Przeprowadzki firm Warszawa

Przeprowadzka biura lub firmy w Warszawie jest bardziej skomplikowana, gdyż wymaga poświecenia więcej uwagi oraz zaangażowania. Korzystając ze sprawdzonych metod, wypracowanych latami w branży możemy zaoferować najlepsze przeprowadzki firm w Warszawie.

Przeprowadzki firm Warszawa – Realizacja NAWET w jeden dzień!

Przed przystąpieniem do prac, konieczne jest przeprowadzenie wizji lokalnej w miejscu przeprowadzki. Nasz pracownik podczas wyceny terenowej ustali ilu potrzeba pracowników oraz jaką powierzchnię transportową wybrać, by twoje biuro jak najszybciej mogło wrócić do codziennych obowiązków w nowym miejscu. 
Na tej podstawie wyliczymy odpowiednią stawkę godzinową, i szacowaną ilość roboczogodzin. Dzięki tym informacją podamy przybliżoną kwotę za przeprowadzkę biura.

 

Koszt przeprowadzki firmy w Warszawie zależy od ilości roboczogodzin oraz takich usług jak pakowanie i zabezpieczanie mienia – koszt będzie tańszy, jeżeli te etapy wykonają pracownicy twojej firmy. W takim przypadku dostarczamy kartony, pojemniki plastikowe plombowane, taśmy, folie, worki i inne materiały do pakowania przed usługą przeprowadzki, żeby firma mogła spakować się we własnym zakresie.

Nasze referencje to najlepszy dowód na to, że jesteśmy firmą, która dba o potrzeby klientów i zapewnia najwyższą jakość usług przeprowadzkowych

Przeprowadzki firmowe w Warszawie

Zdarza się, że zmiana siedziby firmy okazuje się koniecznością ze względu na dotarcie do innej grupy docelowej czy też potrzebę zwiększenia przestrzeni. Jest to naturalna kolej rzeczy w przypadku rozwoju przedsiębiorstwa. Aktualnie w Warszawie liczyć możemy na fachową pomoc i doradztwo w zakresie przenoszenia biura lub magazynu.

 

W przypadku przeprowadzki dla firm najczęściej konieczna jest większa ilość materiałów, sprzętu oraz pracowników, dlatego też przed przystąpieniem do tego procesu wykonywane jest rozeznanie.

 

Polega ono na oszacowaniu przez przedstawiciela firmy przeprowadzkowej wyżej wymienionych kwestii podczas spotkania na miejscu. Takie rozwiązanie pozwala na zaplanowanie każdego aspektu przeprowadzki w jak najlepszym stopniu.

Rodzaje przeprowadzek - Wybierz zakres prac jaki chcesz nam oddać

(z pakowaniem i zabezpieczeniem folią)
(bez pakowania, z zabezpieczeniem folią)
(usługa bez pakowania i zabezpieczania)

Jakie stosujemy metody podczas przeprowadzek?

Ważnym aspektem jest to, że posiadamy swoje materiały do pakowania i zabezpieczenia o najwyższej jakości na rynku. Metody, jakie stosujemy podczas przeprowadzek biur i firm w Warszawie są elastyczne i dopasowane do potrzeb każdego zlecenia.


Pakujemy do kartonów zawartości regałów, biurek, kontenerków, szaf. Posiadamy pojemniki plastikowe plombowane na wynajem lub sprzedaż. Meble zabezpieczamy folią bąbelkową, folią stretch, kocami transportowymi, kartonem falistym.


Godnym uwagi jest fakt, że nasi pracownicy to również montażyści mebli z wieloletnim stażem. Każda ekipa posiada na swoim wyposażeniu wkrętarki, zestaw narzędzi czy też filce. Wózki transportowe, jakie mamy do pomocy uniosą meble do 300kg, co usprawni cały proces przeprowadzki biur i firm na terenie Warszawy.

Jakie opakowania stosujemy do zabezpieczenia Państwa rzeczy podczas przeprowadzki?

Czy warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Pomoc firmy przeprowadzkowej to ogromne ułatwienie, gdy mamy na głowie prowadzenie swojego biznesu. Nie musisz odkładać swoich obowiązków na bok i zajmować się pakowaniem dokumentów, zabezpieczeniem elektroniki czy martwić się przewozem sejfu lub kasy pancernej.


Twoja przeprowadzka firmy w Warszawie może być tylko formalnością, a nie uciążliwym problemem. Specjaliści posiadają odpowiedni sprzęt, doświadczenie oraz ubezpieczenie na przewóz mienia. W przypadku, gdy samemu uszkodzimy jakiś sprzęt podczas przenoszenia, będziemy mieli dodatkowe koszty. Firma organizująca przeprowadzki, zaplanuje bezpieczną usługę, aby biuro mogło wrócić do swoich obowiązków na czas, bez żadnych niespodzianek. Najlepsza firma oferująca przeprowadzki firm (Warszawa) gwarantuje pełen profesjonalizm, terminowość, oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top