Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzki mieszkań Warszawa to usługa, która cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów, a tym samym jest realizowana przez naszą firmę najczęściej.

Oferta skierowana jest do ludzi zabieganych, nie mających czasu i siły na uporanie się z trudem zmiany miejsca zamieszkania. Zobacz jakie metody stosujemy i przeczytaj opinie zadowolonych klientów. Nasze doświadczenie, pozwoli nam dobrać odpowiednią ofertę do twoich potrzeb! Specjalizujemy się w kompleksowych usługach z pakowaniem do kartonów.

Przeprowadzki dla klientów indywidualnych, wykonujemy na terenie Warszawy i Okolic ale również podejmujemy się dalszych wyjazdów. 

Jeżeli chcesz wiedzieć ile potrwa twoja usługa lub jaki pakiet wybrać skontaktuj się z nami, telefonicznie wycenimy Państwa usługę, lub wypełnij formularz na dole strony i poczekaj aż się z tobą skontaktujemy. Wycena jest darmowa.

Przeprowadzki z pakowaniem Warszawa

W wariancie przeprowadzki kompleksowej, organizacją od początku do końca zajmuje się firma przeprowadzkowa. Pracownicy są wyposażeni we wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzki oraz różnego rodzaju opakowania. Pakujemy Państwa rzeczy do kartonów, worków lub pojemników plastikowych. 

Każdy karton jest podpisany nazwą pokoju lub opisany znajdującymi się w nim rzeczami. Następie zajmujemy się demontażem mebli, jeżeli zachodzi taka potrzeba np. w przypadku łóżka małżeńskiego, szafy trzydzrzwiowej, szafy narożnej, lub szafy powyżej 2-2.20m. 

Meble zabezpieczamy do transportu folią bąbelkową, folią stretch oraz kocami transportowymi, aby wyeliminować ryzyko nawet najmniejszych uszkodzeń. Dzięki temu zabiegowi meble będą odpowiednio przygotowane do transportu i odporne na wszelkie warunki pogodowe. Zapobiegamy również w ten sposób otwieraniu się drzwiczek i szuflad podczas przenoszenia.

Nieodlącznym elementem naszej pracy jest transport, który wykonujemy przy wykorzystaniu najlepszych samochodów, dostosowanych do przeprowadzek oraz sprzętu usprawniającego cały proces. 

Gwarantujemy, że wyzwanie jakim jest przeprowadzka prywatna mieszkania, z firmą SUPERPRZEPROWADZKA będzie łatwe w realizacji.
Skorzystaj z rabatu -10% przy zarezerwowaniu usługi 3 tygodnie z wyprzedzeniem.

Materiały do przeprowadzki

Wszystkie materiały do przeprowadzki jakich używamy są od sprawdzonych i dobrych jakościowo producentów. W ofercie kompleksowej, koszt materiałów jest w cenie. 

Do pakowania używamy: kartonów klapowych 3-warstwowych, foli bąbelkowej, foli stretch, papieru pakowego, worków o dużej pojemności 240l, taśm klejących, wypełniaczy do kartonów.

Każdy zespół posiada również narzędzia i wkrętarki do ewentualnego demontażu i montażu mebli lub sprzętu AGD. Korzystamy również  z wózków transportowych do usprawnienia działań oraz pasów do noszenia. Po każdej usłudze wykonujemy prace porządkowe, zdejmujemy folię stretch z mebli oraz podklejamy filce.

W jakim terminie przeprowadzka?

Zastanawiasz się kiedy mamy wolne terminy? Sprawdź nasz kalendarz online, dopasuj dzień oraz godzinę do swoich preferencji i zadzwoń zarezerwować termin. Pracujemy cały tydzień 24 godziny na dobę.

Przeprowadzka ilu osób?

Zastanawiasz się kiedy mamy wolne terminy? Sprawdź nasz kalendarz online, dopasuj dzień oraz godzinę do swoich preferencji i zadzwoń zarezerwować termin. Pracujemy cały tydzień 24 godziny na dobę.

Przeprowadzki mieszkań Warszawa - Opinie klientów

Przeprowadzka z Łomianek na Wawer przebiegła szybko i bezproblemowo. Termin udało mi się zarezerwować 2 dni przed przeprowadzką. Samodzielnie spakowałem rzeczy osobiste do kartonów, a zabezpieczeniem mebli zajęła się SUPERPRZEPROWADZKA. Korzystałem z pakietu standard, jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam każdemu, kto nie jest w stanie poradzić sobie z trudem przeprowadzki.

Mariusz

Warszawa

Organizacje mojej przeprowadzki oddałam w ręce firmy SUPERPRZEPROWADZKA, z jednego powodu "dobre opinie w internecie". Zadzwoniłam w celu umówienia terminu przeprowadzki, konsultant grzecznie wypytał o wszystkie szczegóły przeprowadzki, co potwierdziło jego doświadczenie w tej dziedzinie. Ekipa, która przyjechała zrealizować moje zadanie była dobrze przygotowana, pełna pozytywnej energii i zapału do pracy. Po niecałych 4 godzinach moja przeprowadzka była już faktem. Polecam serdecznie

Ewelina

Warszawa, Mokotów

Przeprowadzki to nie jest lekki orzech do zgryzienia. Sam nie byłem w stanie poradzić sobie z ciężarem jakim są przenosiny wszystkich mebli, kartonów i bibelotów do nowego domu. Mój dobry sąsiad polecił mi firmę SUPERPRZEPROWADZKA. Ekipa rzetelna, uczciwa a co najważniejsze nie mają cen z kosmosu. Wystawiam pozytywną opinię dla Super Firmy Przeprowadzkowej.

Waldemar

Zielonka

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny przeprowadzki mieszkania? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o naszych pakietach przeprowadzkowych znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko