Taxi Bagażowe Warszawa

Jak wygląda tania przeprowadzka?

Oferujemy Państwu usługi tanie taxi bagażowe na terenie Warszawy. Usługa taxi bagażowego to wynajem powierzchni transportowej wraz z kierowcą. Kierowca nie bierze udziału w przenoszeniu rzeczy. Kierowca podstawia auto a po Państwa stronie jest spakowanie, zabezpieczenie, wyniesienie/wniesienie rzeczy. My gwarantujemy szybkie i bezpieczne dostarczenie Państwa rzeczy.

 

Transport sprzętu AGD i mebli ze sklepu

Chcesz kupić nowy telewizor, kanapę lub lodówkę, ale sklep nie oferuje dowozu sprzętu? W takiej sytuacji, serdecznie polecamy nasze usługi! Zapewniamy szybki i bezpieczny transport. Specjalizujemy się w przewozie niestandardowych przedmiotów, a także mebli, sprzętu RTV i AGD. Umożliwiamy odbiór towarów ze sklepu a także ewentualny jego zwrot.

Nasz doświadczony personel wykonał już nie jeden transport czy przeprowadzkę. Jest to dla nas chleb powszedni. Nasze Taxi Bagażowe zapewnia kompleksową usługę, z pakowaniem do kartonów, zabezpieczeniem mebli i przenoszeniem. Nie musisz czekać z zakupami do nowego domu lub mieszkania. Ciężki, nieporęczny sprzęt odbierze ze sklepu w Warszawie i dostarczy pod Twój dom Taxi Bagażowe!

W celu skorzystania z usługi należy skontaktować się telefonicznie, a nasz dział obsługi Klienta niezwłocznie podejmie się realizacji zamówienia.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online