Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

Wykonujemy usługi porządkowe na terenie województwa mazowieckiego. Chcesz się pozbyć bałaganu, sterty niepotrzebnych rzeczy lub starych mebli? Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, piwnic, strychów, garaży lub innych pomieszczeń.

Wywóz mebli Warszawa

Jesteśmy firma głównie transportową, ale zajmujemy się również wywozem starych niepotrzebnych rzeczy i sprzątaniem lokali. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zadań i prac związanych z dziedziną opróżniania mieszkań piwnic. Posiadamy flotę samochodów dostawczych i ciężarowych oraz zaplecze techniczne pozwalające na podjęcie się prac każdej wielkości i o każdym rodzaju usługi. Po więcej informacji związanych z usługą opróżniania skontaktuj się nami telefonicznie lub za pomocą formularza wyceny.

Gwarantujemy:
  1. Dotrzymanie ustalonego terminu usługi
  2. Sprawne i rzetelne wykonanie
  3. Materiały potrzebne podczas pakowania
  4. Wysoką kulturę osobistą i doświadczenie
  5. Kompleksowe pozbycie się zalegających odpadów i zbędnych gabarytów
  6. Gwarancję konkurencyjnej ceny

Opróżnianie piwnic - sprzątanie

Świadczymy kompleksowe usługi opróżniania i wywozu zalegających rzeczy czy gabarytów na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Wykonamy wszystko co będzie potrzebne by zostawić lokal pusty do państwa dyspozycji. Gdy nadarzy się potrzeba rozkręcimy stare meble a potem zajmiemy się ich utylizacją. Wszystko od początku do końca, włącznie z sprzątaniem i wywozem do miejsc, które są temu przeznaczone.

opróżnianie piwnicy Warszawa

Wynajem kontenera

Współpracujemy z firmą wynajmującą kontenery w Warszawie oraz okolicach. Posiadają kontenery o różnej wadzę i gabarytach. Dzięki różnorodności rozmiarów kontenerów macie państwo możliwość usunięcia odpadów budowlanych, mebli, gruzu i wszelkiego rodzaju śmieci. Zlecając nam opróżnianie macie państwo pewność że kontener będzie podstawiony jak i usunięty na czas oraz w przystępnej cenie! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

wynoszenie do kontenera Warszawa
opróżnianie Warszawa
Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko