Przeprowadzka ekonomiczna

Jak wiadomo, przeprowadzka zwykle wiąże się z dużym stresem oraz niepotrzebnymi nerwami. Domownikom zależy, aby cały ich dobytek trafił nieuszkodzony do miejsca przeznaczenia. Bardzo często, ze względu na brak odpowiedniego środka transportu, jest to niezwykle trudne zadanie. Aby więc sobie to ułatwić, lepiej jest skorzystać z pomocy naszej firmy. Przeprowadzka ekonomiczna to usługa, którą oferujemy osobom, które nie posiadają odpowiedniego środka transportu. Wystarczy jedynie, że zapakujesz swoje rzeczy, a my zajmiemy się całą resztą.

Co zapewniamy?

  1. Wyniesienie
  2. Przewóz
  3. Wniesienie
Dlaczego warto skorzystać z naszej przeprowadzki? Tanio wyniesiemy Twoje rzeczy z mieszkania, przewieziemy i wniesiemy do miejsca przeznaczenia. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie, nie musisz bowiem nic przenosić. Wystarczy jedynie zapakować swoje rzeczy w kartony i odpowiednio je zabezpieczyć i gotowe! Takie rozwiązanie jest z pewnością bardzo korzystne cenowo i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które mają do przewiezienia niewiele rzeczy. 

Jak wygląda?

Przeprowadzka ekonomiczna czyli usługa bez użycia przez naszą firmę materiałów do pakowania. Po umówieniu się na przeprowadzkę w wybranym terminie pakujesz się sam, a my przyjeżdżamy, wynosimy i przewozimy Twoje rzeczy w wybrane miejsce. 

 

Pakiet ekonomiczny obejmuje tylko przewóz: Kartonów, paczek, walizek, materiałów budowlanych, mebli ogrodowych, rzeczy osobistych itp.

Spakuj się samodzielnie, a my to przewieziemy

Kartony oraz inne materiały pakowe kupisz z dostawą na stronie: superopakowania.pl.

Przeprowadzka ekonomiczna to usługa, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Już wiele razy pomogliśmy ludziom, którzy chcieli szybko i sprawnie przewieźć swoje rzeczy do nowego miejsca przeznaczenia. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają liczne opinie pozostawiane przez użytkowników w Internecie. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na duże doświadczenie naszej ekipy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Dzięki naszej firmie każda przeprowadzka przebiegnie szybko, sprawnie i bez niepotrzebnych nerwów.

Zobacz inne rodzaje przeprowadzek

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online

Scroll to Top