Przejdź do treści

Super Przeprowadzki Warszawa

Telefon +48 530 838 007

Typy przeprowadzek
Przeprowadzki

Przeprowadzki sklep

Karton na książki

Karton na szkło

Karton szafa na ubrania

Karton archiwizacyjny

Przeprowadzki domów Warszawa

Kompleksowe przeprowadzki domów - Wygodnie i Szybko

W przypadku przeprowadzki domu w Warszawie usługa wymaga wizyty naszego pracownika. Ocenimy jaką powierzchnię transportową potrzeba oraz ustalimy ilość pracowników. 


Na potrzebę klienta, dostarczymy wcześniej kartony, taśmy, folie, worki aby rodzina mogła spakować się we własnym zakresie. Oczywiście możemy wybrać usługę kompleksową, i wtedy wszystkie obowiązki przejmuje firma przeprowadzkowa. Kartony i materiały są w cenie takiej usługi, oraz kompletne przenosiny od początku do końca z ustawieniem i rozpakowaniem kartonów i mebli w swoich pokojach. Profesjonalna firma oferująca przeprowadzki domów w Warszawie zaprasza do skorzystania z poniższej oferty.

Obszar przyjmowania zleceń to przede wszystkim Warszawa i Okolice ale również podejmujemy się dłuższych wyjazdów. Jeżeli chcesz wiedzieć ile potrwa twoja usługa lub jaki pakiet wybrać skontaktuj się z nami telefonicznie albo wypełnij formularz i poczekaj aż się z tobą skontaktujemy. Wycena domu jest darmowa.

Nasze opinie to najlepszy dowód na to, że jesteśmy firmą, która dba o potrzeby klientów i zapewnia najwyższą jakość usług przeprowadzkowych

Doskonała
Na podstawie 111 opinii
Magdalena Kwiatkowska
Magdalena Kwiatkowska
2023-09-03
Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Panowie są koneserami dobrej kawy ( najlepiej z cukrem), ale nie pogardzą mlekiem owsianym 😉 Pracują szybko i dokładnie. Posiadają zdolność szybkiego składania pudełek. Nie zdziwiłabym się jakby to oni byli powodem, że Hanka wpadła w kartony 😉
Артур Неляпин
Артур Неляпин
2023-09-01
Пацаны сделали все по красоте, перевезли все в целости и сохранности! Рекомендую!
Aleksander Salomon-Perzyński
Aleksander Salomon-Perzyński
2023-09-01
Świetna i niezawodna ekipa.
Julia Sosnowska
Julia Sosnowska
2023-08-30
Polecam. Szybko przewieźli 2 lodówki. Bardzo mila obsługa
Piotr Brulikis
Piotr Brulikis
2023-08-30
Polecam serdecznie firmę Super Przeprowadzka. Bardzo dobry kontakt, przepływ informacji. Ekipa bardzo komunikatywna, sprawnie działająca. Bez zastrzeżeń, firma godna polecenia.
Beniamin Tochtermann
Beniamin Tochtermann
2023-08-29
Bardzo sprawna usługa, pomoc godna polecenie ze względu na niezwykła dbałość o przewożone mienie. Gorąco polecam
Andriy SNIMER
Andriy SNIMER
2023-08-22
Polecam. Po za Warszawe z tonami rzeczami dali sobie radę na 5 gwiazdek. Wysportowani chłopaki znają swoją sprawę.
Małgorzata Dominiak
Małgorzata Dominiak
2023-08-17
Dziękuję . Było ciężko ale Panowie dali radę. Bardzo mili i serdeczni

Co wpływa na czas przeprowadzki?


  1. Ilość rzeczy do spakowania w kartony i worki
  2. Zabezpieczenie mebli, elektroniki oraz AGD
  3. Ewentualny montaż i demontaż mebli
  4. Bezpośredni podjazd w miejscu załadunku i rozładunku – w przypadku braku podjazdu trzeba chodzić kilkadziesiąt metrów od klatki co wydłuży usługę
  5. Piętro, na którym znajduje się lokal oraz czy są windy towarowe
  6. Czas na zniesienie rzeczy oraz mebli do samochodu
  7. Ułożenie oraz zabezpieczenie na samochodzie transportowym
  8. Przejazd do miejsca rozładunku
  9. Rozładunek w miejscu docelowym
 

Podczas przeprowadzki domów w Warszawie mogą pojawić się również inne przeszkody, które wydłużą czas. Warunki atmosferyczne, na które nie mamy wpływu. Korki w godzinach szczytu lub jeżeli wydarzy się kolizja komunikacyjna czy wypadek. Inne sytuacje losowe, na które nie mamy wpływu.

W co pakujemy Państwa rzeczy podczas przeprowadzki?

Przeprowadzki domów - Montaż i demontaż mebli

Wiemy z doświadczenia, że podczas przeprowadzki domu w Warszawie jakiś mebel może wymagać rozkręcenia. Każdy zespół posiada narzędzia i wkrętarki do demontażu i montażu mebli. Do takich mebli zalicza się np. łóżka z materacem, szafy trzydrzwiowe, szafy powyżej 2-2.20m, szafy narożne. Korzystamy również z wózków transportowych do usprawnienia działań oraz pasów do noszenia. Dzięki naszej pomocy Państwa przeprowadzki domów (Warszawa) przebiegną bardzo sprawnie, oraz profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

z pakowaniem i zabezpieczeniem folią
bez pakowania, z zabezpieczeniem folią
usługa bez pakowania i zabezpieczania

Przeprowadzki domów (Warszawa) - dlaczego my?

Nasza firma oferuje tanie przeprowadzki domów w Warszawie. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy podchodzą do swojej pracy z bardzo dużym entuzjazmem i zaangażowaniem. Robimy, co w naszej mocy, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo transportowanych rzeczy, aby trafiły na miejsce nienaruszone. Na życzenie klienta możemy dodatkowo zabezpieczyć przewożone towary za pomocą folii bąbelkowej lub stretch oraz koców transportowych. Ponadto nasze usługi są ubezpieczone, więc w razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku, nie będziecie Państwo stratni. Gwarantujemy jednak, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy potrafimy solidnie zabezpieczyć towary na czas podróży.


Co jeszcze wyróżnia naszą firmę? Z pewnością nasze podejście do klientów. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby, oczekiwania i wymagania, a także dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Ponadto wyróżnia nas terminowość, rzetelność i elastyczność. Zawsze staramy się znaleźć najbardziej dogodny dla klienta termin wykonania usługi. Ponadto chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą i doradzamy, jak odpowiednio przygotować się do przeprowadzki. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

 

Co jeszcze nas wyróżnia? Na pewno fakt, iż oferujemy niezwykle tanie przeprowadzki domów w Warszawie. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna. Zlecając nam usługę, możecie być Państwo pewni, że nie przepłacacie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej usługi przeprowadzek domów w Warszawie, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły na temat naszej oferty, udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszej usługi przeprowadzek domów w Warszawie, z przyjemnością znajdziemy dogodny termin i ustalimy szczegóły dotyczące realizacji zlecenia!