Relokacje i przeprowadzki biur Warszawa

Relokacja to inaczej przenoszenie kartonów lub mebli w obrębie jednego budynku. Relokacje biur to zazwyczaj zamiana pokoi pracowników, lub przenoszenie kartonów czy mebli z jednego piętra na drugie. Są to również wszelkie usługi poprawkowe, montażowe, sprzątanie archiwum, pomoc w uporządkowaniu dokumentów.

Przed przystąpieniem do realizacji zadania niezbędna będzie bezpłatna wycena. Nasz pracownik przyjedzie na wskazany przez Państwa adres w celu wizji lokalnej, na tej podstawie będziemy mogli oszacować koszt oraz czas wykonania tej usługi.

Nasze doświadczenie przeprowadzkowe pozwala nam wykonać taką usługę szybko i sprawnie. Wiele największych firm w Polsce przekonało się o jakości i profesjonalizmie naszych usług. Z przyjemnością teraz do nas wracają, a stałych klientów traktujemy ze szczególną uwagą.

Pracownicy posiadają nie tylko doświadczenie ale również zaplecze techniczne. Do transportu biura korzystamy ze swoich materiałów przeprowadzkowych najlepszej jakości. Kartony, w które pakujemy dokumenty, segregatory, teczki, są nowe więc wszystko dociera w nienaruszonym stanie. Używamy foli stretch do zabezpieczenia mebli by podczas przenoszenia drzwiczki i szuflady się nie otwierały, oraz żeby zapobiec ich wyłamaniu.

Wykonujemy również transport i przenoszenie różnych gabarytów, które znajdują się w biurach:

  • Urządzenia wielofunkcyjne, XERO
  • Sejfy i kasy pancerne
  • Szafy serwerowe
  • Szafy rakowe
  • Plotery

Do ułatwienia i przyśpieszenia relokacji biur, używamy profesjonalnego sprzętu:

  • Wózek transportowy
  • Platforma na kartony
  • Paleciak
  • Pasy do noszenia

Ofertę relokacja biur kierujemy do firm, instytucji i urzędów. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajęciem naszych pracowników do pomocy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (+48) 530 838 007, w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko