Przeprowadzki firmowe Warszawa - Realizacja nawet w 1 dzień !

Zaczynamy pracę od przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu przeprowadzki biur lub firm. Nasz pracownik podczas wyceny terenowej ustali ilu potrzeba pracowników oraz jaką powierzchnie transportową wybrać, by twoje biuro jak najszybciej mogło wrócić do codziennych obowiązków w nowym miejscu. 

Na podstawie przeprowadzonych oględzin ustalimy ilu pracowników będzie potrzebnych oraz jaką powierzchnie transportową wybrać. Wyliczymy odpowiednią stawkę godzinową, i szacowaną ilość roboczogodzin. Dzięki tym informacją podamy przybliżoną kwotę za przeprowadzkę biura.

Koszt przeprowadzki zależy od ilości roboczogodzin oraz takich usług jak pakowanie i zabezpieczanie mienia – koszt będzie tańszy, jeżeli te etapy wykonają pracownicy twojej firmy. W takim przypadku dostarczamy kartony, pojemniki plastikowe plombowane , taśmy, folie, worki i inne materiały do pakowania przed usługą przeprowadzki, żeby firma mogła spakować się we własnym zakresie.

przeprowadzka biura firmy
Jakie stosujemy metody przeprowadzki biur i firm?

Ważnym aspektem jest to że posiadamy swoje materiały do pakowania i zabezpieczenia o najwyższej jakości na rynku.
Metody jakich używamy są elastyczne i dopasowane do potrzeb każdego zlecenia.

Pakujemy zawartości regałów, biurek, kontenerków, szaf do kartonów. Posiadamy pojemniki plastikowe plombowane na wynajem lub sprzedaż. Meble zabezpieczamy folią bąbelkową, folią stretch, kocami transportowymi, kartonem.

Godnym uwagi jest fakt, że nasi pracownicy to również montażyści mebli z wieloletnim stażem. Każda ekipa posiada na swoim wyposażeniu wkrętarki, zestaw narzędzi czy też filce. Wózki transportowe jakie mamy do pomocy uniosą meble do 300kg, co usprawni cały proces przeprowadzki biur i firm.

Przeprowadzki biur i firm - Czy warto skorzystać z pomocy specjalistów ?

Pomoc firmy przeprowadzkowej to ogromne ułatwienie, gdy mamy na głowie prowadzenie swojego biznesu. Nie musisz odkładać swoich obowiązków na bok i zajmować się pakowaniem dokumentów, zabezpieczeniem elektroniki czy martwić się przewozem sejfu lub kasy pancernej.

Twoja przeprowadzka może być tylko formalnością a nie uciążliwym zadaniem. Specjaliści posiadają odpowiedni sprzęt, doświadczenie oraz ubezpieczenie na przewóz mienia. W przypadku, gdy samemu uszkodzimy jakiś sprzęt lub mebel podczas przenoszenia, będziemy mieli dodatkowe koszty. Firma organizująca przeprowadzki, zaplanuje bezpieczną usługę, aby biuro mogło wrócić do swoich obowiązków na czas, bez żadnych niespodzianek.

zabezpieczone monitory przez firme przeprowadzkową
Kilka porad dot. przeprowadzki:

Ustal termin przeprowadzki tak by nie kolidował z pracą w biurze – idealnym wyborem będzie weekend lub w piątkowy wieczór po pracy.

Starannie posegreguj dokumenty żeby po przeprowadzce trafiły na swoje miejsce. To też dobry czas na opróżnienie niepotrzebnych rzeczy.

Sprzęt, naczynia, szkło – Zabezpiecz folią bąbelkową oraz papierem pakowym naczynia z kuchni, szklane elementy, porcelanę, sprzęt elektroniczny lub inne delikatne przedmioty, które mogą ulec uszkodzeniu podczas przenoszenia.

Meble – Zabezpiecz folią stretch oraz folią bąbelkową tak by podczas przenoszenia się nie porysowały. Ważne by przed owinięciem wyjąć wszystkie półki ze środka.

Spakuj zabezpieczone naczynia z kuchni, dokumenty, akcesoria biurowe oraz inne drobne przedmioty do kartonów.

Rzeczy miękkie takie jak pufy, koce, tkaniny, odzież można spakować do worków.

Odpowiednio opisz kartony rzeczami jakie się w nim znajdują imieniem pracownika do którego przynależą. Tak samo zrób z biurkami, opisz kogo jest, żeby ustawić prawidłowo w nowym miejscu.

Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o naszych pakietach przeprowadzkowych znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko