Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

Profesjonalne firmy przeprowadzkowe, poza standardową realizacją czynności transportowych mienia z punktu A do punktu B, oferują także szereg usług dodatkowych. Fachowcy pomagają nie tylko w wywózce rzeczy, ale także w sortowaniu, pakowaniu oraz utylizacji niepotrzebnych przedmiotów. Klienci mogą wówczas ze spokojem zająć się wszelkimi istotnymi kwestiami formalnymi i organizacyjnymi, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu. Nasza firma zajmuje się wywozem niepotrzebnych mebli oraz przedmiotów z mieszkań, piwnic i garaży, a także kompleksowym opróżnianiem strychów. Warszawa to główny obszar naszych działań.

Opróżnianie piwnic, garaży i strychów – jak wygląda realizacji usługi?

Realizacja usługi opróżniania mieszkań, piwnic, garaży i strychów odbywa się w oparciu o wytyczne klienta. Nasi specjaliści mogą pomóc w sortowaniu przedmiotów do wywozu, każde tego typu działanie jest konsultowane ze zleceniodawcą. Następnie zabezpieczamy i pakujemy niepotrzebne przedmioty zgodnie z wytycznymi klienta. W przypadku dużych ładunków, takich jak meble czy urządzenia, firma może przeprowadzić demontaż i przygotować przedmioty do wywozu.

Zapewniamy także usługi sprzątania, aby pozostawić przestrzeń w czystości. Nasz zespół pakuje wszelkie niepotrzebne ładunki na samochody dostawcze/ciężarowe, a następnie przewozi je do miejsc utylizacji. Cała procedura realizowana jest sprawnie, terminowo i we współpracy z klientem.

Opróżnianie mieszkań, piwnic, strychów, garaży

Wykonujemy usługi porządkowe na terenie województwa mazowieckiego. Chcesz się pozbyć bałaganu, sterty niepotrzebnych rzeczy lub starych mebli? Zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, piwnic, strychów, garaży lub innych pomieszczeń.

Opróżnianie piwnic - sprzątanie

Świadczymy kompleksowe usługi opróżniania i wywozu zalegających rzeczy czy gabarytów na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Wykonamy wszystko co będzie potrzebne by zostawić lokal pusty do państwa dyspozycji. Gdy nadarzy się potrzeba rozkręcimy stare meble a potem zajmiemy się ich utylizacją. Wszystko od początku do końca, włącznie z sprzątaniem i wywozem do miejsc, które są temu przeznaczone.

Wywóz mebli Warszawa - opróżnianie mieszkań i piwnic

Jesteśmy firma głównie transportową, ale zajmujemy się również wywozem starych niepotrzebnych rzeczy i sprzątaniem lokali. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zadań i prac związanych z dziedziną opróżniania mieszkań piwnic. Posiadamy flotę samochodów dostawczych i ciężarowych oraz zaplecze techniczne pozwalające na podjęcie się prac każdej wielkości i o każdym rodzaju usługi. Po więcej informacji związanych z usługą opróżniania skontaktuj się nami telefonicznie lub za pomocą formularza wyceny.

Gwarantujemy:
  1. Dotrzymanie ustalonego terminu usługi
  2. Sprawne i rzetelne wykonanie
  3. Materiały potrzebne podczas pakowania
  4. Wysoką kulturę osobistą i doświadczenie
  5. Kompleksowe pozbycie się zalegających odpadów i zbędnych gabarytów
  6. Gwarancję konkurencyjnej ceny

Wynajem kontenera – opróżnianie garaży | Warszawa

Współpracujemy z firmą wynajmującą magazynów w Warszawie oraz okolicach. Posiadają kontenery o różnej wadzę i gabarytach. Dzięki różnorodności rozmiarów kontenerów macie państwo możliwość usunięcia odpadów budowlanych, mebli, gruzu i wszelkiego rodzaju śmieci. Zlecając nam opróżnianie macie państwo pewność że kontener będzie podstawiony jak i usunięty na czas oraz w przystępnej cenie! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Referencje firm, które z nami współpracowały

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online