Przeprowadzki biur Warszawa – Szybko i Kompleksowo

Szukasz sposobu na sprawną przeprowadzkę swojego biura?

Skorzystaj z naszej skrojonej na miarę oferty. Gwarantujemy ubezpieczenie mienia na czas przeprowadzki. W trakcie wykonywanych przeprowadzek na terenie Warszawy i okolicy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które pozwalają na bezpieczne pakowanie i doskonałe zabezpieczenie cennych przedmiotów. W trakcie wykonywanych usług nieustannie staramy się o wykorzystywanie nowoczesnego i funkcjonalnego sprzętu, dlatego właśnie korzystamy z wózków, pasów do noszenia, ślizgów i narzędzi niezbędnych do prawidłowego wykonywania naszych usług.

Kompleksowe przeprowadzki biur Warszawa

Do swojej codziennej pracy podchodzimy w funkcjonalny sposób, dlatego proponujemy dla klientów kompleksowe usługi, w których skład wchodzi nie tylko transport, ale również pakowanie i materiały wykorzystywane do ich zorganizowania, takie jak kartony, taśmy, papier pakowy, worki, folia stretch, folia bąbelkowa. Gwarantujemy także profesjonalne rozpakowanie przedmiotów z kartonów. W przypadku wybrania rozwiązania “Spakuj się sam” dostarczymy kartony i niezbędne materiały do pakowania przedmiotów przed przeprowadzką.

Zobacz zdjęcia z przeprowadzki biura w Warszawie

samochód do super przeprowadzki
Składanie i montaż mebli Warszawa

Sprawdź referencje firm, które z nami współpracowały

Przeprowadzka biura Warszawa - transport gabarytów

Jeśli chcesz samodzielnie zapakować niezbędne przedmioty, możesz skorzystać z naszej usługi standardowej, która obejmuje zabezpieczenie mebli, ich demontaż i późniejszy montaż, wyniesienie zapakowanych kartonów oraz ich bezpieczny transport. Doświadczenie pokazało nam, że bardzo ważne jest przygotowanie do każdego z zadań. Dlatego też w ramach naszych usług przeprowadzamy wizję lokalną i na miejscu indywidualnie wyceniamy zadania. Z nami możesz liczyć na bezpieczny transport gabarytów, takich jak kasy pancerne, sejfy, urządzenia wielofunkcyjne, szafy rackowe i serwerowe oraz plotery.

Firma od przeprowadzek biur - jakie są zalety?

Ze względu na dostępność licznego zespołu i profesjonalnej floty pojazdów, umożliwiamy dokonanie przeprowadzki całego biura nawet w jeden dzień. Pomoc przy przeprowadzkach biur na terenie Warszawy i okolic to świetna okazja do tego, aby odświeżyć wygląd swojego wnętrza, nadać mu nowego wyrazu i pozbyć się niepotrzebnych elementów wystroju. 

Z nami nie musisz obawiać się o to, że rytm pracy całej firmy zostanie zakłócony przez przeprowadzkę do nowej lokalizacji, gdyż terminy jakimi operujemy są elastyczne i dopasowane pod klienta. Pomagamy w kompleksowy sposób zarówno w pakowaniu, demontażu mebli, jak i transporcie niezbędnych przedmiotów i ponownym montażu wyposażenia biura, podłączaniu komputerów, monitorów, oraz całego sprzętu elektronicznego.

W składzie naszych usług znajdziesz:

  1. Pakowanie mienia bądź dostawę materiałów niezbędnych do jego profesjonalnego
    pakowania,
  2. Demontowanie mebli i pozostałych elementów sprzętu biurowego,
  3. Załadowanie i zabezpieczenie mienia do transportu,
  4. Transport za sprawą przystosowanej do niego floty pojazdów,
  5. Rozładowanie mienia i ustawienie mebli na podstawie wytycznych od klienta,
  6. Sprzątanie i utylizacja materiałów, które zostały wykorzystane do pakowania.

Przeprowadzki biur Warszawa - sprawdzone metody

Skorzystanie z profesjonalnych usług transportowych to idealny sposób na przeprowadzenie całego procesu w sposób spójny, który nie zakłóca standardowej pracy firmy. Co prawda zmiana siedziby firmy może okazać się dużym wyzwaniem, niemniej jednak zastosowanie odpowiednich metod przez profesjonalistów, to prosty sposób do skrócenia czasu trwania przeprowadzki. 

Gwarantujemy szczegółowe zaplanowanie przeprowadzki biura, co znacznie zmniejszy ilość czasu poświęconego na pakowanie, demontaż i transport. Dla nas najważniejsze pozostaje oferowanie profesjonalnych i kompleksowych usług transportowych dla firm, które przygotowują się do przeprowadzki biura w Warszawie i okolicy. Jesteśmy ekspertami od przeprowadzek firm i biur na terenie stolicy. 

Posiadamy doświadczony zespół i nowoczesną, rozbudowaną flotę pojazdów, która pozwoli nam na kompleksowe świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie obowiązki związane z pakowaniem, porządkowaniem, transportowaniem i ponownym montażem wyposażenia biura. Możesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i rzetelności, aby przeprowadzka biura była przyjemnym procesem i zajęła niewiele czasu. Z nami wszystkie transportowane przedmioty są odpowiednio zabezpieczone.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca. Odpowiemy maksymalnie w ciągu 24 godzin. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko