Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Transport, przewóz, wnoszenie pralki

W każdym z domów znajduje się wiele urządzeń AGD, są one różnych rozmiarów, ale ich waga nie należy do małych. Masywne elementy, wiele części, specjalny materiał to przekłada się na ciężkość sprzętu. Z takimi gabarytami poradzą sobie tylko silni mężczyźni, którzy zrobią to bez większego wysiłku. Firmy specjalizujące się w transporcie czy przeprowadzkach wiedzą, że przy przewozie takiego typu rzeczy należy zachować szczególną ostrożność na każdy detal, dzięki nim możemy mieć pewność, że nasz sprzęt nie zostanie uszkodzony i bezpiecznie dotrze w nowe miejsce.

Jak zabezpieczyć pralkę do transportu?

Przygotowując sprzęt AGD do transportu należy odpowiednio zabezpieczyć przez wszelakimi uszkodzeniami. W przypadku pralki pierwszą czynnością jest odłączenie jej od odpływu wody. Aby uniknąć zalania łazienki warto przygotować miskę, ponieważ wąż może zawierać resztki wody. Po sprawdzeniu czy w wężu nie zalega woda, można przystąpić do zabezpieczania całej pralki folią stretch oraz folią bąbelkowa. Najwrażliwszym elementem w pralce jest bęben, który najczęściej ulega uszkodzeniu, więc w szczególności na niego trzeba uważać. Jeśli te wszystkie wskazówki zostaną wykonane, można być spokojnym o transport swojej pralki. Fachowcy bardzo dobrze znają zasady bezpiecznego transportowania sprzętu AGD i z wielką starannością przestrzegają procedur, co wiąże się z zadowoleniem zleceniodawcy.

Bezpieczny przewóz pralek

Należy pamiętać, że przy transporcie sprzętów AGD liczą się zasady, których trzeba przestrzegać. Doświadczeni pracownicy z branży przeprowadzek wiedzą, że pralkę najlepiej przewozić w pozycji pionowej, aby żaden element nie został naderwany ani uszkodzony. Jeśli nie ma możliwości przetransportowania pralki w ten sposób można położyć ja na boku bliżej, którego znajduje się zasobnik proszku.

Do transportu pralki najlepsze jest auto dostawcze, które pozwoli na odpowiednie ułożenie sprzętu. Po przyjeździe do nowego mieszkania, należy delikatnie rozpakować pralkę i ustawić ja w miejscu docelowym.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online