Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży i innych pomieszczeń - utylizacja

Wykonujemy usługi porządkowe na terenie województwa mazowieckiego. Chcesz się pozbyć bałaganu, sterty niepotrzebnych rzeczy lub starych mebli? Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, piwnic, strychów, garaży lub innych pomieszczeń.

Jesteśmy firma głównie transportową, ale zajmujemy się również wywozem starych niepotrzebnych rzeczy i sprzątaniem lokali. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zadań i prac związanych z dziedziną opróżniania mieszkań piwnic. Posiadamy flotę samochodów dostawczych i ciężarowych oraz zaplecze techniczne pozwalające na podjęcie się prac każdej wielkości i o każdym rodzaju usługi. Po więcej informacji związanych z usługą opróżniania skontaktuj się nami telefonicznie lub za pomocą formularza wyceny.

Gwarantujemy:
  1. Dotrzymanie ustalonego terminu usługi
  2. Sprawne i rzetelne wykonanie
  3. Materiały potrzebne podczas pakowania
  4. Wysoką kulturę osobistą i doświadczenie
  5. Kompleksowe pozbycie się zalegających odpadów i zbędnych gabarytów
  6. Gwarancję konkurencyjnej ceny
opróżnianie mieszkań

Opróżnianie mieszkań piwnic - sprzątanie

Świadczymy kompleksowe usługi opróżniania i wywozu zalegających rzeczy czy gabarytów na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Wykonamy wszystko co będzie potrzebne by zostawić lokal pusty do państwa dyspozycji. Gdy nadarzy się potrzeba rozkręcimy stare meble a potem zajmiemy się ich utylizacją. Wszystko od początku do końca, włącznie z sprzątaniem i wywozem do miejsc, które są temu przeznaczone.

opróżnianie piwnic

Wynajem kontenera

Współpracujemy z firmą wynajmującą kontenery w Warszawie oraz okolicach. Posiadają kontenery o różnej wadzę i gabarytach. Dzięki różnorodności rozmiarów kontenerów macie państwo możliwość usunięcia odpadów budowlanych, mebli, gruzu i wszelkiego rodzaju śmieci. Zlecając nam zamówienie macie państwo pewność że cena podstawienia jak i usunięcia kontenera będzie w najbardziej przystępnych cenach! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o rodzajach przeprowadzek znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko