Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzki biur Warszawa – Szybko i Kompleksowo

Skorzystaj z naszej skrojonej na miarę oferty przeprowadzki biur (Warszawa). Gwarantujemy ubezpieczenie mienia na czas przeprowadzki. W trakcie wykonywanych przeprowadzek na terenie Warszawy i okolicy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które pozwalają na bezpieczne pakowanie i doskonałe zabezpieczenie cennych przedmiotów. W trakcie wykonywanych usług nieustannie staramy się o wykorzystywanie nowoczesnego i funkcjonalnego sprzętu, dlatego właśnie korzystamy z wózków, pasów do noszenia, ślizgów i narzędzi niezbędnych do prawidłowego wykonywania naszych usług.

 

Do swojej codziennej pracy podchodzimy w funkcjonalny sposób, dlatego proponujemy dla klientów kompleksowe usługi, w których skład wchodzi nie tylko transport, ale również pakowanie i materiały wykorzystywane do ich zorganizowania, takie jak kartony, taśmy, papier pakowy, worki, folia stretch, folia bąbelkowa. Gwarantujemy także profesjonalne rozpakowanie przedmiotów z kartonów. W przypadku wybrania rozwiązania „Spakuj się sam” dostarczymy kartony i niezbędne materiały do pakowania przedmiotów przed przeprowadzką. Rzetelna firma oferująca przeprowadzki biur (Warszawa) zaprasza do zapoznania się z poniższą ofertą.

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

(z pakowaniem i zabezpieczeniem folią)
(bez pakowania, z zabezpieczeniem folią)
(usługa bez pakowania i zabezpieczania)

Przeprowadzka biura Warszawa - transport gabarytów

Jeśli chcesz samodzielnie zapakować niezbędne przedmioty, możesz skorzystać z naszej usługi standardowej, która obejmuje zabezpieczenie mebli, ich demontaż i późniejszy montaż, wyniesienie zapakowanych kartonów oraz ich bezpieczny transport podczas przeprowadzki biur (Warszawa). 

 

Doświadczenie pokazało nam, że bardzo ważne jest przygotowanie do każdego z zadań. Dlatego też w ramach naszych usług przeprowadzamy wizję lokalną i na miejscu indywidualnie wyceniamy zadania. Z nami możesz liczyć na bezpieczny transport gabarytów, takich jak kasy pancerne, sejfy, urządzenia wielofunkcyjne, szafy rackowe i serwerowe oraz plotery.

Zobacz zdjęcia z przeprowadzki biura w Warszawie!

Firma od przeprowadzek biur - jakie są zalety?

Ze względu na dostępność licznego zespołu i profesjonalnej floty pojazdów, umożliwiamy dokonanie przeprowadzki całego biura w Warszawie nawet w jeden dzień. Pomoc przy przeprowadzkach biur na terenie Warszawy i okolic to świetna okazja do tego, aby odświeżyć wygląd swojego wnętrza, nadać mu nowego wyrazu i pozbyć się niepotrzebnych elementów wystroju. 


Z nami nie musisz obawiać się o to, że rytm pracy całej firmy zostanie zakłócony przez przeprowadzkę do nowej lokalizacji, gdyż terminy jakimi operujemy są elastyczne i dopasowane pod klienta. Pomagamy w kompleksowy sposób zarówno w pakowaniu, demontażu mebli, jak i transporcie niezbędnych przedmiotów i ponownym montażu wyposażenia biura, podłączaniu komputerów, monitorów, oraz całego sprzętu elektronicznego.

W składzie naszych usług znajdziesz:

 1. Pakowanie mienia bądź dostawę materiałów niezbędnych do jego profesjonalnego
  pakowania,
 2. Demontowanie mebli i pozostałych elementów sprzętu biurowego,
 3. Załadowanie i zabezpieczenie mienia do transportu,
 4. Transport za sprawą przystosowanej do niego floty pojazdów,
 5. Rozładowanie mienia i ustawienie mebli na podstawie wytycznych od klienta,
 6. Sprzątanie i utylizacja materiałów, które zostały wykorzystane do pakowania.

Referencje firm, które z nami współpracowały

Przeprowadzki biur Warszawa - sprawdzone metody

Skorzystanie z profesjonalnych usług transportowych to idealny sposób na przeprowadzenie całego procesu w sposób spójny, który nie zakłóca standardowej pracy firmy. Co prawda zmiana siedziby firmy może okazać się dużym wyzwaniem, niemniej jednak zastosowanie odpowiednich metod przez profesjonalistów, to prosty sposób do skrócenia czasu trwania przeprowadzki. 

Gwarantujemy szczegółowe zaplanowanie przeprowadzki biura w Warszawie, co znacznie zmniejszy ilość czasu poświęconego na pakowanie, demontaż i transport. Dla nas najważniejsze pozostaje oferowanie profesjonalnych i kompleksowych usług transportowych dla firm, które przygotowują się do przeprowadzki biura w Warszawie i okolicy. Jesteśmy ekspertami od przeprowadzek firm i biur na terenie stolicy. 


Posiadamy doświadczony zespół i nowoczesną, rozbudowaną flotę pojazdów, która pozwoli nam na kompleksowe świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie obowiązki związane z pakowaniem, porządkowaniem, transportowaniem i ponownym montażem wyposażenia biura. Możesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia i rzetelności, aby przeprowadzka biura była przyjemnym procesem i zajęła niewiele czasu. Z nami wszystkie transportowane przedmioty są odpowiednio zabezpieczone. Najlepsza firma oferująca przeprowadzki biur w Warszawie serdecznie zaprasza do kontaktu!

Relokacje i przeprowadzki biur

Relokacja to inaczej przenoszenie kartonów lub mebli w obrębie jednego budynku. Relokacje biur to zazwyczaj zamiana pokoi pracowników, lub przenoszenie kartonów czy mebli z jednego piętra na drugie. Są to również wszelkie usługi poprawkowe, montażowe, sprzątanie archiwum, pomoc w uporządkowaniu dokumentów.

 

Przed przystąpieniem do realizacji zadania niezbędna będzie bezpłatna wycena. Nasz pracownik przyjedzie na wskazany przez Państwa adres w celu wizji lokalnej, na tej podstawie będziemy mogli oszacować koszt oraz czas wykonania tej usługi.

 

Nasze doświadczenie przeprowadzkowe pozwala nam wykonać taką usługę szybko i sprawnie. Wiele największych firm w Polsce przekonało się o jakości i profesjonalizmie naszych usług. Z przyjemnością teraz do nas wracają, a stałych klientów traktujemy ze szczególną uwagą.

 

Pracownicy posiadają nie tylko doświadczenie ale również zaplecze techniczne. Do transportu biura korzystamy ze swoich materiałów przeprowadzkowych najlepszej jakości. Kartony, w które pakujemy dokumenty, segregatory, teczki, są nowe więc wszystko dociera w nienaruszonym stanie. Używamy foli stretch do zabezpieczenia mebli by podczas przenoszenia drzwiczki i szuflady się nie otwierały, oraz żeby zapobiec ich wyłamaniu.

Wykonujemy również transport i przenoszenie różnych gabarytów, które znajdują się w biurach:

 • Urządzenia wielofunkcyjne, XERO
 • Sejfy i kasy pancerne
 • Szafy serwerowe
 • Szafy rakowe
 • Plotery

Do ułatwienia i przyśpieszenia relokacji biur, używamy profesjonalnego sprzętu:

 • Wózek transportowy
 • Platforma na kartony
 • Paleciak
 • Pasy do noszenia

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online