Kalendarz przeprowadzek

Wychodząc frontem do klienta, udostępniamy nasz kalendarz przeprowadzkowy w którym zapisujemy aktualne zlecenia. Od teraz możesz sprawdzić dostępność naszych samochodów przeprowadzkowych online. Każdy kalendarz odpowiada za jeden samochód transportowy. Znajdź najbardziej dla siebie odpowiedni termin oraz godzinę i zadzwoń się umówić. 

Pracujemy od poniedziałku do niedzieli 24/h. 

Terminy oczywiście mogą ulec zmianie, przesunięciu na inny dzień lub odwołaniu dlatego zanim zrezygnujemy z powodu braku wolnych terminów warto zadzwonić i zapytać. Tel. (+48) 530 838 007

Samochód nr. 1

Samochód nr. 2

Samochód nr. 3

IMG_20201230_101521_1
Zobacz więcej lub Zadzwoń (+48) 530 838 007
Potrzebujesz szybkiej wyceny przeprowadzki? Wypełnij formularz

Jesteś zainteresowany przeprowadzką? Wypełnij jak największą liczbą informacji poniższe pola w celu uzyskania wyceny usługi. Wycena jest oczywiście darmowa. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe. Napisz dokładnie ile jest rzeczy do przewiezienia, ilość mebli i kartonów oraz jaki pakiet przeprowadzkowy preferujesz. Więcej o pakietach przeprowdzkowych znajdziesz w zakładce Cennik. Czekamy na wiadomości od Ciebie lub twojej firmy.

Więcej o rodzajach przeprowadzek znajdziesz tutaj.
Napisz dokładny adres z kąd będziemy zabierali rzeczy, na którym piętrze znajduje się lokal oraz czy jest w budynku winda.
Napisz te same informacje co przy podaniu adresu załadunkowego, tylko z informacją dokąd będziemy wykonywali usługę.
Prosimy o podanie daty kiedy mielibyśmy taką usługę wykonać.
np. 30kartonów, 2 x komoda dwudrzwiowa, 1 komoda trzydrzwiowa,1 x szafa dwudrzwiowa, 2 stoły, pralka, biurko