Transport ciężkich przedmiotów, gabarytów, maszyn, urządzeń

Nasza firma oprócz przeprowadzek specjalizuje się w transporcie rzeczy nietypowych i gabarytowych. Transport ciężkich przedmiotów powinno się zlecić profesjonalistą z uwagi na bezpieczeństwo osób oraz przedmiotów. 

Do takich prac należy powołać wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w odpowiedni do tego pojazd z windą załadunkową. 

Równie ważnym elementem jest sprzęt potrzebny do takich działań, taki jak: Wózek masztowy, wózek schodowy, wózek magazynowy, wózek platformowy, pasy do noszenia, najazdy oraz różnego rodzaju zabezpieczenia ( folia stretch, koce przemysłowe, pasy, gąbki, folia bąbelkowa, styropian)

Specjalizujemy się w transporcie:

transport ciężkich przedmiotów

Wybierając naszą firmę macie Państwo gwarancje szybkiej i bezpiecznej usługi transportu gabarytów, a ponadto w pełni ubezpieczoną od ewentualnych uszkodzeń mienia. Polecamy wynająć profesjonalistów w tej dziedzinie, aby zminimalizować ryzyko szkody do minimum.

Aby złożyć zamówienie lub dostać wycenę, proszę o wypełnienie formularza. W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą przeprowadzek na terenie Warszawy i Okolic.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko