Przeprowadzki domów Warszawa

Kompleksowe przeprowadzki domów

W przypadku przeprowadzki domu w Warszawie usługa wymaga wizyty naszego pracownika. Ocenimy jaką powierzchnię transportową potrzeba oraz ustalimy ilość pracowników. 


Na potrzebę klienta, dostarczymy wcześniej kartony, taśmy, folie, worki aby rodzina mogła spakować się we własnym zakresie. Oczywiście możemy wybrać usługę kompleksową, i wtedy wszystkie obowiązki przejmuje firma przeprowadzkowa. Kartony i materiały są w cenie takiej usługi, oraz kompletne przenosiny od początku do końca z ustawieniem i rozpakowaniem kartonów i mebli w swoich pokojach. Profesjonalna firma oferująca przeprowadzki domów w Warszawie zaprasza do skorzystania z poniższej oferty.

Obszar przyjmowania zleceń to przede wszystkim Warszawa i Okolice ale również podejmujemy się dłuższych wyjazdów. Jeżeli chcesz wiedzieć ile potrwa twoja usługa lub jaki pakiet wybrać skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz na dole strony i poczekaj aż się z tobą skontaktujemy. Wycena domu jest darmowa.

Co wpływa na czas przeprowadzki?

– Ilość rzeczy do spakowania w kartony i worki
– Zabezpieczenie mebli, elektroniki oraz AGD
– Ewentualny montaż i demontaż mebli
– Bezpośredni podjazd w miejscu załadunku i rozładunku – w przypadku braku podjazdu trzeba chodzić kilkadziesiąt metrów od klatki co wydłuży usługę
– Piętro, na którym znajduje się lokal oraz czy są windy towarowe
– Czas na zniesienie rzeczy oraz mebli do samochodu
– Ułożenie oraz zabezpieczenie na samochodzie transportowym
– Przejazd do miejsca rozładunku
– Rozładunek w miejscu docelowym

Podczas przeprowadzki domów w Warszawie mogą pojawić się również inne przeszkody, które wydłużą czas. Warunki atmosferyczne, na które nie mamy wpływu. Korki w godzinach szczytu lub jeżeli wydarzy się kolizja czy wypadek. Inne sytuacje losowe, na które nie mamy żadnego wpływu.

 

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

(z pakowaniem i zabezpieczeniem folią)
(bez pakowania, z zabezpieczeniem folią)
(usługa bez pakowania i zabezpieczania)

Montaż i demontaż mebli

Wiemy z doświadczenia, że podczas przeprowadzki domu w Warszawie jakiś mebel może wymagać rozkręcenia. Każdy zespół posiada narzędzia i wkrętarki do demontażu i montażu mebli. Do takich mebli zalicza się np. łóżka z materacem, szafy trzydrzwiowe, szafy powyżej 2-2.20m, szafy narożne. Korzystamy również z wózków transportowych do usprawnienia działań oraz pasów do noszenia. Dzięki naszej pomocy Państwa przeprowadzki domów (Warszawa) przebiegną bardzo sprawnie, oraz profesjonalnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz wyceny? Masz pytania?

Zadzwoń do nas

Lub wypełnij formularz online