom płynów, które mogły zostać w urządzeniu i zalania układu elektronicznego.

 

Przy znoszeniu i wnoszeniu sprzętu najlepiej, aby brały udział dwie silne osoby, które poradzą sobie z niemałą wagą. Próba samodzielnego podnoszenia urządzenia o tak dużej ciężkości może zakończyć się uszkodzeniem kręgosłupa, wiec należy tego unikać.

Samochód do przewozu zmywarek

Do transportu zmywarki najlepiej sprawdzi się auto dostawcze, w którym sprzęt zostanie w odpowiedni sposób ustawiony, tak aby jego pozycja była pionowa. W aucie dostawczym istnieje również możliwość zabezpieczenia urządzenia pasami, które unieruchomią zmywarkę podczas jazdy.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online