Przeprowadzki domów Warszawa

W przypadku przeprowadzki domów, usługa wymaga wizyty naszego pracownika. Ocenimy jaką powierzchnie transportową potrzeba oraz ustalimy ilość pracowników. 

Na potrzebę klienta, dostarczymy wcześniej kartony, taśmy, folie, worki aby rodzina mogła spakować się we własnym zakresie. Oczywiście możemy wybrać usługę kompleksową (Pakiet SUPER), i wtedy nie musimy się niczym martwić.
Kartony i materiały są w cenie takiej usługi, oraz kompletne przenosiny od początku do końca z ustawieniem i rozpakowaniem kartonów i mebli w swoich pokojach.

Obszar przyjmowania zleceń to przede wszystkim Warszawa i Okolice ale również podejmujemy się dłuższych wyjazdów. Jeżeli chcesz wiedzieć ile potrwa twoja usługa lub jaki pakiet wybrać skontaktuj się z nami, telefonicznie wycenimy Państwa usługę, lub wypełnij formularz na dole strony i poczekaj aż się z tobą skontaktujemy. Wycena jest darmowa.

Co wpływa na czas przeprowadzki?
  • Ilość rzeczy do spakowania w kartony i worki
  • Zabezpieczenie mebli, elektroniki oraz AGD
  • Ewentualny montaż i demontaż mebli
  • Bezpośredni podjazd w miejscu załadunku i rozładunku – w przypadku braku podjazdu trzeba chodzić kilkadziesiąt metrów od klatki co wydłuży usługę
  • Piętro na którym znajduje się lokal oraz czy są windy towarowe
  • Czas na zniesienie rzeczy oraz mebli do samochodu
  • Ułożenie oraz zabezpieczenie na samochodzie transportowym
  • Przejazd do miejsca rozładunku
  • Rozładunek w miejscu docelowym

Podczas przeprowadzki mogą pojawić się również inne przeszkody, które wydłużą czas. Warunki atmosferyczne, na które nie mamy wpływu. Korki w godzinach szczytu lub jeżeli wydarzy się kolizja czy wypadek. Inne sytuacje losowe, na które nie mamy żadnego wpływu.

Materiały do przeprowadzki

Wszystkie materiały do przeprowadzki domów jakich używamy są od sprawdzonych i dobrych jakościowo producentów. W ofercie kompleksowej, koszt materiałów jest w cenie. Do pakowania używamy: kartonów klapowych pięcio warstowych, foli bąbelkowej, foli stretch, papieru pakowego, worków o dużej pojemności 240l, taśm klejących.  Po każdej usłudze, zdejmujemy folię stretch z mebli oraz podklejamy filce.

Montaż mebli

Wiemy z doświadczenia że, podczas przeprowadzki domu jakiś mebel może wymagać rozkręcenia. Każdy zespół posiada narzędzia i wkrętarki do demontażu i montażu mebli. Do takich mebli zalicza się łóżka małżeńskie z materacem, szafy trzydrzwiowe, szafy powyżej 2-2.20m, szafy narożne. Korzystamy również z wózków transportowych do usprawnienia działań oraz pasów do noszenia.

W jakim terminie przeprowadzka?

Zastanawiasz się, kiedy firma do przeprowadzki będzie miała wolne terminy? Odwiedź nasz kalendarz online, który przygotowaliśmy aby móc sprawdzić kiedy pracujemy. Dopasuj dzień oraz godzinę do swoich preferencji i zadzwoń zarezerwować i potwierdzić termin. Pracujemy cały tydzień 24 godziny na dobę.

Ile osób się przeprowadza?

Przedstaw nam informację o ilości osób, które się przeprowadzają oraz w jakim są wieku. Na podstawie tych danych oszacujemy ile będzie kartonów i worków. Dla przykładu, jedna osoba mieszkająca w dwupokojowym mieszkaniu, będzie miała około 20 kartonów. Rodzina trzyosobowa mieszkająca również w dwupokojowym lokalu będzie miała tych pudeł około 60. 

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o naszych pakietach przeprowadzkowych znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko