Przeprowadzki firm Warszawa – Realizacja w jeden dzień!

Przeprowadzka biura lub firmy jest bardziej skomplikowana, gdyż wymaga poświecenia więcej uwagi oraz zaangażowania. Korzystając ze sprawdzonych metod, wypracowanych latami w branży możemy zaoferować najlepsze przeprowadzki firm w Warszawie.

Przed przystąpieniem do prac, konieczne jest przeprowadzenie wizji lokalnej w miejscu przeprowadzki. Nasz pracownik podczas wyceny terenowej ustali ilu potrzeba pracowników oraz jaką powierzchnie transportową wybrać, by twoje biuro jak najszybciej mogło wrócić do codziennych obowiązków w nowym miejscu. 

Na tej podstawie wyliczymy odpowiednią stawkę godzinową, i szacowaną ilość roboczogodzin. Dzięki tym informacją podamy przybliżoną kwotę za przeprowadzkę biura.

Koszt przeprowadzki zależy od ilości roboczogodzin oraz takich usług jak pakowanie i zabezpieczanie mienia – koszt będzie tańszy, jeżeli te etapy wykonają pracownicy twojej firmy. W takim przypadku dostarczamy kartony, pojemniki plastikowe plombowane , taśmy, folie, worki i inne materiały do pakowania przed usługą przeprowadzki, żeby firma mogła spakować się we własnym zakresie.

przeprowadzka biura firmy

Sprawdź referencje firm, które z nami współpracowały

Przeprowadzki firm w Warszawie

Zdarza się, że zmiana siedziby firmy okazuje się koniecznością ze względu na dotarcie do innej grupy docelowej czy też potrzebę zwiększenia przestrzeni. Jest to naturalna kolej rzeczy w przypadku rozwoju przedsiębiorstwa. Aktualnie w Warszawie liczyć możemy na fachową pomoc i doradztwo w zakresie przenoszenia biura lub magazynu.

W przypadku przeprowadzki dla firm najczęściej konieczna jest większa ilość materiałów, sprzętu oraz pracowników, dlatego też przed przystąpieniem do tego procesu wykonywane jest rozeznanie. Polega ono na oszacowaniu przez przedstawiciela firmy przeprowadzkowej wyżej wymienionych kwestii podczas spotkania na miejscu. Takie rozwiązanie pozwala na zaplanowanie każdego aspektu przeprowadzki w jak najlepszym stopniu.

Jeśli niektóre przedmioty lub produkty wydają się być nad wyraz niestandardowe, najbezpieczniej będzie skontaktować się z wcześniej wybraną firmą przeprowadzkową, aby ustalić szczegóły.

Jakie stosujemy metody podczas przeprowadzek?

Ważnym aspektem jest to że posiadamy swoje materiały do pakowania i zabezpieczenia o najwyższej jakości na rynku. Metody jakie stosujemy podczas przeprowadzek biur i firm są elastyczne i dopasowane do potrzeb każdego zlecenia.

Pakujemy do kartonów zawartości regałów, biurek, kontenerków, szaf. Posiadamy pojemniki plastikowe plombowane na wynajem lub sprzedaż. Meble zabezpieczamy folią bąbelkową, folią stretch, kocami transportowymi, kartonem falistym.

Godnym uwagi jest fakt, że nasi pracownicy to również montażyści mebli z wieloletnim stażem. Każda ekipa posiada na swoim wyposażeniu wkrętarki, zestaw narzędzi czy też filce. Wózki transportowe jakie mamy do pomocy uniosą meble do 300kg, co usprawni cały proces przeprowadzki biur i firm.

Czy warto skorzystać z pomocy specjalistów?

Pomoc firmy przeprowadzkowej to ogromne ułatwienie, gdy mamy na głowie prowadzenie swojego biznesu. Nie musisz odkładać swoich obowiązków na bok i zajmować się pakowaniem dokumentów, zabezpieczeniem elektroniki czy martwić się przewozem sejfu lub kasy pancernej.

Twoja przeprowadzka może być tylko formalnością a nie uciążliwym zadaniem. Specjaliści posiadają odpowiedni sprzęt, doświadczenie oraz ubezpieczenie na przewóz mienia. W przypadku, gdy samemu uszkodzimy jakiś sprzęt podczas przenoszenia, będziemy mieli dodatkowe koszty. Firma organizująca przeprowadzki, zaplanuje bezpieczną usługę, aby biuro mogło wrócić do swoich obowiązków na czas, bez żadnych niespodzianek.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny przeprowadzki? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki typ przeprowadzki preferujesz. Więcej o typach przeprowadzek znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy!

Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy wykonać usługę.
Napisz dokładny adres skąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
np. 50m2, salon, sypialnia, pokój dziecka, łazienka, kuchnia, garaż itp
Prosimy o wskazanie liczby osób, które się przeprowadzają. W ten sposób możemy naszkicować sobie obraz przeprowadzki.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko