Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki Praga-północ

Przeprowadzka Praga-północ – najniższy cennik

Praga-Północ, podobnie jak wszystkie dzielnice Warszawy, ma swój specyficzny klimat. Zróżnicowanie dostrzec można również w samym jej obrębie, a podczas zamieszkiwania eksplorowanie tutejszych okolic może okazać się ciekawym doświadczeniem. Zdarzyć może się jednak moment, w którym decydujemy się na zmianę miejsca zamieszkania.

 

Niezależnie czy pozostajemy na terenie tej samej dzielnicy, czy przenosimy się do zupełnie innej, nowe otoczenie przedstawia nam odmienny charakter każdego zakątka. Zanim będziemy mogli poznawać nową okolicę, czeka nas przeprawa przez proces przeprowadzki Praga północ. Nie musi on być jednak żmudną i ciężką pracą, kiedy zastosujemy rozwiązanie, które cieszy się coraz większym uznaniem Warszawiaków.

Zobacz jak pracujemy!

Firma do przeprowadzki Praga-północ

Zainteresowanie zleceniem przeprowadzki doświadczonej firmie przeprowadzkowej stale wzrasta. Wynika to głównie z opłacalności takiego pomysłu. Zakres usług dostosować można do swoich możliwości finansowych i organizacyjnych. Jeśli nie jesteśmy w stanie zorganizować przewozu na własną rękę, a pozostałe kwestie jak pakowanie i rozpakowywanie chcemy wykonać samodzielnie, firma przeprowadzkowa zaoferować może sam transport mienia.

 

Nierzadko jednak zdarza się, że ilość posiadanych rzeczy znacznie przerasta nasze dotychczasowe wyobrażenie, a tym samym rozplanowanie ich przygotowania do przewozu okazuje się niemałym kłopotem. Oczywiście dla osób, które wolą spożytkować czas na inne czynności niezwiązane z przeprowadzką lub nie mogą pozwolić sobie na samodzielne przenoszenie rzeczy, również istnieje rozwiązanie.

 

Dla firm przeprowadzkowych pakowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów jest codziennością, dlatego też są w stanie wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności, tak aby proces ten trwał krótko i sprawnie.

Transport przedmiotów gabarytowych

Pracownicy przygotowani są także na większe wyzwania takie jak:

 • – Transport mebli gabarytowych
 • – Transport pianin, fortepianów, klawesynów
 • – Transport sejfów, szaf pancernych
 • – Transport szaf rakowych
 • – Transport pieców
 • – Transport ksera
 • – Transport stołów bilardowych
 • – Transport urządzeń laboratoryjnych
 • – Transport urządzeń poligraficznych
 • – Transport urządzeń produkcyjnych
 • – Transport urządzeń medycznych
 • – Transport urządzeń gastronomicznych

oraz innych obiektów wielkogabarytowych. W takich przypadkach używany jest specjalistyczny sprzęt (wózki transportowe, ślizgi, pasy do noszenia), który w połączniu z doświadczeniem, zapewni przeniesienie ww. obiektów w nienaruszonym stanie. Wszystkie te elementy składają się w całość i tworzą bezproblemowy transport gabarytów. Bezpieczeństwo, staranność i terminowość stawiane są na pierwszym miejscu.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online