Przeprowadzki Ząbki

Firma przeprowadzkowa Ząbki – najniższy cennik

Przeprowadzka to niezaprzeczalnie ciężki orzech do zgryzienia. Wszechobecny chaos, masa przedmiotów czekających na zapakowanie w kartony, wyczerpanie fizyczne to tylko niewielki fragment obrazu jakim jest przeprowadzka. Z tego powodu w Ząbkach wiele osób decyduje się na wynajęcie firmy przeprowadzkowej. Rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością. Nie wszyscy jednak chcą, aby wstępne przygotowanie i pakowanie powierzyć firmie przeprowadzkowej, dlatego decydują się na skorzystanie jedynie z transportu mienia. W tym momencie powstaje pytanie w jaki sposób przygotować nasze rzeczy do transportu?

Najważniejszą kwestią jest to, aby nie odkładać pakowania i przygotowywania lokalu do wyprowadzki na ostatnią chwilę. Jeśli w naszym dobytku nie znajdują się w niewielkiej ilości tylko podstawowe rzeczy codziennego użytku, prawdopodobnie nie uda nam się spakować w jeden dzień.

Przed rozpoczęciem pakowania dobrym pomysłem będzie posortowanie rzeczy na te, które zabierzemy ze sobą do nowego domu i na te już niepotrzebne. Zaoszczędzi to miejsce w kartonach i pomoże w rozplanowaniu dalszego pakowania.

Kolejną rzeczą są materiały do pakowania. W tym wypadku absolutnie konieczne są kartony lub plastikowe pojemniki oraz worki. Dodatkowo przydatne okażą się folie bąbelkowe, taśmy klejące i papier pakowy (w zastępstwie mogą to być gazety). W odpowiedni sposób zabezpieczą różnego rodzaju przedmioty przed uszkodzeniem.

Kiedy przystępujemy do układania rzeczy w kartonach zwróćmy uwagę na rozłożenie przedmiotów w zależności od wagi. Jeśli np. w jednym pudle znajdują się tylko ciężkie przedmioty jak książki, będzie to dużym utrudnieniem w przenoszeniu.

Zawsze odpowiednio zabezpieczajmy delikatne rzeczy jak np. porcelana. Posłuży nam do tego papier pakowy lub gazety. W celu lepszego zabezpieczenia możemy również wypełnić karton folią bąbelkową. W bezpośrednim kontakcie pomiędzy porcelaną lub innymi naczyniami mogą one się zwyczajnie porysować lub potłuc.

Po spakowaniu kartonu warto zakleić go taśmą klejącą. Będzie to dobrym zabezpieczeniem przed rozerwaniem. Jeśli chcemy ponownie użyć kartonów w przyszłości, taśma dodatkowo posłuży do ich podpisywania. Wystarczy nakleić niewielki fragment i umieścić napis identyfikujący to, co znajduje się w środku.

Tak przygotowane mienie będzie gotowe do transportu przez firmę do przeprowadzki Ząbki.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko